Jump to content
Dogomania

sucha karma dla yorka - która


Caroline

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Caroline']ciekawa jestem karmami jakich firm karmicie swoje yorczki i jaka waszym zdaniem jest najlepsza??? :wink: W sklepach jest ogromny wybór jedzonka dla piesków ale którą wybrać :D[/quote]
Ja daje mojemu royal canin dla yorków i purinę pro plan.jednak najbardziej smakuje mu domowe jedzonko:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zastanawiam się nad zmianą karmy Lili do tej pory jadła mieszankę sporządzona z karm royal canin adult, royal canin light, royal canin dental hygiene.
Smakowała jej do czasu :/ zastanawiam się nad karmami :

[B]ACANA Prairie Harvest PROVINCIAL

[/B] [B][B]Exclusion Mediterraneo Adult Small Chicken[/B][/B]

[B]Orijen adult[/B]

- czy ktoś może karmi/ł swojego psa tymi karmami jakie ma doświadczenia wiem że każdy piesek ma innego "smaka"::cool3: ale chętnie bym dowiedziała się o doświadczenia z tymi karmami przekopałam parę stron i zdania są podzielone.

[B]ACANA [/B][B]Prairie Harvest PROVINCIAL[/B] zamówiłam 2,5 kg strzał w 10 Lili rzuciła się na tą karmę pomimo sporych talarków daje rade z gryzieniem:) jestem jeszcze barsziej zadowolona niz z tego Exclusion'a chociaż ma bardziej przyjemniejszy zapach niż Acana.
Jak kotoś chciałby skład lub dawkowanie to mogę napisać :)

[B][B]Exclusion Mediterraneo Adult Small Chicken[/B][/B] zamówiłam niecały kilogram na spróbowanie Lili bardzo zasmakowało zapach też przyjemny smakowity :) małe kuleczki. Ogólnie duży plus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...