Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ptrzepieknych, spokojnych i bezstresowych swiat!

nie doczytalam sie ale powiedz jak to wrocila? czemu? jesli moge wiedziec
ja chyba juz tyz u sebie pisalam ze kiedys tyz tak mnie sie podzalo ze jedno szczenie wrocilo do mnie, ino ze Baton juz zostal z nami.
czekam na zdjecia
i sciskam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']ptrzepieknych, spokojnych i bezstresowych swiat!

nie doczytalam sie ale powiedz jak to wrocila? czemu? jesli moge wiedziec
ja chyba juz tyz u sebie pisalam ze kiedys tyz tak mnie sie podzalo ze jedno szczenie wrocilo do mnie, ino ze Baton juz zostal z nami.
czekam na zdjecia
i sciskam serdecznie[/QUOTE]

dzięki kochana:)

wcześniej już chyba wszystko opowiedziałam, więc w wielkim skrócie
Pies morderca, który sterroryzował całą rodzinę, goście nie mogli przychodzić, wszyscy bali jej się dotknąć, nie można było jej głaskać itp...

pojechałam po nią w środku nocy, następnego dnia rano ta teoria się potwierdziła bo mała prawie zalizała mnie na śmierć:diabloti:

Chętnie bym ją zostawiła, bo jest cudowna, charakter dla mnie super i do tego śmiało mogłabym pobawić się w psie sporty, bo predyspozycje ma spore, ale niestety na ten moment nie mogę sobie pozwolić na trzy psy:shake:
Mała dalej czeka na wspaniały domek i jakieś dobre serce w którym będzie mogła zostać już na zawsze!

Dziś wreszcie wyszło słonko, więc może uda mi się porobić jakieś nowe zdjęcia:cool3:

a tu moja grusia:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/together.jpg[/URL] Swietna trojca :multi: ;) a o tej cudownosci [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/URL] pisac nie bede bo sie rozplynelam :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']jejku jak ładnie stoi dziwucha ;-)
mojego ustawić to cud... ma chyba jaki motorek w doopie ;p
a jak tam się bawią małe razem i z mamą ? :]][/QUOTE]

to raczej kwestia wprawy;)
jak Gass była mała a ja zielona to ustawianie to była jakaś tragedia:evil_lol:
a teraz to wychodzi jakoś samo z siebie;)

[quote name='malawaszka']piękny ten mały terrorysta :loveu:[/QUOTE]

taka jeszcze pierdółka:razz: zaraz wejdzie w okres brzydkiego kaczątka, na razie jest szczerbata:evil_lol:

[quote name='Doginka']Khagrunia ślicznie już stoi:loveu: - nie to co mój diabeł Lotimer:mad::roflt:[/QUOTE]

Co Ty znów chcesz od Lotinia:mad:

[quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/URL]

Wiedziałam od razu, że wyrośnie z niej przepiękne stworzenie :loveu:[/QUOTE]

jeszcze wszystko się może zmienić:diabloti:

[quote name='eria']Grusia jest przecudna! Godna następczyni Gass, oj będzie córeczka wymiatać na wystawach !!!
Kadirra też jest piękna, ale ogonek jednak mi trochę wadzi... ;)[/QUOTE]

Grusia jest.... po prostu moja:loveu: zapowiada się fajnie, a jak wyrośnie to jakoś już teraz nie ma znaczenia;)

a Kadi ma bardzo fajną budowę, krótki szorstki włos i na pewno nie wrodziła się w mamę ani tatę, bo oni kłakiem mogliby obdarować kilka psów:evil_lol: uszka ma ładne, ogonek rzeczywiście zakręcony, ale na szczęście nie z tych najbardziej świńskich, jej zakręcił się szybciutko, mogłam ją ciachać, ale jakoś nie miałam serca, w końcu ogon psa nie czyni;) Teraz jedna hodowczyni ze Stanów chciałaby ją kupić, ale ja wolałabym żeby została jakoś bliżej, gdzieś gdzie będzie miała sporo spacerów, pracy i kontaktu z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']a jak go tak nauczyć ? ;-)[/QUOTE]

myślę, ą bardziej siebie musisz nauczyć.
Co zrobić, żeby pies stał bez ruchu.
Ja na Twoim miejscu zaczęłabym od komendy stój, lub jakkolwiek chcesz ją nazwać, pies wtedy ma stać tak jak Ty chcesz, najpierw niech to będzie 30 sekund, później minuta i tak coraz dłużej;)

[quote name='Doginka']Diabolini gryzie niemiłosiernie w nos:roflt::mad: Nie mogę się do niego zchylić, zeby go ustawić, bo sekunda mu wystarcza na zrobienie z zębów dziurkacza do nosa:mad:[/QUOTE]

mój kochany kasownik:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']...
masz czas na spaceros w czwartek , około 10- 11, przed pracą?[/QUOTE]
mam, ale na nic więcej niestety już czasu nie styknie:-( A mama juz winko po malutku ściąga, dziś próbowałam - lepsze niż zeszłoroczne:loveu: Ale w nowym roku to juz na 100% będziemy miały czas na degustację;-)

Link to comment
Share on other sites

aaa dzieki za wyjasnienie dla mnie!!!
jak zobaczylam ja na stole to sie .... no piekna jest!!!!
tez zycze cudnego domku dla mordercy hihihi
nastepni co to ich przeroslo
a my mamy sniegu w pip juz ploty zasypane!!!
moje piesy szczesliwe ze maja co dzien nowy puch ja troche mniej a Done na wiosne to chyba bede musiala na lyso obciac nie daje sobie rady z jej dredami w tym sniegu wilgoci itd ona nie wysycha w ciagu dnia bo wiecznie lata na dwor , to sa uroki psa mocno owlosionego Tekla z Nikusiem tak az nie maja.
sciskam serdecznie drapaj czarna bande i czekam na zdjecia

Link to comment
Share on other sites

Córeczki udane bo i mają po kim :) Nie mogę się doczekać kiedy Grusię poznam :)
Dla małej mordercy znajdzie się domek najlepszy z możliwych. Widać musicie jeszcze troszkę poczekać. Moja mama by ją chętnie miała bo ona uwielbia czarne średniaki no ale póki co warunków na czwartego psa brak niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...