Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja jestem z Warszawy,ale do Radomia(a właściwie w okolice),będę jeździła na weekendy do koleżanki na dziłeczke,więc spacerek może być gdzieś blisko Ciebie.Tylko nie pytaj o miejscowość,bo nigdy nie moge jej zapamiętać:oops:-jakoś na "P" blisko jakiegoś sztucznego zalewu

Link to comment
Share on other sites

Wątek ma trochę stron ;) Fotek się też sporo przewinęło :p Ostatnio było mało, ale obiecałam poprawę :eviltong:

Teraz jeszcze muszę posegregować wszystkie zdjęcia ( te ze schroniska i z domu ) i może coś powklejam od nowa :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jestem,całości nie udało mi się przeczytać,ale już dużo wiem.
Monita wielki szacunek dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widać jak Zulka odrzyła w Twoich rękach:lol:!Z zarośniętego,smutnego psa stała się szczęśliwym i pięknym sznaucerkiem:lol:.
Teraz będę śledziła ten wątek regularnie!!!Więc więcej fotek obowiązkowo.Ucałuj Zulke ode mnie w nocha no i od Gassi kilka radosnych machnięć ogonem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']To jesteśmy już dwie z tym zajobem;)Co prawda mój trwa dopiero 5 miesięcy,wcześniej niestety nie miałam kontaktu z tą cudowną rasą,ale odkad mam Gassirke nie potrafie przejść obojętnie obok tych psiaków:lol:[/quote]
Ja myślę, że jest nas więcej na dogo:diabloti:
Ja też mam niezłego świra na punkcie tej rasy - tylko ja najbardziej kocham miniatury:loveu::p
Dobranoc;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...