Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coraz bardziej podoba mi się ten aparat, tylko że na allegro jest droższy niż w innych sklepach internetowych. Znalazłam tylko dwie oferty poniżej 1300 zł. Jeden używany a drugi nie ;).[/quote]

Jeszcze będziesz musiała w większe karty pamięci zainwestować!!!To była pierwsz rzecz jaką zrobiłam po kupnie aparatu:razz:
Powiem Ci tak jeśli chcesz żeby aparat robił świetne foty na auto i kompletnie nic nie zmieniać w ustawieniach to nie jest aparat dla Ciebie,a jeśli lubisz odrobine zabawy i grzebanie w menu to polecam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Pozwolę sobie, wkleić mojego "czarnego uparciucha" :p

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b383c014540d4364.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/106/b383c014540d4364med.jpg[/IMG][/URL][/quote]


Ten Twój uparciuch jest cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A właściwie Cudna:eviltong:
Ale by z Gassulą szalały:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']Monita, ślicznego masz tego "uparciucha", masz go ze schroniska? To miniatura, czy średniak?

A gdzie nowe fotki Gassuli :evil_lol::loveu:???[/quote]


Monita wkleiła średniaczka,bo jakby inaczej:eviltong:

Dzisiaj nie będzie żadnych fotek bo jak tak codziennie,rozpieszcze was;)
No może na dobranoc jakąś senną mordke wkleje,ale nic nie obiecuje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Bo tacy ludzie nie mają nic lepszego do roboty tylko fascynują się cudzym życiem. Mnie też pewnie niektórzy mają za dziwaczkę ;)

Widziałam fotki z Magri! Są super. Wilczak to moje skryte marzenie. Fascynują mnie. Na wszystkich wystawach ślęczę przy ringu i robię fotki i się gapię i marzę że też kiedyś takiego będe mieć. Ale psa, nie sukę.

Link to comment
Share on other sites

To mamy podobne marzenia:eviltong:
Fascynacja tymi psami zaczeła się u mnie gdy tylko zobaczyłam pierwszego osobnika tej rasy!!!!!!!!!!:loveu:
Bardzo podoba się To Gothmog z Peronowki :smile:
tu można znaleść jego fotki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27986&page=7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira'][QUOTE]Coraz bardziej podoba mi się ten aparat, tylko że na allegro jest droższy niż w innych sklepach internetowych. Znalazłam tylko dwie oferty poniżej 1300 zł. Jeden używany a drugi nie ;).[/quote]

Jeszcze będziesz musiała w większe karty pamięci zainwestować!!!To była pierwsz rzecz jaką zrobiłam po kupnie aparatu:razz:
Powiem Ci tak jeśli chcesz żeby aparat robił świetne foty na auto i kompletnie nic nie zmieniać w ustawieniach to nie jest aparat dla Ciebie,a jeśli lubisz odrobine zabawy i grzebanie w menu to polecam:eviltong:[/quote]
I co, za każdym razem do fotki inne ustawienia? ;) A kart ę juz dawno mam, bo teraz też ma Sony :multi:.

Link to comment
Share on other sites

taaa na mnie też jak na wariatke patrzą :evil_lol: mam sąsiadów którzy tylko czyhają aż pies coś zrobi ,żeby latać po innych sąsiadach i skarżyc.
Jednej sąsiadce zrobiłam porządną awanturę,jak mnie oskarżyła że moj pies narobił na klatce :crazyeye: a to po prostu ktoś wdepnął na dworze i wytarł o wycieraczkę:angryy: no i ona nie przyszła z tym do mnie a do wszystkich sąsiadów po kolei pukała że mój pies...... :angryy: taka wściekła jak wtedy to nigdy nie byłam. Zwykle trzymam nerwy na wodzy ale jeśli chodzi o psy to bym jędze pobić mogła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']I co, za każdym razem do fotki inne ustawienia? ;) A kart ę juz dawno mam, bo teraz też ma Sony :multi:.[/quote]

może nie cały czas,ale dość często trzeba zmieniać ustawienia.Ja ostatnio mam cały czas ustawienie na "ruch" bo Gassule ciężko inaczej uchwycić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...