Jump to content
Dogomania

bulle w warszawie 4.04.2004


horacy

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wystawiałem swojego psa ponieważ mam tylko jednego psa Gromka, a on nie ma rodowodu. Dopiero po jego nabyciu zaczołem sie interesować kynologią i wystawami itp., i chce mieć 2 psa, raczej to bedzie suka AST (chociaz suka bulla czy stafika tez wchodzi w rachube) ale na razie kończe studia, a rodziców wizja drugiego psa wcale nie cieszy więc złotówki na 2 psa mi nie dadza więc jeszcze troszkę czasu musi miną zanim bede miał tego 2 psa. Generalnie ast i wystawami sie juz interesuje rok byłem w tym czasie na około 10 wystawach więc mam chyba dość prawdziwy obraz sytuacji AST w polsce i wybrane 3 hodowle z których to wybiore swoją przyszła sukę :).

A byłem ze znajomymi (HASS i PRILA w Championach).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne. No tak U2 Grace miała nie być już wystawiana, ale mój mąż postanowił przełamać lody, zadzwonił pogadał i suczka jest nawet przerejestrowana na nas. A w tajemnicy powiem ze nawet chcieli ja wysterylizować.

Cieszę się że podobał się Tigerek niestety suczki – siostrzyczki mało udane no - nie można mieć wszystkiego. Ale szykuje małą niespodziankę w psach. Nikt nie zna jedynego synka Jessy a myślę, że jak wygląda on tak jak się tego spodziewam to zamiesza on trochę na ringach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi oboje z mężem bo sentinelki dobrze wypadły na wystawie.

gratulacje!! btw - ASTANIU, nie wiem czemu ale dopiero teraz mi sie przypomnialo, ze w sopocie 2003 na wystawie moja piekniejsza polowa miala okazje przytrzymac - poza ringiem - Twoja sunie (znajde zdjecie to podesle Ci mailem, bo niestety nie pamietam jaka sunia to byla :( )

skladalas chyba parasol o ile dobrze pamietam (ale moglem cos pomieszac, moze to nie byl parasol) i ktos musial przytrzymac sunie i padlo na nas :multi:

ale wtedy bylo fajnie!!!!! ale nie bede topiku zasmiecal i zanudzal wspomnieniami.

pozdrowionka i jeszcze raz gratuluje!

Link to comment
Share on other sites

Z Kazem mam z 3-4 fotki to na meila wysyłam Kazik@

P.S. Najpieknie z sukcesu na wystawie cieszyła się Kazik@ i tak powinii sie wszytscy cieszyć !! :D :D

No tak zapomniał o nas :cry: gdzie obiecane fotki :-? obiecałeś.

A co do rdości to chyba niezłe widowisko z siebie zrobiłam :-? jak jechałam do domu to do mnie doszło że chyba mnie troszeczke poniosło :-?

Ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam go wyściskać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Word

To było chyba przed oceną Jessy , faktycznie lało jak diabli ktoś się schował pod moim parasolem z malutkim dzieciaczkiem który słodziutko spał w wózku i chyba był też ktoś z amstaffem ale dokładnie nie pamiętam. Przepraszam ale jak jestem na wystawie to jakieś klapki mi zapadają i nic nie widzę a jak wystawiam i stoję na ringu to już w ogóle zaćmienie umysłu, pełna koncentracja. :-?

Tak więc przepraszam wszystkich tych którym się nie ukłoniłam ale to nie brak kultury tylko moje zaaferowanie tym co się dzieje na ringu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie :( mam komunie córy 9 maja :lol:

Ale może jak mnie Pampin zabierze to będe w Radomiu :)

Jak nie to dopiero lipiec W-wa mi zostanie :( to jest efekt braku czterech kółek oraz sprzedaż dwójki wampirków(dzieci) mamie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Word

To było chyba przed oceną Jessy , faktycznie lało jak diabli ktoś się schował pod moim parasolem z malutkim dzieciaczkiem który słodziutko spał w wózku i chyba był też ktoś z amstaffem ale dokładnie nie pamiętam. Przepraszam ale jak jestem na wystawie to jakieś klapki mi zapadają i nic nie widzę a jak wystawiam i stoję na ringu to już w ogóle zaćmienie umysłu, pełna koncentracja. :-?

Tak więc przepraszam wszystkich tych którym się nie ukłoniłam ale to nie brak kultury tylko moje zaaferowanie tym co się dzieje na ringu :oops:

:D ASTANIU to juz bylo po ocenie... ale chodzilo mi tylko o to, ze fajnie bylo miec okazje byc tak blisko i przytrzymac sunie, ktora zajela pierwsza lokate. wiesz - cos w rodzaju nobilitacji :wink:

pogoda byla paskudna, to fakt, ale moze i dobrze, bo tlumik przy ringu sie skurczyl i bez problemu mozna bylo obserwowac konkurencje (zostali tylko najtwardsi :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Word

Jejku nic nie pamiętam, :oops: ale Twoja osoba musiała wzbudzić moje zaufanie skoro tak się zachowałam :lol: . Pewnie w tym roku będę w Sopocie to proszę przypomnij się, chyba że będziesz gdzieś wcześniej na wystawie to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Word

Jejku nic nie pamiętam, :oops: ale Twoja osoba musiała wzbudzić moje zaufanie skoro tak się zachowałam :lol: . Pewnie w tym roku będę w Sopocie to proszę przypomnij się, chyba że będziesz gdzieś wcześniej na wystawie to zapraszam.

ASTANIU, nie ma co sie :oops: !!! przeciez w takim tlumie ludzi i na tylu wystawach bedac, nie sposob pamietac kazdej sytuacji!!

ale to nie moja osoba wzbudzila Twoje zaufanie - to moja zona trzymala Jessy :wink:

powodzenia w dalszych zmaganiach ringowych!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...