Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='chester07']:D i tak ludzie się dziwnie patrzą na mojego tatę, a jakby jeszcze z psem biegał :evil_lol: w ogóle u nas spacer z psem to nie jest częste zjawisko.. nie no czasem się spotyka ludzi z onkami, labkami, rottkami albo z belgijskimi ale kundelków u nas mnóstwo a może trzy widziałam poza bramą..
Mam nadzieję że mnie szkoła nie kocha :eviltong: no dokładnie, teraz to te metody szkolne tylko dają powody do 'buntów' młodzieży :D ale ja mądrze gadam xD
[SIZE=1]hm.. lekko przetrawione chipsy, paluszki itp.. [COLOR=PaleTurquoise]koleżanka nam się zrzygała.. bo piły %
:buzi:
[/COLOR][/SIZE][/quote]

Czemu się dziwnie patrzą, człowieka nie widzieli? :evil_lol: Ludzie nie wiedzą, co tracą, przecież mieć psa i się nim opiekować to o wiele lepsze niż spacery bez czworonożnych towarzyszy. :cool3:
No oczywiście, Majaczki gadają 'najmądrzej' na świecie. xD Patrz np. na moją wypowiedź powyżej. ^^
[SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]A to takie buty. :cool3:[/COLOR][/SIZE]

Cudowne fotki. :loveu: Co prawda niektóre rozmazane, ale i tak najważniejszego bohatera zdjęć widać. :cool3: Najlepsze jest to: [url]http://i29.tinypic.com/2nw1w8o.jpg[/url] :loveu: Moje ukochane! :loveu: :loveu: :loveu: Te zdjęcia najbardziej widoczne są najlepsze. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martunia']Czemu się dziwnie patrzą, człowieka nie widzieli? :evil_lol: Ludzie nie wiedzą, co tracą, przecież mieć psa i się nim opiekować to o wiele lepsze niż spacery bez czworonożnych towarzyszy. :cool3:
No oczywiście, Majaczki gadają 'najmądrzej' na świecie. xD Patrz np. na moją wypowiedź powyżej. ^^
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]A to takie buty. :cool3:[/COLOR][/SIZE]

Cudowne fotki. :loveu: Co prawda niektóre rozmazane, ale i tak najważniejszego bohatera zdjęć widać. :cool3: Najlepsze jest to: [URL]http://i29.tinypic.com/2nw1w8o.jpg[/URL] :loveu: Moje ukochane! :loveu: :loveu: :loveu: Te zdjęcia najbardziej widoczne są najlepsze. ;)[/quote]
no dokładnie ^^ ale wiesz dla przeciętnego człowieka ze wsi pies to jest zwierze któremu trzeba dać żreć i wypuścić na noc żeby złodziei nie wpuszczał..
No pewnie Majaczki mają najwyższy powiem inteligencji na świecie xD
no takie buty :D potem musiałyśmy to sprzątać ;O
kupie sobie nowy aparat na urodziny to będą ładniejsze zdjęcia :)
:buzi:
[quote name='Tengusia']wilk mordewca chce mnie pozrec :nerwy::scared::help1:

:diabloti:[/quote]
a Ciebie nikt nie obroni bo masz w domu tylko dwa aniołki :evil_lol:

---
Dzisiaj na spacerze znalazłam kolejne 15 koniczyn czterolistnych, dwie pięciolistne i sześciolistną :) chce ktoś? :eviltong:
A Chester miał próbę cierpliwości dzisiaj :evil_lol: bo poszliśmy na boisko do byłego PGRu i patrzę a tu cztery koniki idą.. no to go nie puściłam, bo ostatnio chciał mi uciekać do koni.. kazałam mu leżeć i zostać.. no i leży tak z 3 minuty, konie się powoli zbliżają i mu się znudziło. Wstał i chciał lecieć do koni ale miałam smycz pod nogą więc go złapałam :eviltong: Potem już leżał grzecznie, tylko nie mógł wytrzymać jak się zatrzymali koło boiska i czterokopytne sobie jadły trawkę xD Ale ogólnie dosyć grzeczny był ;)
Jak wracaliśmy widziałam kaukaza?, nie wiem na pewno, bo był tak zarośnięty, że oczów mu prawie nie było widać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07'] Dzisiaj na spacerze znalazłam kolejne 15 koniczyn czterolistnych, dwie pięciolistne i sześciolistną :smile: chce ktoś? :eviltong:[/QUOTE]Daj mi, bo ja nigdy nawet jednej czterolistnej nie znalazłam :placz: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']
Jak wracaliśmy widziałam kaukaza?, nie wiem na pewno, bo był tak zarośnięty, że oczów mu prawie nie było widać..[/quote]

a to na pewno nie Kaukaz, one mają sierść a nie włos i nie strzyże się ich , oczy nie mogą zarosnąć... z resztą od kiedy to rasy psów się po oczach poznaje? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']a to na pewno nie Kaukaz, one mają sierść a nie włos i nie strzyże się ich , oczy nie mogą zarosnąć... z resztą od kiedy to rasy psów się po oczach poznaje? :eviltong:[/quote]

a ty to chyba się lubisz ludzi przyczepiać co? :diabloti:
czemu nie można po oczach poznawać rasy? niektóre rasy da się poznać po ogonach, po łapach itp bo są tak specyficzne, po oczach też się da. Ja np. nie pomylę nigdy ocząt spanielowych z innymi :loveu: Jak nie widać reszty ciała to trzeba sobie radzić inaczej :evil_lol:

[URL]http://i32.tinypic.com/2e64v2f.jpg[/URL]
a gdzie się podziała ta moja mała kluseczka? :placz::evil_lol:

Co cię na makro wzięło ostatnio ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']no dokładnie ^^ ale wiesz dla przeciętnego człowieka ze wsi pies to jest zwierze któremu trzeba dać żreć i wypuścić na noc żeby złodziei nie wpuszczał..
No pewnie Majaczki mają najwyższy powiem inteligencji na świecie xD
no takie buty :D potem musiałyśmy to sprzątać ;O
kupie sobie nowy aparat na urodziny to będą ładniejsze zdjęcia :)
:buzi:[/quote]

No pewnie tak niektórzy myślą... :shake:
Oczywiście, najwyższy poziom! xD Każdy to może potwierdzić (no.. prawie każdy xD).
No to bardzo fajnie. :) Ja też może sobie nowy kupię, bo chciałabym ładniejsze zdjęcia robić, takie artystyczniejsze. :cool3: ;)
Ja chcę czterolistną koniczynkę! :multi:
Łoh, cóż za próba cierpliwości. :cool3: Ale cóż się dziwić, taka Krowa nie mogła się odpędzić od tych koni, była ciekawa świata. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']a ty to chyba się lubisz ludzi przyczepiać co? :diabloti:
czemu nie można po oczach poznawać rasy? niektóre rasy da się poznać po ogonach, po łapach itp bo są tak specyficzne, po oczach też się da. Ja np. nie pomylę nigdy ocząt spanielowych z innymi :loveu: Jak nie widać reszty ciała to trzeba sobie radzić inaczej :evil_lol:

[/quote]

A dziękuje, lubie się przyczepiać, lubie :eviltong: Wiesz, mowa była o kaukazie.. jakoś widząc kaukaza z pewnej odległości nigdy nie podchodzę, żeby odgarnąć mu kępy włosów z oczu i krzyknąć niczym Kolumb odkrywający nowy ląd "Eureka! To jest Kaukaz!" :evil_lol: Dlatego to było dla mnie conajmniej dziwne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']boskie te foty:D
super:)[/quote]
[quote name='ewka i haker'][URL]http://i29.tinypic.com/i29gkh.jpg[/URL]
sliczne:loveu:[/quote]
dziękować :eviltong:
[quote name='Justys95']Daj mi, bo ja nigdy nawet jednej czterolistnej nie znalazłam :placz: :oops:[/quote]
zrobię zdjęcie i dam specjalnie dla Ciebie :evil_lol: może być?
[quote name='McDzik']a to na pewno nie Kaukaz, one mają sierść a nie włos i nie strzyże się ich , oczy nie mogą zarosnąć... z resztą od kiedy to rasy psów się po oczach poznaje? :eviltong:[/quote]
w każdym razie kaukazo podobny ^^ nie chodziło mi o to że poznaję po oczach, tylko o to że mało co było widać, bo był zarośnięty i zaniedbany:eviltong:a tą sierść miał jakąś taką dziwną..
[quote name='smallpati']a ty to chyba się lubisz ludzi przyczepiać co? :diabloti:
czemu nie można po oczach poznawać rasy? niektóre rasy da się poznać po ogonach, po łapach itp bo są tak specyficzne, po oczach też się da. Ja np. nie pomylę nigdy ocząt spanielowych z innymi :loveu: Jak nie widać reszty ciała to trzeba sobie radzić inaczej

[URL]http://i32.tinypic.com/2e64v2f.jpg[/URL]
a gdzie się podziała ta moja mała kluseczka? :placz::evil_lol:

Co cię na makro wzięło ostatnio ? ;)[/quote]
no znikła.. wymieniłam ją na Krowę :D
a tak jakoś, zaraziłam się od znajomej :eviltong: tylko że na moim aparacie nie wychodzą najlepiej..
[quote name='Martunia']No pewnie tak niektórzy myślą... :shake:
Oczywiście, najwyższy poziom! xD Każdy to może potwierdzić (no.. prawie każdy xD).
No to bardzo fajnie. :) Ja też może sobie nowy kupię, bo chciałabym ładniejsze zdjęcia robić, takie artystyczniejsze. ;)
Ja chcę czterolistną koniczynkę! :multi:
Łoh, cóż za próba cierpliwości. :cool3: Ale cóż się dziwić, taka Krowa nie mogła się odpędzić od tych koni, była ciekawa świata. :D[/quote]
no myślą. tylko ja nie rozumiem po co takim ludziom psy..
No właśnie, prawie każdy :evil_lol:
Ja miałam dostać na urodziny, ale stwierdziłam że rodzinka mi kupi jakieś badziewie jeszcze, za 200 zł, to chyba je do kosza wyrzucę, więc pozbieram pieniądze, resztę dołożę, może rodzice coś dorzucą i kupię coś dobrego :) o ile oczywiście coś w przystojnej cenie znajdę..
Tobie to wyśle nawet dwie :eviltong: tylko najpierw czekam na list ^^
Chciała je rogami przepędzić a nie mogła bo ją trzymałam xD
:buzi:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ille muciek:loveu:
Ale wybiegany i szczęśliwy:)
A czemu Ty go nie odpinasz ze smyczy tylko mu ją wiążesz
przy szyi??
[/COLOR][/quote]
dziękować :loveu:
a tak mu wtedy zawiązałam, bo nie chciałam go puszczać bez, bo jak gonił za królikiem wcześniej to nie chciał przyjść do mnie, i trudno go było złapać.. a nie chciałam żeby się gdzieś potknął czy coś więc zawiązałam, tak żebym go złapać za to mogła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']no myślą. tylko ja nie rozumiem po co takim ludziom psy..
No właśnie, prawie każdy :evil_lol:
Ja miałam dostać na urodziny, ale stwierdziłam że rodzinka mi kupi jakieś badziewie jeszcze, za 200 zł, to chyba je do kosza wyrzucę, więc pozbieram pieniądze, resztę dołożę, może rodzice coś dorzucą i kupię coś dobrego :) o ile oczywiście coś w przystojnej cenie znajdę..
Tobie to wyśle nawet dwie :eviltong: tylko najpierw czekam na list ^^
Chciała je rogami przepędzić a nie mogła bo ją trzymałam xD
:buzi:[/quote]

No i bardzo dobrze, lepiej kupować samemu. :D Ja narazie się zastanawiam nad aparatem, bo dużo tych wszystkich i nie wiadomo jaki wybrać... Narazie będę miała ten, co mam, jeszcze mi przysługuje, więc nie jest najgorzej. ;)
Twoja Krówcia ma rogi? xD
Upss... list? :lol: Trzymam go cały czas, ale siostra nie ma kiedy Ance odpisać. :lol: Nie wiem, czy byłby sens, jakbym od nowa list pisała, bo tam już napisałam trochę z miesiąc temu, ale cóż. :evil_lol:
:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']witamy u was;)[/quote]
witamy ;)
my jutro do was zawitamy, bo idziemy uczyć się i spać :eviltong:
[quote name='Martunia']No i bardzo dobrze, lepiej kupować samemu. :D Ja narazie się zastanawiam nad aparatem, bo dużo tych wszystkich i nie wiadomo jaki wybrać... Narazie będę miała ten, co mam, jeszcze mi przysługuje, więc nie jest najgorzej. ;)
Twoja Krówcia ma rogi? xD
Upss... list? :lol: Trzymam go cały czas, ale siostra nie ma kiedy Ance odpisać. :lol: Nie wiem, czy byłby sens, jakbym od nowa list pisała, bo tam już napisałam trochę z miesiąc temu, ale cóż. :evil_lol:
:buzi:[/quote]
No dokładnie ;) strasznie dużo nawet.. i wszyscy piszą że cudowne itp. a prawda jest taka że połowa ma ładną obudowę, ze zdjęciami gorzej.. ale chyba ze wszystkim tak jest ^^
Pewnie że ma xD takie krowie i takie diabelskie czyli razem cztery :diabloti:
To wyślij ten i jeszcze nowy :D będą dwa :) i powiedz Julicie że jak się pospieszy to też dostanie koniczynkę z moich osobistych zbiorów :eviltong:
:buzi:
[quote name='deer_1987']Co tam u 'Was?[/quote]
Nic ciekawego :eviltong: weekend się skończył :-(

Wiecie że :iloveyou:[COLOR=Red]Dima[/COLOR]:iloveyou: wygrał Eurowizję ?! <3 :kiss_2::scream_3: [B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=fjGNdotSgDY"]tą piosenką [/URL]
[/B]Zdjęcie robione przez [URL="http://www.photoblog.pl/irresistible/"]Dawkę(Izę)(koleżankę)[/URL]
[IMG]http://s5.photoblog.pl/photos/83/CC/17593951.jpg[/IMG]
Boskie prawda? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie i teraz weź i jakiś aparat sobie wybierz. xD To musi Ci polecić jakiś bardziej doświadczony człowiek, który już się z niektórymi aparatami służył.
O no to pewnie jak jej to powiem, to się pospieszy. :D W każdym razie postaram się wysłać.
Matko, nie lubię tej muzyki, a tym bardziej kraju, który reprezentował. :razz:
Nietypowe zdjęcie. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']
w każdym razie kaukazo podobny ^^ nie chodziło mi o to że poznaję po oczach, tylko o to że mało co było widać, bo był zarośnięty i zaniedbany:eviltong:a tą sierść miał jakąś taką dziwną..

[/quote]

No czaje czaje :P ehh tak to jest, jak ludzie kupują psy piękne z obrazka, a potem NAGLE się okazuje, że nie potrafią sobie poradzić z ich pielęgnacją :angryy: ... 'lecą na wygląd' :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...