Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

Hodowcy mówią, ze wlasnie w plastikowe pojemniki takie maluszki.. Ale moze do wiaderka? Albo do słoika z dziurkami w zakrętce?

A ja, jakis czas temu stałam siię opiekunką ślimka od Supergogi..
[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2476/pa019074.jpg[/IMG]

Slimak ochrzczony został [B]Preclem[/B] i ma się dobrze.
Krzywił się jak miał zjeść pomidora.. Ale za to wcinał śliwki i winogrona. :)
Lubi też jabłka, a ostatnio znalazł sobie nową zabawę.. włazi na ścianki pojemnika i zwiesza się z sufitu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='supergoga']U mnie jest jeszcze 7. Takich dorodnych młodzieńców. Tyle że daleko. Może są bliżej. Jesli nie - to gdyby ktoś w psich sprawach jechał - może zabierze.[/QUOTE]
dziękuje za zaoferowanie młodziańców - jak będzie jakiś transport to oczywiście jestem bardzo chętna;) a póki co kto ma, kto ma 2 ślimaczki dla mnie :loveu: czyli np. gdzieś w Warszawie, w okolicach byłabym bardzo wdzięczna.Czytałam o tych ślimakach dużo ale nie dowiedziałam się wszystkiego. Może ma ktoś coś bardziej dokładnego czyli wszystko o opiece nad nimi i pożywieniu i wysłał by mi na emaila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Dzisiaj trase Warszawa Poznan Warszawa robi Pati C. Jesli macie przesylke slimakow, to można do niej zadzwonić i gdzie w Poznaniu jej podrzucić.
Ma dluga drogę zahaczajac o pabianice, więc nie chcę pisać, że gdzie po nie podjedzie...:oops:[/quote]


Ja nie mam namiaru do Pati - gdzieś posiałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nojec']Jeszcze pytanie - ile te cuda podłożowe kosztują? :D Zastanawiało mnie czy zwykła ziemia do kwiatów nie mogła by być xD[/quote]
Nalepiejszy jest brykiet, bo po namoczeniu rośnie do 7 litrów:p Poza tym nie jest tak zbity jak ziemia, wilgoci też trzyma tyle, ile trzeba. Ja kupuje wiosną w LeClercu, mają promocje 3,99zł/ kostka. Kupuje hurtem 50szt, starcza mi na rok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']MOJE ŚLIMACZKI TEŻ JAJCUJĄ :roll:DZIŚ NAKARMIŁAM RYBKI MEGA DAWKĄ:200 SZT:crazyeye:[/QUOTE]

o matko 200 szt :crazyeye: to nieźle niby takie niepozorne ślimaczki a tyle jaj!
szkoda,że nie można ślimaków wysterylizować:evil_lol:
i by było po kłopocie.Bo sam ślimak to taki samotny by był a w grupie to tak fajnie wyglądają

A tak wogóle to nikt z okolicy Warszawy nie ma chociaż jednego ślimaka na wydanie?
Naprawdę nikt?Chociaż takiego maluńkiego?
Bo dwóch to ja się boje wziąść teraz bo jak one mogą mieć tyle jaj to ja dziękuje.Bo jak bym nie zauważyła jaj i by całe akwarium zapełniły?

Aha i co ile one tak jajcują?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...