Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='korek221']Hej magdah, co sŁychaĆ u ŚlimkÓw? Kiedy bĘdziesz w bielsku?;)[/quote]
Będę w piątek (na 99,7%) z klientem jestem umówiona wstępnie na godz. 11 - 12 tą. Potem jestem wolna jak dzika świnka na leśnym rewirze :eviltong: Będę w okolicach starego Rynku/ Zamku. Ślimy nafaszerowane ogórkiem i selerem, zakopały sie w podłożu i rozpamiętują dzisiejsze śniadanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']NO TO SUPER:loveu: TO JA PO GODZ. 12-TEJ PRZYLECĘ NA STARY RYNEK ,CHYBA ŻE SPOTKAMY SIĘ NA PLACU CHROBREGO?:cool3: BĘDĘ Z SYNKIEM- AKURAT MAMY W PIĄTEK REHABILITACJĘ-TO W SAM RAZ SIĘ TERMIN TRAFIŁ;), CZY MAM WZIĄĆ JAKIŚ SŁOIK? JAK SIĘ ROZPOZNAMY?

Link to comment
Share on other sites

Słoika nie musisz brać, tak je zapakuje, żebyś bez problemu je do domu dowiozła:p Założę brązowo - czerwone ponczo, mam ciemnoczerwoną torebkę na ramię, no i najważniejsze: BĘDĘ MIEĆ W RĘCE PUDEŁKO ZE ŚLIMKAMI:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

NO TO SUPER:multi: JA JESTEM RUDA:lol:, BĘDĘ MIEĆ POMARAŃCZOWĄ KURTKĘ A MÓJ SYNEK ŻÓŁTĄ...A PLAC CHROBREGO JEST DOKŁADNIE TAM GDZIE CI SIĘ ZDAJE...;);)
DZISIAJ SIĘ WKURZYŁAM :angryy::angryy::angryy: OGRODNIK ,U KTÓREGO ZNALAZŁAM SUBSTRAT KOKOSOWY DLA ŚLIMTUSIÓW MNIE ORŻNĄŁ:mad::mad::mad:SPRZEDAŁ MI JAKIŚ SYF-ZIEMIA Z WŁÓKNEM KOKOSOWYM ALE ZAPRAWIONA JAKIMŚ SZTUCZNYM NAWOZEM-A MNIE TAK ZAMROCZYŁO Z RADOŚCI BO DUŻY WÓR(20L) ZA 8 ZŁ, ŻE NIE SPRAWDZIŁAM NA OPAKOWANIU... :shake: NO CO ZA TYPIDŁO:angryy::angryy::angryy: PRZECIEŻ WYRAZNIE MÓWIŁAM ,DO CZEGO MI TO POTRZEBNE- TERAZ MUSZĘ SZUKAĆ BRYKIETU:roll:

Link to comment
Share on other sites

ŚLIMACZKI JUŻ SĄ U MNIE:loveu::loveu::loveu: ALE SĄ FAJOWSKIE:loveu:DWA AFRYKANY + JEDEN BIAŁY ACHATINEK:crazyeye::loveu: DO TOWARZYSTWA:cool3: JEDEN AFRYKANUŚ SIĘ ZAMKNĄŁ SIĘ W MUSZELCE ALE ZANIM BRACTWO DOWIOZŁAM DO DOMU TO SIĘ OTWORZYŁ;) I DAWAJ...PO PUDEŁKU...:lol:ZA TO DRUGI ŚLIMUŚ JEST ODWAŻNIEJSZY-ZACZĄŁ "MASZEROWAĆ" MI PO DŁONI DO SPÓŁKI Z BIAŁASKIEM:loveu::loveu: MÓJ SYNEK NADAŁ IM JUŻ IMIONA:GLUTEK ,ŻELUŚ I ŚLIMUŚ DLA BIELASKA:lol::lol: TERAZ ZWIEDZAJĄ NOWE WŁOŚCI I WCIĄGAJĄ OBIAD... MAGDAH JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA ŚLIMOLKI I WYPRAWKĘ DLA NICH:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Zagląda, zagląda :)

Korek221, wrzuć przy okazji fotki Twoich ślimków.
Mój slimek wcina sepię aż miło. Bardzo smakuje mu awokado.[/quote]



ELMIRKO CHĘTNIE WRZUCIŁABYM FOTKI ŚLIMOLKÓW ALE JAKOŚ NIE UMIEM...PRÓBOWAŁAM I GUZIK:shake: MUSIAŁABYM MIEĆ INSTRUKCJĘ PROSTĄ JAK BUDOWA CEPA-KLIKNIĘCIE PO KLIKNIĘCIU...
MOJE ŚLIMUSIE WCINAJĄ WSZELKIE ZIELONOŚCI A OSTATNIO WALCZYŁY Z JABŁUSZKIEM:lol: W 3 DAŁY SOBIE RADĘ I WRĄBAŁY CAŁE :crazyeye: PRZEZ NOC...MUSZĘ SPRÓBOWAĆ DAĆ IM AVOKADO;) I CHYBA JEDNAK KUPIĘ IM DUŻY KORZEŃ DO SPACERKÓW W ZOOLOGU ,BO TEN MÓJ ZDOBYCZNY W LESIE JEST DO KITU:angryy: JAK POPRYSKAŁAM TERRARIUM ZRASZACZEM TO KORZEŃ SIĘ ZACZĄŁ ROZLATYWAĆ...

Link to comment
Share on other sites

Ja już jestem i przepraszam,że nie odpisałam na sms-a ciotce Korek. Prześlij mi fotki na [email][email protected][/email] to Ci je wrzucę na wątek. Mój Glutomir w niedziele odlepił się od sufitu na widok moreli i spadł na L'Escargota tak nieszczęśliwie, ze uszkodził sobie domek:shake: teraz siedzi na sepii i wżera, coby odbudować swoje M.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Zagląda, zagląda :)

Korek221, wrzuć przy okazji fotki Twoich ślimków.
Mój slimek wcina sepię aż miło. Bardzo smakuje mu awokado.[/quote]
A Chapkowy ślimek lubi banana albo melona? W ogóle Chap i ślim mieli okazję sie poznać? Moje przeżyły horror podczas sprzątania, kiedy ciekawski Czesław zajrzał z rozdziawioną paszczą do terra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']A Chapkowy ślimek lubi banana albo melona? W ogóle Chap i ślim mieli okazję sie poznać? Moje przeżyły horror podczas sprzątania, kiedy ciekawski Czesław zajrzał z rozdziawioną paszczą do terra.[/quote]

Chapkowy ślimek nie lubi bananów. Melona jeszcze nie jadł. Ślimek jest idealnym stworzeniem. Wszystkie zwierzaki go obniuchały (nawet kotka), ale szybko straciły zainteresowanie, a slimek...cóż, to stoik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']MagdaH, a skąd wytrzasnęłaś achatina iredalei?[/quote]
Mój znajomy miał "zaślimaczoną" narzeczoną, ale miesiąc przed ślubem rzuciła jego i ślimy, spakowała się i pojechała z innym do USA. Onemu te ślimy bardzo oną przypominały, spakował je do pudełka i mnię "uszczęśliwił";). Mam teraz 4 iredalei, 5 fulica i 2 winniczki :loveu:Widziałam też na allegro, jak znajdę to Ci pośle na PW linka.

Link to comment
Share on other sites

Moje ślimaki tak jak nie chciały jeść przez całą zimę tak teraz jak się obudził to od dwóch tygodni tylko jedzą :) Dziś daniem głównym był arbuz, liście od rzodkiewki i melon po prostu znikały tydzień temu ale teraz się im przejadły:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']MagdaH jak możesz to daj cynk, czy dotarł do Ciebie mój mail z fotkami ślimusiów. Mój synek perfidnie wyłączył kompa Ww trakcie wysyłania maila:roll: i teraz nie wiem czy dotarł,czy pisać jeszcze raz...[/quote]
Nic nie dotarło:shake: Jeszcze raz spróbuj na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...