Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']ja chcę już :placz: już go kocham i tęsknię :placz: :lol:

no i pokaż fotkę całego terrarium swojego :cool3: bo muszę pomyśleć nad mieszkaniem dla Gluta Juniora :evil_lol: i zastanawiam się - może na początek zakupię mu po prostu takie plastikowe faunabox a jak ja się będę przeprowadzać to i on dostanie nowe M bo tam będę miała więcej miejsca :loveu:

Weszko dbaj o dzieci :loveu::lol:[/quote]

Waszeczko :loveu: dbam o dzieci spokojna głowa. Moje są w takim terra zamykanym 40x35 cm. Myślę że dla takich małych kruszynek faunabox wystarczy w zupełności do jakiegoś czasu :razz:

[quote name='koszalinianka']ja chcę ... chętnie zaopiekuję się ślimaczkamie ... mam wolne akwaria więc nawet kilka sztuk może zamieszkać u mnie bezpiecznie[/quote]

Służę ale jak je tam dowieźć... Chyba znów będe musiała wrobić szwagra który wiózł ślimaczarnię od Supergogi :cool3: On tam jeździ gdzieś w okolice to pewnie by zabrał ślimaczych kumpli :evil_lol:

[quote name='KaRa_']A ja mam jedną chętną, i dzisiaj sama też patrzyłam u siebie w pracy nad terrarium dla siebie:evil_lol:bo mam mniejsce na półce na większe terarrium ładnie :evil_lol:[/quote]

To się podzielę pod warunkiem że będą miały najlepsze warunki z możliwych :p

[quote name='malawaszka']Weszko weszko słyszałaś??? :loveu: dałabyś radę zabrać okruszki do Katowic??? :cool3:

[/quote]

No pewnie!!! Wezmę juniorów ze sobą :)
Ale masz cudaka :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[LEFT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Black][B][FONT=Monospaced][B]dł 37cm [/B][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Black][B][FONT=Monospaced][B]szer 22cm [/B][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Black][B][FONT=Monospaced][B]wys 24,5cm

taki faunabox chciałam kupic - może to za duże na razie? :lol: bo się pogubią :lol:
[/B][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koszalinianka']ale jak się zrobi cieplej to można by je wysłać pocztą ... paczką priorytetową ... co o tym myślicie ?[/quote]

ja bym chyba nie zaryzykowała ze spokojnym sumieniem chociaż wiem, że wysyłają ludzie tak :shake: ale po tym jak widziałam co na poczcie zrobili z ramką gipsową którą w pudełku i poowijaną w gazety wysyłałam, to nic zywego bym im nie powierzyła :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Hej! Jak byłby transport do Warszawy to może i ja też bym mogła przygarnąć dwa ślimaczki... A jak utrzymujecie wilgotność w terrarium, spryskujecie codziennie podłoże czy jakieś inne patenty?[/quote]
Trzeba pewnie codziennie zraszać tak jak gady;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Hej! Jak byłby transport do Warszawy to może i ja też bym mogła przygarnąć dwa ślimaczki... A jak utrzymujecie wilgotność w terrarium, spryskujecie codziennie podłoże czy jakieś inne patenty?[/quote]
Codziennie spryskuję podłoże spryskiwaczem do kwiatków, a w razie potrzeby podlewam konewką. Mają przynajmniej urozmaicone opady - od mżawki po rzęsisty deszcz. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Hej! Jak byłby transport do Warszawy to może i ja też bym mogła przygarnąć dwa ślimaczki... A jak utrzymujecie wilgotność w terrarium, spryskujecie codziennie podłoże czy jakieś inne patenty?[/quote]

Do Warszawy bez problemu się załatwi :) Ja będę w kwietniu jechać :p

[quote name='malawaszka']Weszko jak się mają dzieciaczki :loveu:[/quote]

A dobrze, dobrze pałaszują ogórka :cool1:

Link to comment
Share on other sites

nie zwariowałas Malawaszka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Mi sie cos pomylilo. Chcialam wykasowac co innego, gdzie indziej ale poszly te posty stad....comp stanal nagle i wszystko sie wymieszało.

Ja własnie w sprawie slimakow pisałam. Ze no wiecie...tez chce...

Ale mam pytanie...czy na pewno mozna je trzymac po jednym? Tzn. ja chce 2 albo 3. Bo one tak chetnie przeciez wchodza jeden na drugiego w naturze:cool3::evil_lol:. Zal mi singla trzymac...

A drugie pytanie..czy łatwo jest przeoczyc nowe jajeczka:oops::oops:?

a tak w ogole to watek jest zarąbisty.

Slimak...super sprawa. A taki duzy to juz w ogole.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...