Jump to content
Dogomania

Simba Przekroczyła Tęczowy Most A Mi Serce Pękło :-((


BeataSabra

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzielne jesteście bardzo, bardzo:loveu:
Simbuniu najlepszy prezent urodzinowy dostanę jeżeli dowiem się, że zdrowiejesz. Masz jeszcze kilka godzin czasu, bo ciotce Tweety nie spieszyło się na świat. Nie dość, że to była niedziela to jeszcze wczesne przedpołudnie. No i gdyby jeszcze nie to, że mój tatuś spieszył sie na sędziowanie meczu i "porzucił" moją mamę w szpitalu, który nie był rejonowy nie zwarzając na gromkie protesty siostry oddziałowej, to jeszcze urodziłabym się w taksówce:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']dzielne jesteście bardzo, bardzo:loveu:
Simbuniu najlepszy prezent urodzinowy dostanę jeżeli dowiem się, że zdrowiejesz. Masz jeszcze kilka godzin czasu, bo ciotce Tweety nie spieszyło się na świat. Nie dość, że to była niedziela to jeszcze wczesne przedpołudnie. No i gdyby jeszcze nie to, że mój tatuś spieszył sie na sędziowanie meczu i "porzucił" moją mamę w szpitalu, który nie był rejonowy nie zwarzając na gromkie protesty siostry oddziałowej, to jeszcze urodziłabym się w taksówce:evil_lol:[/quote]

O ciocia Tweety ma urodziny.......

[I][B][COLOR=Blue]Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.[/COLOR][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki Beatko:loveu: A teraz zmykaj chuchac i dmuchac na Simbunię aby mogła spełnić moje życznie urodzinowe i wyzdrowieć:razz:
Jak Ci się uda to zdrzemnij się troszkę. Chocby tak na zasadzie zająca, na jedno oko. tez tak spałam jak Sonka usiłowała umrzeć w Sylwestra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']wielkie dzięki Beatko:loveu: A teraz zmykaj chuchac i dmuchac na Simbunię aby mogła spełnić moje życznie urodzinowe i wyzdrowieć:razz:
Jak Ci się uda to zdrzemnij się troszkę. Chocby tak na zasadzie zająca, na jedno oko. tez tak spałam jak Sonka usiłowała umrzeć w Sylwestra[/quote]

Zmykam nakarmić Myszkę.
Spać nie będę.....
Jeszcze nie dzisiaj.....

Link to comment
Share on other sites

walczą dziewczyny obie bardzo dzielnie !!!
trzymam kciuki , żeby Simba szybko stanęła na łapki !!!
Beata , dbaj o siebie , bo Simbusia wyzdrowieje , a Ty nam padniesz ze zmęczenia :evil_lol:

Tweety :loveu: - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!

Link to comment
Share on other sites

Toska, dzięki:loveu:

Mam wieści z pola boju. Simba dostała kroplówkę ze wszystkim co się da, na szczęście ma wnflonik więc i Beata będzie mogła jej podawać w domu. Temp wzrosła do 37 st. Wet powiedział, że gdyby co to przyjedzie do nich wspomóc. Nie jest to wszystko różowe ale może ten kryzys minie w końcu

Link to comment
Share on other sites

Żyje tyle mogę napisać....
Bo cóż pisać więcej.

Wet stwierdził że nam kot postanowił umrzeć.

Ale ja jej nie pozwolę.

Właśnie grzeje kroplówkę.

Podłączę ją.

O 17 mam odebrać ROYAL CANIN Convalescence Support Instant Diet.

W tej chwili jestem taka jakaś jak z innej planety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']Beata, to może ja ją odbiorę, żebyś ty była w domu, co?
pewnie padasz na twarz i śpisz na stojąco?[/quote]

Muszę odebrać bo jeszcze mam coś dokupić.
Mam tam bardzo blisko.

Nie padam na twarz i nie śpię na stojąco.....
Jestem tylko taka jakaś no nie wiem jak to określić.

temperatura 36,5.

Zrobiłam kosmiczny stojak do kroplówek podpięłam do niego lampkę by się i od góry w trakcie kroplówki dogrzewała...

Cioteczki trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...