Jump to content
Dogomania

Biały pudel miniaturka!Zenek wreszcie znalazł kochający dom w Gdyni u Ali35! :)


modliszka84

Recommended Posts

Oktawia masz rację, tylko niektórzy sa jakby inteligenci inaczej.
Ja mam sąsiadke, która ma 2 mini pudelki białe, 2 suczki. Pierwsza kupiona gdzies, a druga to jej córka. Suczke oczywiscie rozmnozyła raz dla zdrowia :angryy:

Sprzedawczyni w pobliskim sklepie osiedlowym jakis rok temu chciała kupic sobie pudelka toya albo mini. Tłumaczyłam ,ze jej znajde w schronisku, zeby nie kupowała nie wiadomo gdzie... Jak do ściany. Kupiła od rozmnażaczki pudli znanej w okolicy Pabianic... I szczyci sie, że przeciez nie kupiła na rynku, tylko z "hodowli" :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oktawia6']do tej niedzieli:roll:a co jeśli w przeciągu 3 dni nie znajdzie domu-bo to jest za krótki termin?[/quote]
HIhi Oktawia obudź się :evil_lol: [B]OD [/B]NIEDZIELI(a nie do):loveu:

Madzia super że możesz przechować Zenona :multi: no i jestem ciekawa efektu jak Zenon wróci od fryzjera :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zenuś dał się nawet wykąpać :) najadł się, był na spacerku i śpi teraz na kanapce :D oczywiście nie obyło by się gdyby nie pakował się na kolana po pieszczoty :D jest cudowny:loveu:. Aha mam już kilka fotek ale niestety nie ma jak ich zrzucić na kompa więc będę je robiła systematycznie a gdy będzie możliwość to wrzucę na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...