Jump to content
Dogomania

Biały pudel miniaturka!Zenek wreszcie znalazł kochający dom w Gdyni u Ali35! :)


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie, jeszcze dzis dwa razy rozmawialam z kobieta telefonicznie, ze albo ona sama pojedzie busem po psa do Katowic lub jesli to bedzie mozliwe odbierze go moj syn w Katowicach a do Chrzanowa pesek dotrze jutro oszczedzajac jej w ten sposob koszty dojazdu do Katowic. Nie zdarzylam jeszcze zadzwonic do syna zeby przekazac mu wiadomosc o odebraniu psa w Katowicach, kiedy w pol godziny pozniej kobieta zadzwonila ze sie rozmyslila. Nie znam jej do tej pory osobiscie ale bede chciala ja poznac zeby jej powiedziec ze dla mnie jest zwykla szmata, przepraszam za to okreslenie na dogo ale nic innego nie przychodzi mi do glowy, raczej jeszcze gorsze slowa cisna sie na usta.:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Niestety babka chciała chyba maskotkę, a nie żywe stworzenie po przejściach wymagające pewnego poświęcenia. Gdy było już wszystko dograne, Peter Beny z dogo zgodził się psa zabrać do Katowic, byłam już umówiona na odbiór psa ze schroniska i przekazanie Peterowi - pani po kilku rozmowach telefonicznych ze mną co chwilę zmieniała zdanie i w końcu powiedziała, że rezygnuje.
No cóz... nie wiem czy sie przestraszyła tego, że powiedziałam jej, że pudel wymaga regularnego strzyżenia, pielęgnacji sierści, że być moze trzeba zrobić RTG łapki żeby sprawdzić co z nią nie tak czy może opłaty adopcyjnej 40 zł ... hmm

całe szczęście, że pies nie został juz zapakowany do samochodu i nie był w drodze... :p

no i to, że mamy domki w rezerwie ;)

Piszę w liczbie mnogiej bo już od jakiegos czasu mam takze kontakt z panią z Poznania, która także chce dać mu dom. No i nie wiem czy tu jeszcze Ala35 zagląda, bo też sie deklarowała wcześniej...

Teraz pozostaje wybrać najlepszą możliwość.
Żeby było jasne już na przyszłość - pudelek wymaga natychmiastowego strzyżenia "na zero" i regularnych wizyt u fryzjera potem. Wskazane byłoby także prześwietlić jego łapkę i zbadać dlaczego utyka. Ewentualnie podjąć jakieś leczenie.

Pani z Poznania (poczytuje dogo) mogłaby przyjechać po niego 10 listopada (dopiero wtedy ponieważ jest w domu jeszcze nie zaszczepiony szczeniaczek). Do tego czasu trzeba by było znaleźć dom tymczasowy dla psiaka, żeby przypadkiem nie "wylazł" z niego żaden katar, kaszel czy inne cuda.

Chyba że Ala mogłaby przyjechać po niego "na dniach" a ja nie znalazłabym tymczasu...

Mam nadzieję, że do 3 razy sztuka i tym razem już się uda oraz żadna ze stron nie poczuje się urażona, gdy pudelek pojedzie w kierunku Poznania lub w kierunku Gdańska.

Link to comment
Share on other sites

mnie to juz nie dziwi... :roll:

zimą ubiegłego roku o 22:00 zabierałam psa ze schronu, jechałam z nim ponad 30 km żeby podwieźć do osoby która go chciała adoptować i akurat o tej godzinie był transport, pies miał jechać ostatecznie do Częstochowy. Na miejscu pani stwierdziła, że ona psa jednak nie chce bo na nią warknął (ślepy pudelko-terier... ). No cóz. Super, po północy musiałam psa odwieźć do schroniska bo nie miałam co z nim zrobić...

Także.... :roll:
Najgorsze jest to, że tacy ludzie robią z początku b.dobre wrażenie, zamydlają oczy i nawet kontrola w domu nie wskazuje na nic złego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']och nie goopia:loveu:źle-kamień spadł mi serca bo zrozumiałam, że to Ty bierzesz! o to chodziło!:mad:no Wiesz:mad:[/quote]

:errrr: ajjj
no to dalej Cię kocham :loveu::D ale nocki dziś z Tobą nie wysiedzę niestety... choć może i lepiej bo off w wątku Pudelka się skończy ;)

Jeszcze tylko :2gunfire: dla babsztyla. I jeśli kiedykolwiek miałabym ją poznać, to chyba tylko po to żeby wepchnąć do błota :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak Ulaa-do rynsztoka była tak zbrudzona jak on jest!:angryy:

to piesek nie dla idioty-ogólnie zauważyłam tendencję: rasy psów ozdobnych to ogólnie "ozdóbki" "maskotki" - z lekkim podejściem-bez szacunku zaś w rasach bojowych do walk - z jednej strony i z drugiej dno:flaming:

Link to comment
Share on other sites

pokazałm go dzisiaj sąsiadce-chciała jorka kupic bez papierów:mad:pokazałam jej rozmnażalnie i filmy z pupy mills, jak to wygląda-no i nie wiedziała, że tak to jest-a tak jest:roll:. Ludzi trzeba uświadamiac na to nie jest zapóźno-i ile jest piesków mini-nie tylko "jorków":mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...