Jump to content
Dogomania

JEST ICH 18! dalmatyńczyki-myśla, że nie ma już dla nich szansy... POMOCY!!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedne bidy taką krótka sierśc mają... :placz:

mnie się dziś udało jednego krótkowłosego psa (taki trochę bokserowaty był) ze schronu wyadoptować do domku, wracam na dogo i widze że tyle kropek czeka na dom :placz:

co się dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Jest tak. Możemy dwyciągnąć ze schronu jedną sunie. Dt może przyjąć sunie z uwagi na swojego rezydenta. Którą? Najblżej DT jest sunia z Rudy Śląskiej. Nie mogę się dogadać z ludźmi. Diabli wiedzą co z nią. Następna dalmaśka jest w Szczecinie. Chudzina i zagryzana. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Jest tak. Możemy dwyciągnąć ze schronu jedną sunie. Dt może przyjąć sunie z uwagi na swojego rezydenta. Którą? Najblżej DT jest sunia z Rudy Śląskiej. Nie mogę się dogadać z ludźmi. Diabli wiedzą co z nią[/quote]
Przepraszam cie bardzo, ale z kim nie mozesz się dogadać? Odpowiedziałam ci na twoją wiadomosc na gg, napisałam tez nowe info o suni na forum kropków. Wiec nie mów, ze nie wiadomo co się z nia dzieje:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Jest tak. Możemy dwyciągnąć ze schronu jedną sunie. Dt może przyjąć sunie z uwagi na swojego rezydenta. Którą? Najblżej DT jest sunia z Rudy Śląskiej. Nie mogę się dogadać z ludźmi. Diabli wiedzą co z nią. Następna dalmaśka jest w Szczecinie. Chudzina i zagryzana. Co robić?[/quote]Suni ze szczecina transportu szukamy, [B]edhel [/B]ją bierze do siebie.

Kolejny kropek znalazł dom... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Przepraszam cie bardzo, ale z kim nie mozesz się dogadać? Odpowiedziałam ci na twoją wiadomosc na gg, napisałam tez nowe info o suni na forum kropków. Wiec nie mów, ze nie wiadomo co się z nia dzieje:shake:[/quote]

A to przepraszam. Wczoraj wpadłam na forum jak po ogień i nie doczytałam. Już lece czytać.

Link to comment
Share on other sites

No to już wiem że chyba szanse na adopcje sunia ma.

Czyli co robimy? Którego psiaka wyciągamy? Może przeforsuje pomysł z DT żeby wzięli psa. Mówcie co robić. Ktory jest w największej potrzebie. Czasu szkoda. Transport trzeba łatwić.

Link to comment
Share on other sites

Figa nie płakaj. Na dzień dzisiejszy jest płatny transport. Bezpośrednio z Elbląga będzie jechała Petunia, Mika i po drodze Cent. Gonitwa i Rybcia mają pilotować sprawę. Acha ta Mika z naszej pierwszej strony. Domek w Libązu przyjmie oba psiaki. Tylko dziewczyny z Elbląga mają skołować kase na transport dla Miki (1/3 kosztów) oraz pieniążki na szczepienia i sterylizacje. Nam pozostanie koszt transportu dla centa, jego szczepienia, kastarcja i utrzymanie. No. To tyle na razie udało mi się załatwić :) Oby wszystko poszło z planem.

Link to comment
Share on other sites

Figa pan chce ok 40 zł za 100 km. Bedzie jechał combi więc psy się pomieszczą. Koszt rozkładamy na 3 części. No to na razie tyle. Zobaczymy czy Rybcia i Gonitwa zapną sprawę. Czekan na wiadomości od nich.

A Domek z Libąża nie tylko jest złoty ale i naj, naj, naj........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...