Jump to content
Dogomania

Włocławek Krajowa 25.11.2007. Pinczery, Sznaucery, CT oraz IX gr.


Viris

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie ;) Ja również wybieram się na tą wystawkę... Dzisiaj dzwoniłam do ZK we Włocławku... i zostałam bardzo dziwnie potraktowana.. Pan oczywiście poinformował mnie czy moj pies został przyjęty... i w tej kwestii wszystko szybko i sprawnie... i szkoda ze tak nie zostało :/ Następnie zapytałam o ilość psów w klasie pośredniej i zostałam...hmm nie wiem jak to określić... wyśmiana??? Pan mi się spytal po co mi to ...czy chce wyeliminować konkurencje... ze chyba zwariowalam.. i ze to zupelnie bez sensu... jak mu powiedzialam ze to zwykla ciekawosc to uslyszalam, że musze ja sobie powstrzymac bo informacji napewno nie dostane... Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam a juz ladne pare lat wystawiam... dodam tylko, ze to co opisalam to wersja bardzo okrojona...
Wiem tylko tyle ze na cala wystawe jest baaardzo malo psow zgloszonych. Mam nadzieje ze wystawa nie bedzie tak nieprzyjemna jak ta rozmowa...
Pozdrawiam :) i zycze powodzenia wszystkim, ktorzy beda chcieli sie cokolwiek dowiedziec ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj udało mi sie dodzwonić, pan powiedział,że potwierdzenia i numerki wysyłali w zeszłą środę:shake:

niewiele od pana wyciągnęłam, chciałam sie dowiedzieć, o której wchodzimy, powiedział,że nie na początku, ale lepiej,żeby być na 10, bo sędzia może zmienić kolejność:-o

Sędziuje nas p.Szemraj; w sumie jest 300 psów- to tyle:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To pan nie ma pojecia o organizaji wystawy albo starał sie byc bardzo dowcipny :angryy::angryy::angryy::angryy:.

Ale sie zgodzę, ze za duzo zgłoszeń nie mają, bo ja jakis czas temu dostałam poczta ulotkę o wystawie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wysłaną przez ten oddział.

Jeszcze się z takim zaproszeniem nie spotkałam .:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jestem! Byłam na wakacjach ( wreszcie :loveu: ).
Muszę podskoczyć do sekretariatu na godzinę przed wystawą, ale potem wyskoczę na dworzec, więc oferta odbioru z dworca nadal aktualna!!
Proszę o PW z nr telefonu i danymi transportowymi ( o której przyjazd, PKP czy PKS itp ).


Agama - bardzo mnie to cieszy :)

Ja zastanawiam się co zrobić z Klaryską. Nie chcę jej zabierać na wystawę, ale nie planowałam być " singlem " w terminie tej wystawy i miałam nadzieję że będzie " tatuś ".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nessie00']Chętnie, chociaż nie jestem pewna, czy zapamiętam wszystkie numerki:lol:
[I][B]rodzice[/B],zajrzałam na waszą stronkę,tam gdzie mieszkacie, jest moja znajoma hodowla mopsów, znacie się?[/I]
[I]Sorry za offa[/I][/quote]



Napisz na jakiej ulicy mieszkają i ew nazwisko . Przeźmierowo to spora " wiocha ";) . moze moja latorośl zna bo ja osobiscie nie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...