Jump to content
Dogomania

Gustaw w nowym domu...


Marzena&Gusti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]halo haaaaloooo.. jest tam kto w ogóle?

nic się nie odzywasz.... co u Was??

ściskamy i ślemy buziaki :)
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Żyjemy:) Mamy się dobrze...... DT zawieszony na jakieś 5 miesięcy-miałam sunie z parwowirozą lub koronawirusem. Ogólnie nudy...
Może ktoś z Warszawy ma ochotę dzisiaj na piwko?:evil_lol:Basia?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Marzenka
czy Ty jesteś jeszcze tu :-o.
I czy jeszcze masz pudelka, bo może Ci się znudził ?
:shake: no nie wiem, tyle ras sie u Ciebie przewija :roll:[/QUOTE]

Gustaw jest i będzie-zwierzęta mi się nie nudzą:mad:
Ostrzygłam go prawie na łyso-sadystka ze mnie:evil_lol:
Jak naładuję baterie to może nawet będę fotki....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marzena&Gusti']Rozstałam się z Markiem..... Muszę wrócić do rodziców:-( Warunek-bez psa:-(
Sytuacja jest tragiczna... Proszę o pomoc...[/quote]
Bardzo Ci współczuje,
już powiedziałam znajomym :-(:-(:-(
szkoda mi Go, bo już raz był oddany i to dla niego znowu będzie dramat.

Link to comment
Share on other sites

Marzenko , a nie daloby rady jakos rodzicow uprosic ,wytlumaczyc ze to dla psiny bedzie cios ze sie go odda , ze jest juz z wami zzyty , jesli jest grzeczny , nie bedzie sprawial klopotu moze udaloby Ci sie przekonac . Nie jest duzy , bedzie zajmowal malo miejsca .... Porusz Ich serca

Link to comment
Share on other sites

Eh... niesamowite... Biedna psina:-(

[quote name='Marzena&Gusti']DT zawieszony na jakieś 5 miesięcy-miałam sunie z parwowirozą lub koronawirusem.[/quote]
Rozumiem z powyższego, że nowy dom musi być bez zwierząt? Bo obecna jeszcze właścicielka napisała to w październiku.

A i jeszcze jedno - co to znaczy, że szukacie chociaż DT? Czy chodzi o przechowanie psa dla Marzeny do czasu aż jej się unormuje stytuacja czy raczej jednak o całkowitą zmianę właściciela dla psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Eh... niesamowite... Biedna psina:-(


Rozumiem z powyższego, że nowy dom musi być bez zwierząt? Bo obecna jeszcze właścicielka napisała to w październiku.

A i jeszcze jedno - co to znaczy, że szukacie chociaż DT? Czy chodzi o przechowanie psa dla Marzeny do czasu aż jej się unormuje stytuacja czy raczej jednak o całkowitą zmianę właściciela dla psa?[/QUOTE]

Nawet DT jest zbawienny. Nie wiem kiedy stanę na nogi... Jest ciężko.
Wydaje mi się że parwowiroza nie grozi innemu psu- szczególnie szczepionemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Marzenka
czy Ty jesteś jeszcze tu :-o.
I czy jeszcze masz pudelka, bo może Ci się znudził ?
:shake: no nie wiem, tyle ras sie u Ciebie przewija :roll:[/quote]

Cheritka wypowiedziałaś w złą godzinę:-o
Marzena życie różne pisze dla nas scenariusze, popytam może ktoś będzie chciał pudelka.

Link to comment
Share on other sites

Ale Marzena, czy Ty będziesz go chciała wziąć z powrotem jak się pozbierasz, czy chcesz go odddać na zawsze? Bo to jest dość istotne przy szukaniu domku.
BTW: Dziewczyno nie poddawaj się!!! Znalazłaś się w ciężkiej sytuacji ale to naprawdę jeszcze nie tragedia... Uwierz w siebie, dasz sobie radę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Ale Marzena, czy Ty będziesz go chciała wziąć z powrotem jak się pozbierasz, czy chcesz go odddać na zawsze? Bo to jest dość istotne przy szukaniu domku.
BTW: Dziewczyno nie poddawaj się!!! Znalazłaś się w ciężkiej sytuacji ale to naprawdę jeszcze nie tragedia... Uwierz w siebie, dasz sobie radę!!![/QUOTE]

Najbezpieczniej szukać DS. Dostałam niezłego kopa od życia... Już nawet nie mam siły płakać. Narazie pracuję tylko w weekendy(od września mały idzie do przedszkola)- więc na wynajem mieszkania mnie nie stać... Na dzień dzisiejszy jestem bez pieniędzy i perspektyw. Wierzę że będzie dobrze- błyskawicznie znalazła się praca- robię coś co lubię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Cheritka wypowiedziałaś w złą godzinę:-o
Marzena życie różne pisze dla nas scenariusze, popytam może ktoś będzie chciał pudelka.[/QUOTE]

To fakt- Ewcia coś wykrakała:oops:
Jeśli Gucio pójdzie do DS OBIECUJĘ- NIE WEZMĘ NA STAŁE PSA DO MOMENTU AŻ BĘDĘ MIAŁA SWOJE MIESZKANIE
Dziękuję, że jesteście!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...