Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Avaloth']Ja chcę być świadkiem! I przy okajzi dostaniesz ode mnie laciem, już tyle razy mnie o to prosiłaś, w końcu się doczekasz :evil_lol:[/QUOTE]

w grupie siła !
Tepes szykuje się niezły wpierdziel :diabloti:
wgl oglądam sobie MP wczoraj i patrze na autora zdj a tu "Antea Suchoplujew" mówie .. "hmm kuźwa skądś kojarze" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]idź to teroz odpokutuj skaryfikacją na twarzy to może wybacza:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]

Ej ja widziałam dzisiaj w TV jak to robli jakiemuś murzyńskiemu dziecku, bo takie mieli zwyczaje w swoim plemieniu ;/ Okropne to :roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']chyba cię pojebawszy xd ohydne to jest błeeee![/QUOTE]

[COLOR="blue"]to jest super:diabloti:[/COLOR]


[quote name='Avaloth']Wiesz Klaudia, Anula ma wtyki u tych tam, redaktorów MP czy jakiś tam innych, więc wciskają jej brzydkie zdjęcia często [COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

[COLOR="blue"]tak tak romans z redaktorem czy redaktorką nie wiem nawet:diabloti:[/COLOR]


[quote name='Sweet']Ej ja widziałam dzisiaj w TV jak to robli jakiemuś murzyńskiemu dziecku, bo takie mieli zwyczaje w swoim plemieniu ;/ Okropne to :roll::shake:[/QUOTE]
[COLOR="blue"]so sad:diabloti:
wiem jo może jest inno ale mi sie to podobo ^^[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]so sad:diabloti:
wiem jo może jest inno ale mi sie to podobo ^^[/COLOR][/QUOTE]

Nie no tak jak tatuaże mi się podobają, tak to mi się nie podoba :evil_lol: :diabloti:
Wiesz już coś o wiolonczeli? ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes']



[COLOR="blue"]tak tak romans z redaktorem czy redaktorką nie wiem nawet:diabloti:[/COLOR]
[COLOR="blue"]
wiem jo może jest inno ale mi sie to podobo ^^[/COLOR][/QUOTE]
redaktorką :diabloti:
mi się podoba, ale u kogoś :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Nie no tak jak tatuaże mi się podobają, tak to mi się nie podoba :evil_lol: :diabloti:
Wiesz już coś o wiolonczeli? ;D[/QUOTE]
[COLOR="blue"]
a mi wręcz przeciwnie choć sama bych sie obawiała bólu przy orbieniu tego
na razie nie wiem jutro sie dowiem coś więcy:diabloti:[/COLOR]


[quote name='klaudusia0219']redaktorką :diabloti:
mi się podoba, ale u kogoś :D[/QUOTE]

[COLOR="blue"]o matko! wydało sie...:shake::diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes']
[COLOR="blue"]o matko! wydało sie...:shake::diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

lesbijka !!!!!! :scared:
już wiem to twoje LOVE niby po alko to takie tłumaczenie !

ee ja się bólu nie boje tylko potem ... a idź ! nie zrobiłabym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]
a mi wręcz przeciwnie choć sama bych sie obawiała bólu przy orbieniu tego
na razie nie wiem jutro sie dowiem coś więcy:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

Nie no nawet pomijając ten ból to mi sie nie podoba :P zresztą samo robienie tego jest okropne :P
O to daj znać, bo jestem ciekawa :D :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O żesz ja pierdziele. Nie powiem żeby to brzydko wyglądało, jak kolorowy tatuaż, jak ktoś ma narąbane i lubi to niech se robi, ale robić to komuś, dziecku, z przymusu, bo kuźwa taka tradycja to jest chore. W ogóle te wszystkie obrzędy plemienne, w jakiejś Afryce, u jakiś muzułmanów i nie wiem jeszcze gdzie są chore, jak się słyszy to po prostu aż mi się wierzyć nie chce że mamy XXI wiek i cywilizację mamy. Skończyłam mądrości.

A co do romansu, było od dawna już wiadome[COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR] kurde, ale ostatnio redaktorka się zmieniła, to z którą Ty? z obiema? [COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']lesbijka !!!!!! :scared:
już wiem to twoje LOVE niby po alko to takie tłumaczenie !

ee ja się bólu nie boje tylko potem ... a idź ! nie zrobiłabym[/QUOTE]

[COLOR="blue"]włahaha i już wszystko wiecie:diabloti:
jo akurat mom niski próg bólu jak mi robili tatuaż myślałąch, że umra:evil_lol:[/COLOR]


[quote name='Sweet']Nie no nawet pomijając ten ból to mi sie nie podoba :P zresztą samo robienie tego jest okropne :P
O to daj znać, bo jestem ciekawa :D :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]eeee fajne łik łik skórka wycinosz se:diabloti:
dom znać:D[/COLOR]


[quote name='Avaloth']O żesz ja pierdziele. Nie powiem żeby to brzydko wyglądało, jak kolorowy tatuaż, jak ktoś ma narąbane i lubi to niech se robi, ale robić to komuś, dziecku, z przymusu, bo kuźwa taka tradycja to jest chore. W ogóle te wszystkie obrzędy plemienne, w jakiejś Afryce, u jakiś muzułmanów i nie wiem jeszcze gdzie są chore, jak się słyszy to po prostu aż mi się wierzyć nie chce że mamy XXI wiek i cywilizację mamy. Skończyłam mądrości.

A co do romansu, było od dawna już wiadome[COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR] kurde, ale ostatnio redaktorka się zmieniła, to z którą Ty? z obiema? [COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
[COLOR="blue"] no to już jest chore ale nic nie poradzisz...od zawsze było to robione i dali bydzie
tak do nich XXI wiek... łoni niestety stoją w miejscu...

ze wszystkimi naroz:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...