Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[COLOR=blue]no wstydza sie nawet nie wiesz jak!:oops: a pudelka nie odwiedzom nie odczówom taki potrzeby:evil_lol:
haha widzisz Apo są zajebiści:loveu: a jako piosenka?
no bo większość to faktycznie oblesie są:D najpiękniejsze może nie dała ale nie widziałaś go na żywo więc zamilcz:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia mi wystarczą w zupełności[COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR] i już nic nie mówię bo mnie zlinczujesz

'Not strong enough' muszę to przesłuchać zaraz, bo nie mam pojęcia jak dawno temu to zapisałam i czy nadal uważam ją za godną zainteresowania xd Znaczy teraz i tak słucham w kółko nowych piosenek SP, ale w ramach chwilowej przerwy może znajdę czas xd

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]wiesz co jo jakoś tyż nigdy nie byłach za taką muzyką, ale teroz słowa nie są najważniejsze również ważny jest przekaz samy muzyki co słów czasem i większy

dzisiej miałach iś na spacerek z KOLEGĄ i psem a tu dupa od rana leje i zimnoo[/COLOR] [COLOR=blue]:angryy:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]wiesz co jo jakoś tyż nigdy nie byłach za taką muzyką, ale teroz słowa nie są najważniejsze również ważny jest przekaz samy muzyki co słów czasem i większy

dzisiej miałach iś na spacerek z KOLEGĄ i psem a tu dupa od rana leje i zimnoo[/COLOR] [COLOR=blue]:angryy:[/COLOR][/QUOTE]

Coż to za kolega? :diabloti::cool3:
Na pewno zgodzi sie przełożyć i poczekać na poprawę pogody ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Coż to za kolega? :diabloti::cool3:
Na pewno zgodzi sie przełożyć i poczekać na poprawę pogody ;)[/QUOTE]
[COLOR=blue]z podstawówki:diabloti:
w tako pogoda mi sie nawet nie chce myśleć o wyjściu[/COLOR]

[quote name='Avaloth']Właśnie dzisiaj mówiłam, że się idealnie wstrzeliliśmy w pogodę na zlot. U mnie tez kicha cały dzień..[/QUOTE]
[COLOR=blue]No a kto wybroł taki dobry termin haa?:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]a tam nie mosz sie czego obawiać, chyba żeś jest chłopczykiem:evil_lol:

matko ta pogoda serio mie dobijo...mom nadzieja, że jak pojada do Niemiec to bydzie fajnie -.-[/COLOR][/QUOTE]

w sumie, mam zamiar zmienić płeć coby się już nigdy do mnei nie dowaliła sąsiadka mówiąc mi, że jestem przyszłą kobietą więc... :evil_lol:

mnie tak samo, a w ten weekend miałam jeszcze pod namioty jechac. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']tylko dziwne, bo mnie za bardzo nie kręcą takie nieśpiewane piosenki, a tu proszę. :eviltong:

kiedy do Niemiec spadasz? :D[/QUOTE]
[COLOR=blue]no widzisz:diabloti:
19 sierpnia[/COLOR]

[quote name='dogomanka_']w sumie, mam zamiar zmienić płeć coby się już nigdy do mnei nie dowaliła sąsiadka mówiąc mi, że jestem przyszłą kobietą więc... :evil_lol:

mnie tak samo, a w ten weekend miałam jeszcze pod namioty jechac. :roll:[/QUOTE]
[COLOR=blue]uu miło:diabloti:
w tyn weekend godosz to życza Ci powodzenia:eviltong:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]o Gdynia ogólnie uwielbiom trójmiasto:loveu:
miałach jechać do Sopotu z Isiorem i Ewką ale moi kuzynce sie dziecka zachciało no i dupa:evil_lol:

no pod namiot fajnie sie wydaje jo jeszcze nigdy nie byłach aż wstyd sie przyznać:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja to jeszcze w tamtych okolicach w ogóle nie byłam. najbliżej stamtąd to byłam w Łebie, Ustka i okolice. :cool3: fajnie tak mieszkać nad bałtyckim. :loveu:
no to troszkę coś wam nie wyszło, szkoda bo były takie fajnie plany. :evil_lol:
jam teraz właśnie do Włoch pod namioty jadę, ciekawe czy zdzierżę dwa tygodnie. mam nadzieję, że bez robali. :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...