Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za gratulacje :loveu:

[quote name='Esotiq']
A można wiedzieć ile było grzywek tym razem? Pewnie dużo co nie? :P
[/QUOTE]

Nie mam katalogu pod ręką wiec nie wiem dokładnie, ale psów w młodzieży było 5.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']No to sporo, nie ma co.
U nas w cziłkach było raz 9. Ale to suczek i na klubowej ;P
Gratulacje jeszcze raz ;)[/QUOTE]

u was w chi zawsze liczniejsze stawki ;P
no a u mnie to była zwykła krajówka takze wiesz, załamana byłam jak zobaczyłam ile psów hah
a ty gdzie sie teraz na wystawę wybierasz ?

Link to comment
Share on other sites

Moletai. Na Litwę na międzynarodówkę.
Potem mama chyba sama pojedzie do Olsztyna na krajową, bo ja niestety nie będę miała możliwości być (wyjazd).
I to będzie ostatnia wystawa Eni przed cieczką. Potem cieczka, ewentualna ciąża, poród i wychowanie. Reasumując - jakieś 4-5 miesięcy bez wystaw :P
U nas w chi stawki liczne, ale u Was też niczego sobie, jak tak popatrzyłam ;)

Link to comment
Share on other sites

łał, Iza gratulacje :cool3:


ledwo weszłam an dogo ale już z niego ide bo nie wytrzymam. Krotka piłka z mojej strony - będziesz na tym pikniku agility i wiesz czy ktos z RP (nie pamietam jak to sie teraz nazywa) bedzie startować? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione gratulacje :D

Co tam słychać, jak chemia? :cool3:

W ten weekend strasznie chciało mi się odwiedzić Czarną, ale później stwierdziłam że limit moich wyjazdów na ten tydzień się już wyczerpał i siedziałam w domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

bo leń, czyta a nie pisze na wątku!

Chyba musimy inaczej z nią porozmawiać :mad:
[FONT=Times New Roman][SIZE=1]a no fakt Iza musimy, tak któregoś pięknego dnia w Czarnej nad zalewem z kundlami :cool3: ale o tym to doskonale wiesz ;)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaak! Anusia ma racje! zaliczone wszystko :loveu::loveu::loveu::loveu:
Łatwo nie było, ale się udało, teraz tylko zostały do załatwienie formalności zwiazane z przeniesieniem do innej szkoły ;) - tak to jest jak ktoś się z motyką na słońce rzuca to później zmienia szkołe w klasie maturalnej :shake::shake:

Plinka, czekam na was :loveu::loveu:
teraz łatwiej złapac mnie pod tym nr 508 586 082. z tamtym mam pewne kłopoty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ooo, to mnie zaskoczyłaś w tym momencie ;p a gdzie się przenosisz? rozumiem, że profil raczej nie biol chem :cool3:[/QUOTE]

Jeszcze nie powiem gdzie, bo nie wiem czy na pewno mnie przyjmą.
A własnie, że biol-chem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']aaaa myślałam, że właśnie głównie o profil chodzi, mój błąd ;p
to powodzenia :)[/QUOTE]

Nie, no chemia nie jest moją mocna stroną, ale zaliczanie dwóch lat innego rozszerzenia to jednak nie dla mnie hahah
dzięki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']a co tam u Buenia tak w ogóle, co teraz porabiacie? :cool3:[/QUOTE]

Buenio tyje, przynajmniej ja chcę żeby tył haha coś tam nam się udało i waży ponad 4 kg! hahaha
poza tym jeździmy rowerem i ćwiczymy skupianie, napaleniec mały tak się nakręca na psy, że głowa mała :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...