Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D


zonia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj Ewcia była na spacerku, zjadła trochę makaronu, ale nie pochodziła za długo ponieważ nie pozwala jaj na to kondycja...ale i tak muszę przyznać że niunia się świetnie trzyma i jest w świetnej kondycji;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']Jednak w "Moim psie" będzie w następnym numerze;) Może to coś da...:cool3:[/quote]
zonia ja trzymam kciuki, a pamiętaj tez przy okazji o tych dwóch pannach ze slaska, one tez juz tyle siedzą co ewcia, zawsze można zaproponować:roll: to tak jakby się o nią bili;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Noi co z tym hotelikiem? Bo na jej wątku pustka przez 2 tyg. chyba jest:([/quote]

Hotelik przepadl, bo Ewcia miala cos z noga i nie chcieli jej wydac ze schroniska... :shake: A przeciez w hoteliku zajeliby sie ta lapa - to naprawde wspanialy hotelik! Teraz miejsce przepadlo, poszedl na miejsce Ewki inny pies. Mozna by ja bylo dac jeszcze raz na liste czekajcych psow na miejsce w hoteliku, ale szczerze to obawiam sie ze w schronisku znowu cos wymysla zeby jej nie wydac, a ja nie chce znowu "swiecic" oczami przed wlascicielka hotelu i marnowac jej czas...

Link to comment
Share on other sites

Sorki że nie pisałam ale nie było mnie. Ewka jest w MP ale nikt się o nią nie zgłaszał. Wczoraj była na spacerku, ona chodzi na krótsze bo już starsza a wczoraj było gorąco więc z nią chwilę posiedziałam. Tak to Ewka ma się dobrze;) Tylko nadal domku brak...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...