Jump to content
Dogomania

Olomouc 11-13.01.2008


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matrix.....']w Olomoucu całkiem fajna wystawa, bez problemu można zapłacić na miejscu nawet w koronach czeskich - opłata jak na II termin.
Mam prośbę, mógłby ktoś podać kto sędziuje grupę X, nie potrafię otworzyć tego załącznika podanego na pierwszej stronie...[/QUOTE]
To dobra wiadomość:) Dzięki!!

Link to comment
Share on other sites

[B]II, IV, VIII[/B] grupa - czyli[B] 12 stycznia 2008 roku - [/B]czy ktoś z Was jest chętny na wspólną podróż? Szukamy ludzi z małymi psami, bo bagażniki w dwóch samochodach mamy już wypełnione po brzegi. Na wystawie będziemy do końca ;-)
Możemy zabrać kogoś z Sosnowca, Mysłowice, Katowic i okolic, zapewniamy miłe towarzystwo :lol: i bezpieczny dowóz na miejsce i z powrotem :)
Mile widziane dołożenie się do paliwa :cool3:

mój kom. 500 755 100




PS: Czy będzie jakiś wykaz przyjętych psów na wystawę, czy coś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

też dzisiaj do mnie doszło.

[B]Gonzcy Polski, nr. 304, ring 11, hala E, Piątek -11.01.[/B]

Przyjmowanie psów 7:30-9:00 w hali , w której wystawiamy. Należy skontrolować potwierdzenie ze zgłoszeniem.W razie niezgodności kontakt na mail.

Do hali można przynieść klatki o max. rozmiarze 100 x 70 cm

potwierdzenie pozwala na wejście 1 os/ na 1 psa.

Jest zapis o wjeżdzie na teren (smerovych tabuli?) . Opłata 50 koron za parkowanie na terenie wystawy płatne na miejscu.

Nie zapomnieć rodowodu psa, (Veskere veterinari ? - szczepienia w paszporcie?) pozwala na wejście z psem na wystawę. Cieszą się z naszego udziału w wystawie

Plan wystawy , rozmieszczenie hal.

Vsio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...