Jump to content
Dogomania

Olomouc 11-13.01.2008


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='musia'](smerovych tabuli?) .(Veskere veterinari ? - szczepienia w paszporcie?)[/quote]

dle smerovych tabuli= zgodnie z drogowsakzami/tablicami informacyjnymi
veskere veterinarni doklady= wszystkie dokumenty weterynaryjne= dla nas paszport

A pawilon E jest strasznie ciasny:roll: też tam będziem niestety

Link to comment
Share on other sites

A nam sie cale plany wekendowe posypaly:(
Nie dosc ze do Słoweni nie jedziemy to i na Olomouc nie ma szans bo w droge ruszamy ale do kawalera.
Sucz mi sie rozcieczyla na dobre i wszystko wskazuje ze zamiast na ring to w piatek wbiegnie ale do chlopaka:)
A potem to juz nam zostanie trzymac kciuki aby 1200 km nie bylo przejechane na dormo:) i zeby nam sie przed swietami w domu od malych rudasków zaroilo:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]pozdrawiam współpasażerki podróży, Basie i Lube, miło było spędzić z Wami czas na wystawie ;-)[/QUOTE]
I mnie było bardzo miło ;)
[QUOTE]Poproszę o stawkę chow chow [/QUOTE]
psy, kl. młodzieży
DON-JUAN VON DER LINDERSTRASSE
PORTOS-PUMA OD HALUSKA
kl. pośrednia
ABELIO Z LEVANDULOVE STRANE
AVGIT CIRKON FOR HUSARUVKA
suki, kl. młodzieży
ENNY BOHEMIAN HAKO
kl. pośrednia
POLI-ANNA BOHEMIAN PA-KO
[przepisuję za katalogiem, nie wiem czy to jakis błąd w druku czy taka jest nazwa]
SCARLET HUSARUVKA
kl. otwarta
ANNY-BOON HEARTH OD HALUSKU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Gratulacje :loveu:

Powiedz jaka droga do Olomouca? Ile jechałaś?
[/quote]
wg mnie droga super bo pogoda była dobra( niepadało ). Wprawdzie wyjechałyśmy stanowczo za wcześnie no ale jechałam tam pierwszy raz i nie wiedziałam czego się spodziewać. Wyjechałam z Cieszyna o 6.15 a na miejscu byłyśmy o 8 rano. Wtedy z parkiengiem nie było problemu i stanełam zaraz pod wejściem na swoją hale ;) parking kosztuje 50 kc.
Droga powrotna trwała tylko 1,5 godziny w slicznym słońcu


[quote name='panienkabubu']
Czy hale są dobrze oświetlone i jest dużo miejsca?[/quote]
w hali E- 2 ringi , G i H były po 4 ringi tylko więc wg mnie sporo miejsca. Hale dobrze oświetlone.
Hala Gółwna A ...masakra :roll: dużo ringów i bardzo mało miejsca wokół i oczywiście najwiecej zwiedzających więc tłok spory.

[quote name='panienkabubu']
Czy można coś zjeść na terenie wystawy :evil_lol:[/quote]
brambory...czyli duże placki ziemniaczane po 30 kc , kiełbaski i ala hamburgery i hotdogi, kołacze i ciasta pieczone na miejscu. Grzane wino po 20 kc też jest :cool3:

[quote name='panienkabubu']
I jakie BISY są wybierane :loveu:[/quote]
niestety nie wiem, bo po wygraniu klas przez nasze psy zwinęłyśmy się do domku. Było tam dość zimno, zwłaszcza od ziemi ciągnęło więc radzę ubrać ciepłe buty zwłaszcza jak ktoś będzie długo czekał na ocene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...