Jump to content
Dogomania

Fotogaleria Gordona, Rapera, Lotosa i Miśki


Doginka

Recommended Posts

[quote name='doginka']dlatego uważam, że każdy powinien wybrać rasę przede wszystkim patrząc na to, czy da radę z pielęgnacją danej sierści, albo mieć zaufanego groomera i systematycznie go odwiedzać;-)[/quote]


[size=5][color=#ff0000]święte slowaaaaa !!!!!!!!![/color][/size]!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Idę sobie wczoraj z Zibciem, patrzę - a nadzrewie siedzi takie coś [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-gaQQ03RQajU/UWSGmFNjWjI/AAAAAAAAgYA/5l8Gk7s14sI/s640/obraz%2520%2528605%2529.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-gaQQ03RQajU/UWSGmFNjWjI/AAAAAAAAgYA/5l8Gk7s14sI/s640/obraz%2520%2528605%2529.JPG[/URL] I już wiedziałam, że to grzywacz - tak mnie wyedukowałaś ;)
Uważaj na tę rękę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']Idę sobie wczoraj z Zibciem, patrzę - a nadzrewie siedzi takie coś [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-gaQQ03RQajU/UWSGmFNjWjI/AAAAAAAAgYA/5l8Gk7s14sI/s640/obraz%20%28605%29.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-gaQQ03RQajU/UWSGmFNjWjI/AAAAAAAAgYA/5l8Gk7s14sI/s640/obraz%20%28605%29.JPG[/URL] I już wiedziałam, że to grzywacz - tak mnie wyedukowałaś ;)
Uważaj na tę rękę.[/QUOTE]
Tak, to grzywacz;-)
Synogarlica ma dłuższą szyję z czarną obróżką i jest smuklejsza;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaho']Potwierdzam :lol:, tylko z ta systematycznoscia różnie bywa :cool3:.[/QUOTE]
Święty Duch Pana Boga chwali, któż to nas odwiedził:crazyeye::lol:;-):hand:

Chiara, córeczka Gordona ma babeszję:nerwy:

A ja we wtorek jadę do Krakowa na konsultację ortopedyczną do Doktora Mariusza Bonczara:nerwy:Ten lekarz operował Radwańską, więc mam nadzieję, że w końcu coś się wyjaśni z moją ręką:razz:

Edited by Doginka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Dlatego uważam, że każdy powinien wybrać rasę przede wszystkim patrząc na to, czy da radę z pielęgnacją danej sierści, albo mieć zaufanego groomera i systematycznie go odwiedzać;-)[/QUOTE]

Dla mnie sierść to i tak pół biedy - zawsze można opitolić na krótko i się nie przejmować :evil_lol:
Gorzej z charakterem - proszę nie zapominać o charakterze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Piszę w imieniu Doginki:[/B]

Stan zdrowia Sylwii pogorszył się - ma sparaliżowaną prawą stronę ciała i dodatkowo jest na bardzo silnych lekach przeciwbólowych.
Lekarze pobrali dużo krwi, aby przebadać ją w kierunku choroby/chorób, które mogły wywołać taki stan - wyniki będą najprawdopodobniej za dwa tygodnie. Miejmy nadzieję, że szybko znajdą przyczynę.
Dodatkowo, nie muszę chyba pisać jaki to ma wpływ na 'ducha' Sylwii, która do tej pory była bardzo aktywna ....

Trzymam kciuki, abyśmy za krótki czas dowiedzieli się o poprawie Jej zdrowia.

[B]Sylwia[/B] - TRZYMAJ SIĘ I SIĘ NIE PODDAWAJ!!!!!!!! Ludzie wychodzili z podobnych sytuacji więc i Tobie się uda!!!!
Jestem z Tobą myślami i pamiętaj, że możesz na mnie liczyć!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia:-)
Piszę lewą ręką - prawa dochodzi do siebie - niedowład;-( Jeszcze boli, ale już da się żyć!
Dziś pierwszą noc przespałam bez narkotyku:multi:
Było strasznie, obudziłam się ze strasznym bólem, jakby mi ktoś rękę kołem łamał, była powykręcana nienaturalnie, nie dałam się nawet zbadać lekarzowi. od 22 kwietnia byłam nieżywa, załamana i obolała. Byłam na syntetycznych narkotykach - opium, ale legalnie na receptę:roflt:Tylko to pozwoliło mi przetrwać!
Teraz się zbieram powoli "do kupy" Z pomocą wspaniałych ludzi, lekarzy i blizkich wracam do zdrowia;-) 4 lata zajmie mi powrót do sprawności, ale odzyskam jej tylko 95 %, a i tak się cieszę:multi:

I DLA MOJEJ KONKURENCJI - BĘDZIEMY W ŁODZI!!!:multi:BĘDZIEMY PIĘKNI, ZWARCI I GOTOWI DO WALKI - ja wygrałam z bólem, to teraz kolej na wygraną na ringu;-)
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, a zwłaszcza osobom, które przyszykowały moje psy do walki:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']To wspaniale, że już czujesz sie lepiej. :)
Trzymam kciuki za występ w Łodzi, ale przede wszystkim za zdrowienie.

Napisałam na priv kilka słów.[/QUOTE]
Dzięki, z tym zdrowieniem to wielkie słowa, ale jest lepiej niż było;-)

Link to comment
Share on other sites

no ja to jestem naprawde osttania jak widze , kurde molek co sie podzialo sa jakies tezy ? teorie ? oby jendak znalezli i coby sie szybko wsio naprawilo !!!!
najwazniejsze ze nie tracisz ducha walki i ze wiesz ze masz o co walczyc bo .... zycie mimo wszytsko ma cudne momenty dla ktoryc warto zyc a za Lodz trzymam kciuki i coby dalo ci to jeszcze wiekszego kopniaka do dalszej konkurencji
Sciskam cie serdecznie , nie lam sie , dasz rade my w ciebie wierzymy i odzywaj sie slonko dawaj znac co i jak u ciebie
czekamy na zdjcia hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...