Jump to content
Dogomania

Fotogaleria Gordona, Rapera, Lotosa i Miśki


Doginka

Recommended Posts

Jetem jak widać niedokształcona w cz-s minikach :p Ale to pewnie dlatego, że moje marzenia fruwają gdzieś o rozmiar więcej ;)
Tak czy siak fajniutko zbudowana :loveu:
W jakim wieku jest na tym zdjęciu?

Wstawiłam u siebie zdjęcie Brunka po moich postrzyżynach, ale podobno nie dokonałam masakry :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']...
W jakim wieku jest na tym zdjęciu?

Wstawiłam u siebie zdjęcie Brunka po moich postrzyżynach, ale podobno nie dokonałam masakry :p[/QUOTE]
6 listopada skończy 5 miesięcy:lol:

Zaraz lece do Ciebie oblukać pieseczka:lol:
9 listopada będzie u mnie;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']6 listopada skończy 5 miesięcy:lol:

Zaraz lece do Ciebie oblukać pieseczka:lol:
9 listopada będzie u mnie;-)[/QUOTE]

Jak rozumiem szykuje się na karierę wystawową? :razz:

Wiem wiem, słyszałam, żeby tylko śnieg nie spadł do tego czasu i temperatura poniżej zera :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jak rozumiem szykuje się na karierę wystawową? :razz:

Wiem wiem, słyszałam, żeby tylko śnieg nie spadł do tego czasu i temperatura poniżej zera :shake:[/QUOTE]
W tym sęk, że po 6 listopada maja przyjść śniegi:sad: Nie oglądałaś dziś pogody na TVN?:hmmmm::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']W tym sęk, że po 6 listopada maja przyjść śniegi:sad: Nie oglądałaś dziś pogody na TVN?:hmmmm::lol:[/QUOTE]

:mdleje:
To chyba jakiś golfik będzie musiała Brunkowi sprawić Monika :p
Chyba że nie rwać go do łysa i choć trochę mu tego podszerstka zostawić?

Nie oglądam ostatnio telewizji :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']:mdleje:
To chyba jakiś golfik będzie musiała Brunkowi sprawić Monika :p
Chyba że nie rwać go do łysa i choć trochę mu tego podszerstka zostawić?

Nie oglądam ostatnio telewizji :diabloti:[/QUOTE]
Być może zrobię go w rollingu;-)

[quote name='ariss']fajna ta Gordonkowa dziewczynka:cool3: jak Twoje zdrowie?[/QUOTE]
Mała cudeńko:loveu:
A ja mam kaszel, katar, boli mnie gardło, ale to małe piwo, z moja siostra jest źle:-( Ma raka jajnika:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']no ta Gordonkowa córcia całkiem fajna :p

Tobie życze zdrówka, zeby dolegliwosci szybko mineły
a co do siostry, to wyciac "zwierzątko" ![/QUOTE]
Mała z budowy lepsza od Lotosa:loveu:
Z dolegliwości to mi pozostał dziś tylko straszny ból głowy, a gardziołko juz nie boli po syropku z cebuli i miodku lipowego;-)
W tym sęk, ze siostra miała wycinane "zwierzątko" we wrześniu i od tego czasu to dziadostwo odrosło i to wielokomórkowe:-(

[quote name='WATACHA']:glaszcze: będzie dobrze[/QUOTE]
Mam nadzieje, czekamy na wynik histo-pato tego, co odrosło:roll:

[quote name='ahedok']wpadłam tylko pogratulować, piękne psiaki, to i się należą opisy ;)
u nas wyjątkowo foty, zapraszamy stęsknionych za Irkiem :roll:[/QUOTE]
lecę do was, bo jak są foty, to oznacza cud:lol:

[quote name='Tekla64']no mala mi sie podoba
zdrowk i tobie i siostrze szybkeigo pozbycia sie innego[/QUOTE]
"Inne" niestety było już pozbyte, ale odrosło w gigantycznym tempie i w kolosalnej wielkości:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Cholerne raczory. Trzymam kciuki!
No i życzę zdrówka dla Ciebie!
PS. A córeczka elegancka :)[/QUOTE]
Kciuki bardzo się przydadzą;-)

[quote name='eria']Córeczka śliczna!!!
Rak... masakra :([/QUOTE]
Niooooooo, ale być tak może, że nie złośliwy, chciało by się;-)

[quote name='Tekla64']mimo wszytsko trzymam kciuki coby i ta raza sie go pozbyc u siostry
no i czekamy na zdjecia[/QUOTE]
Zdjęcia będą może jutro - będę polować na bobry, których mamy aż 5 szt. Dziś samiec ogromniasty zaatakował mojego Rapcia:mad:

A ja zajrzałam śmierci w oczy, ale całe szczęście uszłam bez skazy - no chyba, że w psychice:roflt: Jechałam samochodem i na trasie zablokowało mi się sprzęgło:nerwy: Zblokowało mi skrzynię biegów, a wszystko podczas jazdy na ruchliwej trasie, w nocy, ok 20 z minutami:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Na 'bobery' uważaj ;) bo mogą być 'wścieknięte' ;)[/QUOTE]
Byłam w szoku, ze samiec zaatakował:crazyeye: Ale był większy od Rapera:crazyeye:
Bobry zeżarły prawie wszystkie mniejsze drzewka wzdłuż jeziorka:mad: Postaram sie je jutro złapać w okienko Nikona, ale nie wiem czy mi się uda, bo w nocy nie za bardzo umiem foty robić:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Wow... pamiętam, że kiedyś Nerisową z dogo bóbr udziabał w nogę...[/QUOTE]
Wowo, będę w takim razie uważać;-)

[quote name='Tekla64']a co wszytsko sie cywilizuje bobry juz prawie mieszkaja u nas w wiosce i tyz zaczynaja sie nie bac psow ani czleka

jesli dobrze wyczytalam to znowu skladam gratulacje[/QUOTE]
Mnoży się toto jak króliki, niszczy wszystko wokół siebie, a są pod ochrona:roll: Ale są piękne moim zdaniem:loveu:
Magda czego mi gratulujesz, bo ostatnia moja wystawa to był Poznań:lol:Wydaje mi się, że już gratulowałaś, ale i tak ślicznie dziękuję[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002053E.gif[/IMG][/URL]





[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Za siostrę trzymam :kciuki: ...wiem jak się czeka na wyniki histo... nie raz przez to przechodziłam .....

Na bobery uważaj co by Cię nie wciągnęły do wody ;)[/QUOTE]
Ja też mam już to opracowane - walczyłam z rakiem kilkanaście lat;-) Niby był niezłośliwy, ale odrastał, dopiero po ostatniej operacji odpuścił:multi: Już minęło 8 lat i czysto jest:multi:

[quote name='Tekla64']zdawalo mi sie ze jeszcze przed Poznaniem to bylo ale jak mnie sie pogubilo to sorki[ wiesz czasem babci sie wsio merda hihihi ma prawo powoli]
no to se wez te gratulacje do czego ino ci tam pasuje hihihi[/QUOTE]
Gratki łapię, chowam do kieszonki wystawowej, może mi szczęście przyniosą na następnej wystawie;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...