Jump to content
Dogomania

Duży i łysy zupełnie jak słonik "Bandi"- znalazł dom u p.Ryszarda ;)


Irkowa

Recommended Posts

[quote name='VitisVini']Znikam, mówisz i masz:lol:Zamieniłam Asię na Bandiego dla ciebie.[/quote]
No tak, wiedziałam że nie mam z nim szans!:placz:;):lol::evil_lol:
VitisVini, plakacik zaraz podeślę wetce i pewnie wydrukuje już jutro i powiesi!:-) Bo sama zaproponowała że jak przyślę zdjęcia to zrobi ogłoszenie :p Kochane te wetki.:loveu:

[quote name='VitisVini']Asiu a czy wyniki tych badań laboratoryjnych hodowlanych to już były? Wykryto coś oprócz nużeńca?[/quote]
No tak, nieprzytomna jestem:evil_lol:, zapomniałam Ci odpisać - wyników jeszcze nie ma, czeka się na nie 4 tygodnie, a Bandosiek jest w lecznicy 3.:p Ale nawet - tfu!tfu! - jeśli wynik wyjdzie pozytywnie, tzn że był jednak grzyb, to i tak po tym leczeniu jakie Bandoś przeszedł już go powinno nie być. W każdym razie ani wetki ani ja grzyba nie mamy i oby tak zostało!:evil_lol:

[quote name='VitisVini']Dziewczyny będe w W-wie( o ile jakaś siła wyższa nie przeszkodzi) w piątek około 15-16. [/quote]
Suuuuper!!! Pasuje mi idealnie!!!:loveu::multi:O 18.30 muszę być na lotnisku, więc możemy szaleć do 18.;):lol: Będzie kąpanie!:cool3: VitisVini proszę napisz mi swój nr tel na pw,bo popsuła mi się kom i mam zastępczą i prawie żadnych numerów.:diabloti:

Chrupek, dzięki, tytuł jest cały czas ok :p, chyba że dopiszesz jeszcze że szukamy domku..?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Asiu,no to dobrze, z tym telefonem bo już sie przeraziłam:crazyeye: To się zdzwonimy w piątek i wykapiemy z bandziochem, perwersja normalnie:evil_lol:

Acha, tu jest ewentualnie drugi tekst o Bandim, tak napisałam w trójmiejskich, można to również samemu wkleić w plakat, tylko że wtedy zdjęcia się nie zmieszcza, ale jest tu więcej informacji.Jak ktoś ma ochote pokombinować to proszę.Moge ewentualnie dosłać mniejsze zdjęcia.
-------------------------------------------------------------------

[B]Bandi nie może wrócić do lasu !!! [/B]

Młody ,około 15-miesieczny pies znaleziony w stanie skrajnego wyczerpania w lesie pod Warszawą.Prawdopodobnie porzucono go na pewną śmierć z głodu i zimna.Wysiłkiem grupy miłośników zwierząt, Bandi,bo takie nadaliśmy mu imię,został przewieziony do lecznicy w Warszawie gdzie od 3 tygodni dochodzi do siebie.
Bandi to pies trochę w typie doga niemieckiego, troche wyżła o ciekawym umaszczeniu i bursztynowych oczach.Zachowuje się jeszcze jak szczeniak,nie podnosi nawet nogi przy siusianiu:-) dlatego jego nowy Pan/Pani może nauczyć go wszystkiego. A to nie powinno być trudnym zadaniem bo Bandi jest wyjątkowo grzeczny, spokojny i zupełnie nieagresywny. Szcześliwy, że znalazł "dom" w lecznicy, spędza tam czas cichutko i nie wadząc nikomu,nie szczeka ,nie piszczy, toleruje wszelkie zabiegi zdrowotne, łącznie z kapielami bez protestu.
Na spacerach nie stresuje go hałas i zgiełk dużego miasta, jest również pozytywnie nastawiony do dzieci.
Słowem-DOBRY PIES, który pomimo krzywd jakich doznał od ludzi nie pamięta im tego.Bandi wkrótce może opuścić lecznicę ale dokąd ma pójść?Każdy z nas jest już "zapsiony" do granic możliwości dlatego prosimy o pomoc.
[B][COLOR=red]BANDI NIE MOŻE PRZECIEŻ WRÓCIĆ DO LASU!!!![/COLOR][/B]

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zaofiarować mu swój dom prosimy o kontakt pod nr telefonu.........
Nowemy właścicielowi służymy wszelką pomocą, jak również gwarantujemy bezpłatny dowóz Bandiego pod wskazany adres.Piesek zostanie również na nasz koszt wykastrowany.
-----------------------------------------------------------------

Tak Chrupku, jak Asia mówi, można dopisać o szukaniu domu, ale kasa na leczenie niestety może się jeszcze przydać więc niech póki co zostanie.
A ja mam grzybki- opieńki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Znikam, mówisz i masz:lol:Zamieniłam Asię na Bandiego dla ciebie.Już wysłane, dzięki serdeczne i oczekujemy innych ochotników. To nie musi byc dużo, jeden dwa plakaty , zawsze zwiększa to nasze szanse, a raczej Bandiego.Umieściłam go też na portalu trójmiejskim, jutro pomyślę o innych możliwościach w necie.

No faktycznie, ja też zestresowana jestem i od razu czekałam na złe wieści z lecznicy. Asiu a czy wyniki tych badań laboratoryjnych hodowlanych to już były? Wykryto coś oprócz nużeńca?

Dziewczyny będe w W-wie( o ile jakaś siła wyższa nie przeszkodzi) w piątek około 15-16. To ciebie Paula moge zabrac jak poprzednio po drodze do lecznicy bo wybierałaś się i tak w piątek prawda? A ty Asiu? Jak nie będziesz u Bandiego to może zgarniemy cię wracając:lol: i pójdziemy sobie wszyscy na pifko ???[/quote]
Ja poproszę kilka sztuk gotowych plakatów :razz: bo mogę wydrukować, ale bez koloru, a to nie da zamierzonego efektu :cool1:

Wyniki na hodowle będą około 20 października.

Ewa, ja do 16 jestem w pracy, dopiero około 17-17.30 dotrę na Wilanów :roll:
Aska, maupo, poszalejemy sobie pół godzinki :mad: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Aska, maupo, poszalejemy sobie pół godzinki :mad: ;) :evil_lol:[/quote]
:lol::lol::lol: Ty się nie ciesz, jeszcze będziesz przede mną uciekać!:evil_lol:;) Zrywaj się z pracki i przybywaj!:multi::loveu:

VitisVini :cool2:, super tekścior! Bez pytania zapożyczam go na allegro!:diabloti::lol::loveu:

Acha! Pytałam ile kosztowalaby kastracja Badośka - 200 zł. Na razie chyba jeszcze poczekamy, bo choc słonik jest w dobrej formie, to jednak nie chcemy nawrotu choroby...a to może się stać jeśli za szybko obciążymy go zabiegiem. Myślę że za ok miesiąc można będzie pana ciachnąć, do suczek jest strasznie zalotny, a przy jego sile trudno go w ryzach utrzymać jak jakąś pachnącą sunię widzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Ojej, no to rzeczywiście nie będziemy mogli cie zabrać, bo musimy być wcześniej w lecznicy ze względu na Asię.Ale za to porwiemy cię z powrotem:lol: Plakaty przywioze.( kurcze żebym tylko nie zapomniała)Zara jutro zapakuję.[/quote]
Wracacie od razu do domu? Myślałam, że w sobotę też się zobaczymy :-(

[quote name='AśkaK']:lol::lol::lol: Ty się nie ciesz, jeszcze będziesz przede mną uciekać!:evil_lol:;) Zrywaj się z pracki i przybywaj!:multi::loveu:[/quote]
Ja się tylko troszkę cieszę, bo wkurzona jestem :mad: że tylko pół godzinki :eviltong: :evil_lol: Nie zerwę się :shake: W poniedziałek nie byłam w pracy, a do tego mam od cholery roboty do 25-go :placz:

Link to comment
Share on other sites

A na dobranoc - dzisiejsze i wczorajsze wpłaty:

Wczoraj:
[B]MONTY77 20 zł[/B]
[B]TABASCKO3 50 zł[/B]

Dziś:
[B]AN3TKA1 15 zł[/B]

[B]Suma: 85 zł[/B]

[B][SIZE=3]RAZEM WSZYSTKIE ŚRODKI:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]430.5zł + 85 zł= [U][COLOR=red]515,5 zł[/COLOR][/U][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Wracacie od razu do domu? Myślałam, że w sobotę też się zobaczymy :-([/quote]
VV coś pisała, że chyba w sobotkę rano też będzie.:cool3::lol:


[quote name='paula_z']Ja się tylko troszkę cieszę, bo wkurzona jestem :mad: że tylko pół godzinki :eviltong: :evil_lol: Nie zerwę się :shake: W poniedziałek nie byłam w pracy, a do tego mam od cholery roboty do 25-go :placz:[/quote]
To po 25-tym trzeba jakąś imprezkę urządzić jak się z pracą obrobisz!:lol:;)
Ze mną tylko pół godzinki, ale za to z Bandośkiem do woli!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Paula oczywiście, że będe jeszcze w sobote, u Bandosia pewnie przed południem.Ale uzgodnimy plan "zajęć" na miejscu.
Pikne allegro, bardzo dobrze, a nuż ktoś go odkryje i bums , miłość od pierwszego wejrzenia. O tym kastrowaniu to napisałam tak " z góry". Wiem, że on jeszcze nie gotowy, poza tym inna kwestia- czy upieramy sie, że dajemy tylko wykastrowanego czy istnieją jakieś możliwości negocjacji?- oczywiście to byłaby opcja tylko dla bardzo odpowiedzialnego człowieka. Wspominam o tym, bo niektórzy nie lubią kastrowanych psów, moja psiapsióła ciachnęła swojego i żałuje, fakt , że on był starszay i agresji jak i również pociągu do suczek nic a nic kastracja nie zmieniła, za to żre okropnie i grozi mu rozsypka stawów z otyłości. Nasz Bandi nie nabrał jeszcze nawyków więc u niego powinno być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Dałam Bandiego na gum tree, warszawskie(namiary na ciebie Asiu) i gdańskie. Przejrzałam inne portale ogłoszeniowe ale jest tam taka masa zwierząt do oddania, że chyba musimy pomysleć o bardziej niekonwencjonalnym sposobie.
Hej, ile kosztuje bilboard reklamowy w centrum warszawy?:evil_lol:

Zaba kochana jesteś ztymi bazarkami i niestrudzona. Piękne bluzeczki, szkoda że nie mam żadnej dziewczynki w tym rozmiarze :-)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Paula jakieś zrobi, chociaż jutro to już ciemno będzie jak wpadnie.Może pojutrze. My naszym piknym telefonem to nie wiele zdziałamy poza tym nie umiemy robić zdjęć( co podejrzewałam od dawna:lol:) bo jak przeglądnęłam w domu te po poprzedniej wizycie to w głównie jakieś mazy tylko były, ewentualnie kawałek ucha, kawałek ogona, tułów(sam:evil_lol:) etc etc.
No, to tyle na dziś.
Bandziorku do zobaczenia a wy cioteczki podbijajcie wątek coby całkiem nie opadł, może sie pokłóćcie albo co:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Bandziorku do zobaczenia a wy cioteczki podbijajcie wątek coby całkiem nie opadł, [B]może sie pokłóćcie albo co[/B]:evil_lol:[/quote]
:grin:

Wezmę jutro aparat, ale z lampą nie wyjdą za dobre :roll: W sobotę może będą lepsze. Ja też nie umiem robić zdjęć, siostra mi ustawiła aparat :evil_lol: A do tego Bandziorka trudno ufocić, bo się kręci niemiłosiernie ;)
Widzimy się jutro w lecznicy :multi: Mam nadzieję, że uda mi się zwolnić z pracy z pół godziny, to będę około 16.30, ale nie mogę obiecać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Paula nie bój żaby, jak kofa to poczeka , znaczy my kofamy i będziemy na ciebie czekać u Bandoska aż do skutku:lol: Zresztą zadzwonię jutro jeszcze z drogi.
Niki, dziękuje, w lot załapałaś mój tajny plan:evil_lol: Na wątku Arki to aż iskry idą, żeby do nas tyle ludzi zaglądało to uch , umarłabym ze szcześcia.
Dopra, teraz już idę naprawde, dobranoc pchły na noc moje kochane panie.Apap i do nierdzieli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']
Niki, dziękuje, w lot załapałaś mój tajny plan:evil_lol: Na wątku Arki to aż iskry idą, żeby do nas tyle ludzi zaglądało to uch , umarłabym ze szcześcia.
[/quote]
no jasne ze zalapalam, ja sie uwielbiam klocic, wiec trzeba polaczyc przyjemne z pozytecznym no nie?...da sie zalatwic:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Paula nie bój żaby, jak kofa to poczeka , znaczy my kofamy i będziemy na ciebie czekać u Bandoska aż do skutku:lol: Zresztą zadzwonię jutro jeszcze z drogi.
Niki, dziękuje, w lot załapałaś mój tajny plan:evil_lol: Na wątku Arki to aż iskry idą, żeby do nas tyle ludzi zaglądało to uch , umarłabym ze szcześcia.
Dopra, teraz już idę naprawde, dobranoc pchły na noc moje kochane panie.Apap i do nierdzieli:evil_lol:[/quote]
Często tracę zasięg w biurze :roll: W razie co zadzwonię, jak wyjdę z roboty.
Pokłóćmy się, czy Bandi bardziej przypomina doga czy wyżła :evil_lol:
Dobranoc :hand: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej gadułki!:lol:
No tak, ciocia VitisVini to ma sklerozę, przeca ja też mam fotopstryk:eviltong:, co prawda nie taki super jak Pauli, ale jakieś fotaski może jutro na psacerku wyjdą za dnia jeszcze.:lol: Za karę ciocia V.V. (nie mylić z Violetta Villas :evil_lol:) będzie Bandoska trzymać!:diabloti::lol:;) A ja będę focić, razem z ciocią będą foty, o!:eviltong:
To do jutra dziewczynki! Będę celować w 15.30, najpierw jakiś spacerek myślę, a potem kąpanko.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...