Jump to content
Dogomania

Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!


Karena

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karena']Słuchajcie, jest kiepsko, bo Kama może zostać u kolegi maksymalnie do poniedziałku. :placz:

Elurin - o zdjęcie poprosiłam.[/quote]

O rany :crazyeye: co potem będzie z biedakiem?
W razie czego, ja pogadam z TZ, czy możemy dać jej tymczas. Niestety mogłabym tylko do 7.10., ponieważ potem wyjeżdżam na tydzień i nie będę mogła sie nią opiekować. Dziś wieczorem pogadam, jutro dam znać, co i jak.

Problemy tylko byłby z transportem małej do Wawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Ja będę w weekend w Gdańsku, jeśli moglibyście ją tam podrzucić w niedzielę mógłbym podwieźć psicę do W-wy...Ale DT musi być.[/quote]

Jutro napiszę, co wyszło z moich negocjacji z TZ. Ostatnio mieliśmy szczeniaka na tymczasie i oboje się bardzo przywiązaliśmy do niego. Teraz w domu jest tak pusto. Mam nadzieję, że się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']Tfu, tfu, tfu...
Grubba Ryba, działaj, czaruj TZa! Gotuj Mu![/quote]

:razz::razz::razz: gotować to chyba nie będę, bo TZ może tego nie przeżyć. :evil_lol: Postaram sie jednak go przekonać. Pokażę mu zdjęcia. Mnie mała urzekła, może TZ też urzeknie. Trzymajcie kciuki! Musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karena']Zaproponowałam opiekunowi Kamy, żeby spróbował jeszcze w niedziele pójść z nia na giełdę, tam zawsze stoja ludzie ze szczeniętami, kotkami do sprzedaży. Może tam znajdzie się chętny.[/quote]

Uważam, że giełda nie jest najlepszym pomysłem. Tam psy kupowane są często przez nieodpowiedzialnych ludzi. Ktoś kupi psa pod wpływem chwili. Ktoś inny dla dzieci, a jak dzieci się znudzą, to pies wyląduje na ulicy. Ktoś kupi na prezent, nie wiadomo jednak, czy będzie to chciany prezent. Bywa różnie. Poza tym nie można sprawdzić domku.

Link to comment
Share on other sites

Tu właśnie pojawiaja się schody. Odpowiedzi jeszcze nie dostałam. My nie mamy samochodu niestety, a sama nie chciałabym jechać z psem, tym bardziej szczeniakiem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. A jakbyśmy mieli jechac we dwójkę z TZ-em, to 2 x cały bilet w obie strony, plus za Kamę... Co innego do Słupska (mniej więcej w połowie drogi Koszalin-Trójmiasto), to mogłabym Kame podrzucic. Pytanie tylko czy Elurin byłby w stanie dojechać do Słupska... Do tego jestem w niedziele ograniczona czasowo, bo mamy 1 rocznice ślubu i mieliśmy już inne plany na niedzielę, sami rozumiecie...Co do kasy na bilet dla Elurina do Słupska, byłabym w stanie zrobić bazarek, jeżeli byłaby taka konieczność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...