Jump to content
Dogomania

KWPR w Nowej Rudzie 1-2.12.2007


Boberek

Recommended Posts

[quote name='Melka94']Nieee Setery mnie nieprzerażają:eviltong: Lubie je:lol:. Jeśli twoja suczka jest troche obyta to myśle ze bym sobie poradziła;) Bo kawaler to pewnie jeszcze woli się bawić niż stać spokojnie:loveu: Takrze gdybyś była tak uprzejma i zgodziłabyś mi wypożyczyć któregoś to będe wdzięczna:loveu: Dodam że był by to mój pierwszy występ i wolałabym tego spokojniejszego:p[/quote]

Nie ma zadnego problemu z wypozyczniem tylko przyjdz pod ring z seterami wczesniej zebys mogla sobie sprobowac:)
A co do spokoju to setery do spokojnych nie naleza ale za to sa efektowne:)
Oba psiaki sa obyte z ringiem zreszta jak sie zdecydujesz to sama zobaczysz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tecia']Nie ma zadnego problemu z wypozyczniem tylko przyjdz pod ring z seterami wczesniej zebys mogla sobie sprobowac:)
A co do spokoju to setery do spokojnych nie naleza ale za to sa efektowne:)
Oba psiaki sa obyte z ringiem zreszta jak sie zdecydujesz to sama zobaczysz.[/quote]

Wielkie dzięki:calus: Ostatecznie czy pojadę będe wiedziała najdalej w poniedziałek. Ale na 99% będe. Oczywiście przyjde wcześniej, a tak dla pewności to Swetry są w sobote? A to że Setery do "cielaków" nienależą to wiem:cool3: Ale pytam się bo każdy pies jest indiwidualistą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Wielkie dzięki:calus: Ostatecznie czy pojadę będe wiedziała najdalej w poniedziałek. Ale na 99% będe. Oczywiście przyjde wcześniej, a tak dla pewności to Swetry są w sobote? A to że Setery do "cielaków" nienależą to wiem:cool3: Ale pytam się bo każdy pies jest indiwidualistą:lol:[/quote]
Setery są w niedziele !!!
A co do "cielaków" to napewno nimi nie są:)
Niekiedy to nawet przypominają diabły tasmońskie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Setery są w niedziele !!!
A co do "cielaków" to napewno nimi nie są:)
Niekiedy to nawet przypominają diabły tasmońskie:diabloti:[/quote]

Ale ja jestem głupia:wallbash: Mi się pomyliło i myślałam że setery są w 8 grupie:stupid: Aż mi jest się wstyd przyznać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Ale ja jestem głupia:wallbash: Mi się pomyliło i myślałam że setery są w 8 grupie:stupid: Aż mi jest się wstyd przyznać:shake:[/quote]
Zdarza się:evil_lol:
Swetry to VII i jak znam życie to zbyt duzo ich nie bedzie wiec czasu na zapoznanie i potrenowanie bedzie sporo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Zdarza się:evil_lol:
Swetry to VII i jak znam życie to zbyt duzo ich nie bedzie wiec czasu na zapoznanie i potrenowanie bedzie sporo:)[/quote]

Mam nadzieje:lol: A twoje pieski to tak "same z siebie" mają chęć do wystawiania czy trzeba je zachęcać czymś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Mam nadzieje:lol: A twoje pieski to tak "same z siebie" mają chęć do wystawiania czy trzeba je zachęcać czymś?[/quote]
Jak chodzi o dziewczyne to zacheta musi pozostac poza ringiem:)
W innym wypadku mysli skupione sa na zachecie i kieszeni w ktorej ona sie znajduje i jest koniec wystawiania:evil_lol:
A jak chodzi o kawalera to on jest od malutkiego przygotowaywany do pokazow wiec wie ze jak ladnie sie wystawi to dostanie cos dobrego:multi:
To taki typ interesowny ja sie pokaze ty mi cos daj:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Zdarza się:evil_lol:
Swetry to VII i jak znam życie to zbyt duzo ich nie bedzie wiec czasu na zapoznanie i potrenowanie bedzie sporo:)[/quote]

Noto będe na 100%:lol: Tylko na którą mam tam być, takżeby zdążyć poćwiczyć ? I co ja mam napisać w zgłoszeniu w rubryce : nazwa i przydomek jeżeli inne niż w zgłoszeniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...