Jump to content
Dogomania

[wlkp.] młodziutki IWAN-łaciata ślicznota ma kochający domek!!! :)


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye:

właśnie miałam pisać,
ok.14 przez 20 min forum nie chciało mnie wpuścić, więc sobie odpusciłam


rozmawiałam z panią z Piły, Iwan pod koniec sierpnia został adoptowany do Tarnówki do pewnego pana, który w Pile jest już spalony:diabloti:

tam też Iwan był dzikusem, trafił z łapanki razem z czarnuszkiem, chyba bratem i został adoptowany w ostatnich dniach sierpnia, czyli w Tarnówce przebywał ok.tygodnia, a został zgarnięty z okolic T.


pani zaanagżowała się w znalezienie Iwana, okazało się,że tatuaż źle odczytałam, z 4 wyszła mi 6...

Link to comment
Share on other sites

A ja na stronie schroniska znalazłam suczkę podobną do mojej Wapi, która zaginęła w kwietniu zeszłego roku.Byłam dzisiaj w schronisku w Pile, kierowniczka najpierw zarzekała się,że takiego psa nie było u nich, dopiero jak druga pani powiedziała że, była taka sunia, to kierowniczka przyznała,że wydano ja dwa miesiące temu. Nie chciała mi podać komu wydano. Była bardzo niemiła.
Czy ja mogę zażądać adresu tego pana? Nie mam pewności,czy to moja Wapi,ale chciałabym sprawdzić.Co mam robić?Pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc to nie wiem...

ja się powołałam na schronisko, pani była miła i bez problemu podała mi dane, aby wiedzieć,że temu panu już dziękujemy...

może spróbować ze zdjęciami suczki, zdjęcia z rodziną, może wtedy coś udałoby się wskórać,a czy daty pobytu w schronisku zgadzałyby się z zaginięciem Wapi?

może warto by się poradzić jakiegoś prawnika, wiem,że na forum tanitka jest prawnikiem, więcej nicków w tej chwili nie pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wszystko najlepiej załatwiać po dobroci. Korona z głowy nie spadnie, a sprawa ma szansę być załatwiona.

Wapiszon,a Ty bywasz częściej w schronisku w Pile?

Czy to, że Iwan był w Pile a teraz nie, coś w jego sytuacji zmienia?
Bo z tego co zrozumiałam, to on uciekł po adopcji z domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Moim zdaniem wszystko najlepiej załatwiać po dobroci. Korona z głowy nie spadnie, a sprawa ma szansę być załatwiona.

Wapiszon,a Ty bywasz częściej w schronisku w Pile?

Czy to, że Iwan był w Pile a teraz nie, coś w jego sytuacji zmienia?
Bo z tego co zrozumiałam, to on uciekł po adopcji z domu?[/quote]

W schronisku w Pile tylko bywałam w związku z szukaniem Wapi. I jeden raz gdy znalazłam DON-ka na obwodnicy pilskiej.Jest tam mało sympatyczna kierowniczka.Ale zwierzęta wyglądają na zadbane, jest tam czysto. Ale bardzo,bardzo smutno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']po przyjezdzie do Poznania Iwana czeka jeszcze ok.7h do Krk...

pani może być w P. o 6 rano, ale wtedy to ja dopiero mam pociąg i będe ok.10...
chyba,że ktoś blisko dworca by go przenocował...[/quote]

To jest istota sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...