Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='Jofka']Mój Tolek uwielbia jabłka i winogrona,ale podobno winogrona są beee dla oiesków.
A co do innych smakołyków uwielbia puszeczki sheba tak to te dla kotów:roll:[/quote]

Mój też lubi kocie jedzenie. Za każdym razem, kiedy jestem u mojej cioci, która ma kota zjada mu całą karme z miski.

Link to comment
Share on other sites

Moja suńka też uwielbia kocie jedzenie.:lol: Kocie puszeczki, kocie przysmaczki itd. :evil_lol:
Puszek dla psów nie lubi, suche tylko konkretnych firm i też trzeba jej zmieniać, bo się "księżniczce" nudzi...:roll: :)
A poztym, jak jest zazdrosna, to zje nawet karmę dla chomika....:crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ba, ja i Spyker konkurujemy o ten sam słoik :razz: Kupuję takie z mniejszą ilością tłuszczu, bo oboje staramy się (z rożnym skutkiem) dbać o linię :cool3:
Na początku byłam sceptyczna co to tego smakołyku, ale wszyscy znajomi psiarze mnie przekonywali, i voila!

Link to comment
Share on other sites

A to chodzi o takie zwykle maslo orzechowe?
Takie jak w hameryce jedza na kanapkach z galaretka? ;)

My dopiero odkrywamy tajemniczy swiat psich przysmakow.

Dzis pierwsze podejscie do ucha skonczylo sie panika, suka podchodzila do lezacego ucha trzesac sie ze strachu ale drugie podejscie skonczylo sie gryzieniem z wielka radoscia.
Oprocz tego lubimy suszony chlebek.
A parowki dzialaja jako system motywacyjny nawet na dworzu i w windzie gdzie nie dziala nic innego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...