Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='Agent0007']A to chodzi o takie zwykle maslo orzechowe?
Takie jak w hameryce jedza na kanapkach z galaretka? ;) [/quote]

Yeeeesss!!! Peanut Butter Jelly sandwich... trzeba się tam urodzić, żeby to lubieć :evil_lol: Ale samo masełko to...

Czy to istnieje w Polsce pod nazwą masło orzechowe? Bo nie chciałabym nikogo wprowadzić w błąd. :oops: Z orzeszków ziemnych=fistaszków (peanut) produkują to tutaj.

Ja już wiele lat tułam się po świecie (choć niekoniecznie za oceanem), więc proszę mi wybaczyć niedoinformowanie, bo fanką owego masełka jestem od niedawna!

Link to comment
Share on other sites

[quote]A czym nafaszerować psu mięcho, żeby go nie ruszył ( aby oduczyć zbierania śmieci na spacerze ) :cool1: [/quote]
Ja obtoczyłam parówkę w pieprzu i soku z cytryny i suńka nie ruszyła. Uczyłam nie kradnięcia ze stołu. Ale tylko na jeden dzień dała sobie spokój i następnego dnia zjadła mojemu bratu ser z kanapek :roll:.

Oto moja sunia z nowym przysmakiem:
[IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=16307&photoID=776689[/IMG]

A tu zbliżenie tego co niunia sobie wcinała :evil_lol::

[IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=16307&photoID=776690[/IMG]

Zdążyłam zrobić zdjęcia, bo tak piękną chwilę trzeba było uwiecznić :cool3:. Prawie wszystkożerny pies :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja obtoczyłam parówkę w pieprzu i soku z cytryny i suńka nie ruszyła. Uczyłam nie kradnięcia ze stołu. Ale tylko na jeden dzień dała sobie spokój i następnego dnia zjadła mojemu bratu ser z kanapek :roll:.

[/quote]

Mam nadzieję, że w moim przypadku, poskutkuje na dłużej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Masło orzechowe jest mniam mniam tylko nie w za dużych ilościach bo jak dla mnie to takie zbyt sklejające jest.

Ale offa robicie :evil_lol:, aż mi się jeść zachciało.

[QUOTE]Zeby moja tak wszystko jadła.... w sumie nie mam co narzekać no ale...[/QUOTE]
Hexolina jak na razie nie lubi cytrusów i to jedyna rzecz, która ją odstrasza. Ja bym się cieszyła gdyby nie lubiła większej ilości potraw, bo wtedy nie musiałabym się martwić czy ich przypadkiem nie ukradnie. Dzisiaj z tatą o kanapkę się kłócili, bo tata chciał zjeść i ona razem z nim :lol:. Tak ją nauczył to teraz ma :diabloti:. Niunia lubi też herbatki (melissa, męta, bo musiała pić).

Link to comment
Share on other sites

Hyhyhyhy, i znów głos pańci rozpieszczonego psiuna :cool3:
Mój dzidziuś to suchej karmy bez sosu nie ruszy... i pomyśleć, że jeszcze niedawno włóczył sę głodny po ulicach :mad:
Używamy sosów Iams:
[url]http://us.iams.com/iams/en_US/jsp/IAMS_Page.jsp?pageID=PCA&articleID=3[/url]
Są bardo wydajne, ślicznie pachną (aż sama robię się głodna :p), no i ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona.

Co do masła orzechowego/fistaszkowego to właśnie chodzi o to typowo z orzeszków ziemnych, a nie Nutellę! Ono jest rzeczywiście mniej słodkie, ale przez to chyba lepiej nadaje się dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Ale mój mąż (urodził się w Alpach) tęskni za śniegiem. Tak więc nie ma tak, żeby wszystkim dogodzić :cool3:
A żeby nie był to taki :offtopic: to napiszę, że mój psiun ciągle ma chrapkę prażone pestki słonecznika, oczywiście z łupinkami... jak mi jakaś spadnie na podłogę, to wystarczy sekunda i zostanie wessana... mam nadzieję, że psu to nie zaszkodzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Różne psiaki mają różne upodobania co do jedzonka... Moje psy chyba najbardziej lubią mleko i to co jest w misce kota:evil_lol:
A wasi pupile? Co oni lubią najbardziej?[/quote]

fakt :lol: to co jest w misce kota jest dla mojego psa najlepsze :lol:
ale dla kota to co jest w misce psa jest o niebo lepsze od tego, co jest w jego misce, ciekawe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']mój psiun ciągle ma chrapkę prażone pestki słonecznika, oczywiście z łupinkami... jak mi jakaś spadnie na podłogę, to wystarczy sekunda i zostanie wessana... mam nadzieję, że psu to nie zaszkodzi :shake:[/quote]

Moja Sara też lubi pestki.. a nawet same łupinki :roll: kiedyś sie ich najadła na podwórku i potem zwymiotowała :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nezia']fakt :lol: to co jest w misce kota jest dla mojego psa najlepsze :lol:
ale dla kota to co jest w misce psa jest o niebo lepsze od tego, co jest w jego misce, ciekawe :cool3:[/quote]

To zamień miski psu dawaj jego karmę w misce dla kota a kotu odwrotnie :evil_lol:

Funia ostatnio zjadła mi kawałek jabłka :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...