Jump to content
Dogomania

Pudelek-DAFFI-tak bardzo mi Ciebie brakuje


Duffi

Recommended Posts

[quote name='Fifek_Miśki']:candle::candle::candle:
Dla Ciebie Dafficzku....[/quote]

[I]Dziękuję Ci [B]Fifek_Miśki[/B], że pamiętałaś o Daffim........ Dziękuję za wsparcie.......[/I]
[I]_________________________________________[/I]

[COLOR=darkslategray]<<<<<<<Pewien człowiek powiedział ze smutkiem: [/COLOR]
[COLOR=darkslategray]- "Odchodzą od nas najbliższe maluti istotki.......nasi przyjaciele..... nasze Pieski.......... Czujemy potworny ból i pustkę......."[/COLOR]
[COLOR=darkslategray]w odpowiedzi ten człowiek usłyszał, od zupełnie obcej osoby[/COLOR]
[COLOR=darkslategray]- "Ale przecież oni żyją w naszych sercach i wspomniniach i dopóki my o nich pamiętamy będą Żyć i cieszyć się razem z nami">>>>>>>>[/COLOR]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Daficzku, jesteś jedynym i najdrozszym skarbem w moim,życiu. Nikt nie jest w stanie tego zmienić..........[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]PAMIĘTM.....każdą chwilę, którą razem przeżyliśmy[/SIZE][/FONT][/I][/B]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: [/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa...
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek...
Psia dusza się nie [COLOR=black]mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy tobie jest psie niebo
Z tobą zostaje jego dusza..."[/COLOR]
[IMG]http://static.flickr.com/51/114559058_14d8db19b9_o.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray][I]Dziękuję Ci [B]Monia 70[/B] za ten cudowny wiersz. Brak mi słów, aby opisać swoje emocje związane z tym wierszem. Kiedy myślę o Daffiku to widzę przed oczami wiecznie merdający jego ogonek ........ Tak bardzo mi jego brakuje..........[/I][/COLOR][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]Daffi, mój misiaczku najdroższy, pozostawiłeś po sobie wielką pustkę, którą nikt nie jest w stanie mi jej wypełnić........... Tak bardzo chcę Ciebie jeszcze raz mocno przytulić do siebie , pocałować, powiedzieć Tobie coś na uszko.............. ale do okoła tylko przerażająca cisza..............[/I][/B][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale w tej ciszy wiedz, że jesteś zawsze w mych myślach i sercu i kocham Ciebie najbardziej ze wszystkich. Dla mnie nazawsze pozostaniesz najlepszym i najkochańszym[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']Dobranoc Dafii :candle:przecudowny pieseczku.Opoczywaj szczęśliwy w psim niebie.[/quote]

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Mam nadzieję,że Daffi bawi się z Twoimi dwoma aniołkami za Tęczowym Mostem i biegają sobie razem po pięknych łąkach...... Tak bardzo bym chciała aby im tam było dobrze.... Tak bardzo chcę w to wierzyć.......[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]____________________________________[/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dobranoc mój śpioszku...... śpi słodko i kolorowych snów............. [/SIZE][/FONT][/I]

:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Wciąż nosimy was w naszych sercach słoneczka kochane
Duffi nosi ciebie i pielęgnuje każde wspomnienie jak najcennieszy skarb.
[IMG]http://4lapy.pl/galeria/ogien021.gif[/IMG]
Nie patrzcie na nasze łzy, bądźcie szczęśliwe.[/quote]

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Dziękuję za te slowa. Mam nadzieję, że oni nie widzą naszych łez, naszej tęsknoty i bólu nie czują. Oni powinni być szczęśliwi i beztrosko sobie biegać po łąkach za Tęczowym Mostem. A nam tylko pozostaje wierzyć, że tak jest....... [B]szajbus[/B] przecież oni są tam szczęśliwi, prawda????????? Tak bardzo pragnę dla nich szczęścia i aby czuli się w psim niebie bezpiecznie.............[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]_______________________________[/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]Bądz szczęśliwy mój misiaczku najdroższy , a ja będę wtedy troszeczkę o Ciebie spokojniejsza. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]Mój aniołku jedyny i najdrozszy .............. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]:candle: :candle: :candle: :candle: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][I][COLOR=dimgray]Dziękuję Wam [B]szajbus [/B]i [B]supergoga[/B] za tyle ciepłych i szczerych słów. Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie. To nie prawda, że ból i tęsknota z czasem się zmniejsza. Poprostu uczymy się[/COLOR][COLOR=dimgray] i próbujeemy żyć z tym bólem............. Nadal czuję ten sam przerażający ból,jaki czułam w dniu, kiedy Daffi odszedł. za Tęczowy Most......... Tak bardzo mi jego brakuje i nikt nie jest w stanie mi go zastąpić[/COLOR][/I][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#696969]___________________________________[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I][B]Daficzku, jestem prawdziwą szczęciarą, bo przez te wszystkie lata byłeś ze mną............... Kocham Ciebie i zawsze jesteś w mym sercu i myślch:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:[/B][/I][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Też wiem jak to boli-ta pustka :-(:-(..żyję nadzieją ,że kiedyś spotkam mojego Bemolka i Dżeksuia.....

Daffi-byłeś kochany...jesteś kochany i będziesz kochany..Twoja Pani tak pięknie o Tobie pisze Śliczne Maleństwo.

[IMG]http://images13.fotosik.pl/109/ea6d06659feca2b8.jpg[/IMG]

Dla Ciebie Kochany...

[IMG]http://images28.fotosik.pl/88/af8336394106dcdd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ten ból będziesz czuła jeszcze przez jakiś czas. Potem staje sie mniej palący, ale jest.
Pamiętaj nikt i nic nie jest w stanie zastąpić tej miłości. Każda następna będzie równie silna, ale inna.
Trzymaj się, wiem jak ci ciężko. Kochamy i cierpimy, ale czym byłoby życie bez miłości?
Daffi
[img]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Inne/OzzyCandle.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Dziękuję Wam kochani za to że jesteście ze mną, za Wasze ciepłe i [U]PRAWDZIWE[/U] słowa. Okazaliście Daffiemu wiele czułości i troski. W nasze dni to prawdziwa rzadkość i prawdziwy dar, móc komuś bezinteresownie współczuć. Dlatego jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję.[/COLOR][/FONT][/I]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=dimgray][I]_______________________________[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]



[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B][I]Czekaj na mnie mój malutki aniołeczku, a gdy nadejdze czas to przyjdę do Ciebie, aby pozostać na zawsze razem. Pamiętaj gdzie kolwiek jesteś, ja i tak odnajdę Ciebie......... [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B][I]Kocham Cię i strasznie tęsknie za Tobą i za mamusią. Mam nadzieję że już spotkaliście sie i jest Tam Wam dobrze, i czujecie się szczęśliwi.................[/I] KOCHAM WAS[I].......[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B][I]Daffi.......[/I]<*>[I]:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:[/I] <*>[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy tu dla naszych Przyjaciół ale i dla siebie.Tu do woli, bez skrepowania mozemy płakac, mówić, szlochac , krzyczec, wspominać.
Tu nas nikt nie wykpi, nie popatrzy " z góry", nie popuka się w czoło.
Tu nas łączy miłośc i rozpacz.
Daffinku, jak Twoja pani Cię strasznie kocha.Jesteś wielkim szczęściarzem:loveu:
Mam andzieję, ze poznałeś juz Mele, Dżekusia, Maksa....i innych naszych najbliższych .

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray]Sądzę, że oni już się dawno się poznali biegają po łąkach Tęczowego Świata. Patrzą na nas z góry i obserwują jak sobie radzimy. Mam też ogromną nadzieję, że za Tęczowym Mostem są również naśi bliscy, któzi odeszli. Teraz są już Tam razem.........[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray][B]Dzisiaj postanowiłam opisać jedo zabawne wspomnienie o Daffim:[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray]Daffi miał wtedy 6 miesięcy. Po przyjezdzie do polski zrobilismy Daficzkowi ostatnie szczepienia, ale niestety....... Po tygodniu Daffi raptem zachorował na nosówkę i parwowirozę. Postanowiliśmy o niego walczyć. Nie było nawet mowy o tym aby sie poddać. Co dziennie Daffi dostawał dwa zastrzyki,rano i wieczorem. Były te zastrzyki baaaaaaaaardzo bolesne. Weterynarz mówił, że nawet koń po tych zastrzykach kuleje. Tak więc Daficzek nasz najdrozszy też oczywiście kulał na tylnią łapkę. Cała rodzina biegała i skakała wokół Daffika. Miseczkę z wodą postawiliśmy obok podusi na której leżał Daffcia, karmiliśmy go z ręki, nosiliśmy go na rączkach. Wokół Daffika poprosu cały nasz świat śię kręcił.... Ale do rzeczy:minęły już ze dwa tygonie jak Daffik chorował. Pewnego pięknego popołudnia, Daficzek nasz kochany jak zwykle leżał sobie na podusi (oczywiście podsia mieściła się na łóżeczku) i smacznie sobie spał. Aż tu raptem ktoś obcy zapukał do drzwi i ................. Dafficzek naśladując owczarka podbiegł do drzwi i zaczął głośno szczekać na intruza..... ale, ale.... Dafficzek był tak pochłoięty naśladowaniem groznego owczarka, że całkiem zapomniał o łapce, w którą jeszcz z rana dostał bolesny zastrzyk i oczywiście na nią przez cały czas kulał. Pamiętam, pierwsza zauwarzyła to moja mama (świętej pamięci) i zaczęła się smiać mówic:-" Daffi a co łpka już nie boli?" Daficzek szybciutko zaczął znów kuleć ale przea pomyłkę nie na tą łapkę co trzeba:lol: . Od tamtej pory Daffik był bardziej ostrożny i pilnował swoje "kulejące" łapki[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray]To jest cały Daffi..... Zawsze wiedział jak wykożystać sytuację i pozostać dla nas najkochańszym pieseczkem pod słońcem[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]____________________________[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/I]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Daffi, jak bardzo brakuje mi naszych wspólnych dni, Twoich malutkich łapek, Twojego sapania pod moim uchem, Twojego wiecznie merdającego ogonka, Twojej....... obecności[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dafficzku- jesteś moim jedynym i największym skarbem. [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Śpij słodko mój aniołku najdroższy.............[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray][I]Dziękuję Wam kochani, że jesteście tutaj.............. razem ze mną[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][I]_________________________[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][I][B]Daficzku , nie wiem dokładnie gdzie Ty teraz jesteś, ale wiem na pewno, że któregoś dnia znów będziemy razem - na zawsze...........[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Tęsknię za Tobą misiaczku........:candle:[/B] :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:[/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray].....Wszystko co jest dla nas najcenniejsze - nosimy zawsze w swoich sercach.....[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B][/I]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][B][I][SIZE=3][COLOR=black]Daficzku, jestem przy Tobie.....[/COLOR][/SIZE]:candle:[/I][/B][FONT=Verdana][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT][B][I]:candle:[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Duffi... Piękne słowa...

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f].....Wszystko co jest dla nas najcenniejsze - nosimy zawsze w swoich sercach.....[/COLOR][/FONT][/I][/B]


Trzymaj się mocno Kochana... Jestem z Tobą... A Twój Dafulek na pewno już zakumplował się z moim Ogonkiem... Daficzku, zaopiekuj się Axelkiem, On jest tam nowy... Biegajcie razem szczęśliwe
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...