Jump to content
Dogomania

Pń-Supeł ze śmietnika-wyrzucony w worku aby sie udusił-MA DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supeł-Szczęściarz :loveu: trafił do własnego domu!!!
Przygarnął go przyjaciel Pani, która go znalazła.
Będzie mieszkał w domu z ogrodem pod Puszczykowem, z 7mio letnią koleżanką!! :multi::multi::multi::multi:
Wszystkiego najlepszego piesku w Twoim nowym, lepszym życiu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Supeł-Szczęściarz :loveu: trafił do własnego domu!!!
Przygarnął go przyjaciel Pani, która go znalazła.
Będzie mieszkał w domu z ogrodem pod Puszczykowem, z 7mio letnią koleżanką!! :multi::multi::multi::multi:
Wszystkiego najlepszego piesku w Twoim nowym, lepszym życiu!!![/quote]

Ojej ale wiesci!!!!!! wspaniale!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wklejam mail z podziękowaniami od Wybawczyni Supła Borysa...

[COLOR=blue][FONT=&quot]Dopiero dzisiaj wróciłam do pracy /dopadł mnie wirus żołądkowy ;o( / i odczytałam wszystkie ogłoszenia i "walkę" o dobry domek dla małego Boryska ;o))[/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]
[COLOR=blue][FONT=&quot]Jestem pod wielkim wrażeniem i chciałabym serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w akcję ludziom!!!!!! ;o))[/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[COLOR=blue][FONT=&quot]Miałam kiedyś przyjaciółkę "dogomaniaczkę", sama wychowywała dwa charty /Borzoja i Afgana/, ale niestety los dla niej nie był łaskawy - zmarła 3 lata temu w wielkich cierpieniach, a jej pieski wyjechały do nowych właścicieli za granicę i niestety osobno...ale pamiętam właśnie jej zaangażowanie w sprawy "psiego szczęścia",[/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]
[COLOR=blue][FONT=&quot]dla niej nie było spraw niemożliwych....na pewno patrząc na to wszystko "z góry" jest z Was dumna!!! ;o)).....[/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[COLOR=blue][FONT=&quot]Borysek z pewnością już się uśmiecha i jest szczęśliwy, o to również sama walczyłam / chociaż smutno mi trochę, że nie mogłam sama go przygarnąć/...ale będę mogła obserwować jak dorasta.....;))))[/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[COLOR=blue][FONT=&quot]Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Maleńkiego!!!![/FONT][/COLOR]



Cała przyjemnośc po naszej stronie :multi:
[COLOR=blue][FONT=&quot][/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Stworzeniu (bo to nie człowiek i nie zwierzę), które tak postąpiło ze szczeniakiem, chętnie bym zrobiła to samo. Są takie duże worki. A bardzo mi się podobają te dziewczynki, rośnie młode pokolenie o ciepłych serduchach. Ale wiele się nacierpią, bo okrucieństwo i nieczułość w naszym kraju są codziennością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...