Jump to content
Dogomania

~ALARM~Malenka sunia 4kg-MA WSPANIAłY DOM! Odeszła kochana za TM.... ;(((((


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*zaba*']W moim podpisie zwolnily sie miejsca,moze jakis maly banerek??
Sunieczka sliczna,domek musi sie znalezc![/quote]
Proszę, na szybko coś zrobiłam, żeby w ogóle było, co wcale nie było proste, bo mój kochany komputer postanowił, że będzie mi się ciągle resetował jak będę próbowała coś majstrować w programach graficznych:diabloti:
Za n-tym razem doprowadziło mnie to do dzikiej furii:angryy::angryy::angryy: ale się uparłam i zrobiłam.

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1161/starowinkabut1vi8.jpg[/IMG]


To tak naprawdę na szybko.;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy ona jest chora i nie jest jaki był powód ze zoistała wywalona na ulice...

pewne jest, że popuszcza pod siebie... nie wiadomo czy w domu by jej to przeszło. Nie sadze zeby sikała specjalnie w domu, bo cale zycie mieszkała w mieszkaniu. prawdopodobnie ona popuszcza przez sen.

ona do innych psów jest neutralna, udaje ze nie widzi. tylko czy inne psy ją zaakceptują?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Może popuszcza, jak jej zimno? starszym zwierzetom (cholerka, i ludziom...) to się zdarza. wcieple, zadbana może zachowywać sie ok.
a jak nie? Jak bedzie robić pod siebie?[/quote]to by mi nie przeszkadzalo , ze robi pod siebie , ona jest w Pabianicach , z tego co pamietam bylby klopot z transportem , bo ja nie mam samochodu , a to kawalek do Legnicy

Link to comment
Share on other sites

Któraś z dziewczyn napisała ,ze mała pije wode z kałuży.Nadmierne pragnienie jest przypuszczalnym objawem choroby nerek.Może to jest powód popuszczania moczu.Trzeba by ją na jakies badania zawieźć.
Ja niestety zabrać jej nie mogę ,bo mam dwa psy ,ale finansowo chętnie wspomogę.Niestety tylko tyle mogę zrobić:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Któraś z dziewczyn napisała ,ze mała pije wode z kałuży.Nadmierne pragnienie jest przypuszczalnym objawem choroby nerek.Może to jest powód popuszczania moczu.Trzeba by ją na jakies badania zawieźć.
Ja niestety zabrać jej nie mogę ,bo mam dwa psy ,ale finansowo chętnie wspomogę.Niestety tylko tyle mogę zrobić:-([/quote]rze czywiscie mam watpliwosci czy podolam , nawetfinansowo

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]ten post kieruje do kogos/czegos o mailu [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#00681C][SIZE=3][COLOR=Red][B][email protected]


zobaczcie jakiego to pięknego maila od tego g***a dostałam właśnie :

[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][FONT=Arial]"co ty za straszydło wystawiasz na dogomanii??? moja ścieraka od podłogi jest ładniejsza, a jak ona szczy na siebie to chyba powinna w nocniku spać i po problemie."


[/FONT][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jest to silniejsze odemnie , mysle ze moge sie mala zajac , jestem sama ,maqm pod opieka tylko pieski , 2 juz ze schroniska , jest jeszcze bokserek , 6 latek i malutka ratlerka , czy jak juz podejme ostteczna decyzje , to moglybyscie pomoc z transportem , dzisiaj podejme decyzje bo mysle ze u WAS NIE MA MOZLIWOSCI ZROBIENIA JEJ BADAN KREW ,MOCZ , ,oplace to , to bylaby duza pomoc , ja bym sie nia zajela wtedy , tylko pomysle co z tym transportem ,benzyne jak trzaba bedzie zrwococ to zwroce , tylko te badania , ,mam tyle praw ostatnio ,dzisiaj podejme decyzje ,bardzo chce jej pomoc , bede w domu kolo15

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']jest to silniejsze odemnie , mysle ze moge sie mala zajac , jestem sama ,maqm pod opieka tylko pieski , 2 juz ze schroniska , jest jeszcze bokserek , 6 latek i malutka ratlerka , czy jak juz podejme ostteczna decyzje , to moglybyscie pomoc z transportem , dzisiaj podejme decyzje bo mysle ze u WAS NIE MA MOZLIWOSCI ZROBIENIA JEJ BADAN KREW ,MOCZ , ,oplace to , to bylaby duza pomoc , ja bym sie nia zajela wtedy , tylko pomysle co z tym transportem ,benzyne jak trzaba bedzie zrwococ to zwroce , tylko te badania , ,mam tyle praw ostatnio ,dzisiaj podejme decyzje ,bardzo chce jej pomoc , bede w domu kolo15[/quot w Pabianicach mysle bedzie klopot z tymi badaniami , ,pomyslcie o tym transporcie ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...