Jump to content
Dogomania

Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margo001']Witaj Maksiulku słonko moje :loveu::loveu::loveu: Witaj Karinko miło mi Cię poznac :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy wszyskie dobre cioteczki :loveu:[/quote]

Witaj Margo001, mnie równiez miło :lol:
Nie było mnie w weekend (wesele siostry), właśnie wróciłam do Lublina. Jeśli chodzi o spotkanie to jestem za:fadein:

Link to comment
Share on other sites

mam dwa obrazy olejne jeden duży drugi trochę mniejszy, mogę je komuś wysłać żeby wystawił na allegro bo ja nie mam pojęcia jak to się wystawia i w dodatku nie mam aparatu. Obrazy są oryginalne i moja macocha do galerii je daje za ok 300zł a ile bierze galeria to juz nie wiem. Może mogłabym komuś je wysłać żeby były dla Maksia

Link to comment
Share on other sites

ten większy to morze w czasie burzy a na morzu jacht, ten mniejszy góry
są bardzo ładne ale jak to w rodzinie w której jest artysta co święta urodziny czy imienimy zostajesz obdarowana obrazem a ile ich można w niewielkim domku powiesić :evil_lol:
ze zdjeciami problem ale żaden wysłać je komuś kto ma aparat i chce się tym zająć

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście wielkie z tym allegro :calus: Mam tylko prośbę, piszcie w aukcji Maksiowej, że jest wykastrowany i dawajcie namiary na Mariee.

Czemu dom zrezygnował? - nie wiemy i nie chcemy wiedzieć. Od Mariee wie, że przez ich nieprzemyślane decyzje pies 2 tygodnie czekał na nich bez sensu. Teraz ich powód mnie nie interesuje - najważniejsze teraz to znaleźć dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...