Jump to content
Dogomania

Laxa mix labradora jest już za TM [*] [*] [*] ŚPIJ KOCHANA


Moniskaa

Recommended Posts

[quote name='bumerang']może dobrze by było jakbyśmy znalezli jej DT????
boję się o nią , może zaznacz w tytule że szukamy jej DT!!!![/quote]

Też tak myślę, już zmieniłam tytuł. W DT (równiez jak i domku stałym) dzieci mogą być gdzieś tak od 10 lat. Bo suńka chce się bawić. Skakała gdy miala ochote na zabawe i była wesoła. A takie 5 letnie dziecko może się przewrócić przez pieska i przestraszyc.
Jak Laxa była u nie na podwórku to szczekała na mojego kota ale sie nie rzucała jak szalona ;) Wczoraj musialam wyjsc po kolezanke to ona za mną szła a do kotow nic nie miala. Piesek drugi też nie może być, chyba że nie bedzie zaczepiał Suni, bo ona zaczyna się denerwować i warczy.

Trzeba coś zrobić z tymi pchłami, a ja nie mam środków na to wszystko bo nie zarabiam. Przydało by się też odrobaczyć :cool1: :cool1: :cool1: Staram się pomagać jak moge ale w tej sprawie nie dam rady nic zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moniska podaj adres i nr. konta !
dziewczyny proszę pomożmy Monisce - złożmy się na tabletki odrobaczające
i szczepionkę na pchełki i kleszcze!!!!!
Ona sama nie da rady!!!!:shake: :shake: :shake:
Zwracam się do wszystkich wystarczy po parę złotych a psiak bedzie
zabezpieczony!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']Moniska podaj adres i nr. konta !
dziewczyny proszę pomożmy Monisce - złożmy się na tabletki odrobaczające
i szczepionkę na pchełki i kleszcze!!!!!
Ona sama nie da rady!!!!:shake: :shake: :shake:
Zwracam się do wszystkich wystarczy po parę złotych a psiak bedzie
zabezpieczony!!![/quote]

Nie da rady. Nie mam konta bo jestem nie pełnoletnia. Zeby inny sposób sie znalazł...

Link to comment
Share on other sites

Nie nie nie!!! Ja tak nie chce!!!

Dzisiaj otrzymałam wiadomość od przyjaciółki że Laxa leży niezywa!!!!! :-( :-( ok. godz. 20.20
Nie wierzyłam jej więc poszłam z nią i mi pokazała. I co ujżałam??? Laxa nie żyje!!!! Leży nie zywa blisko sklepu przy którym jest szosa i jeździ b.duzo samochodów.
Czemu akurat ona? Teraz siedze i wyje, że nastepna psia duszyczka poszla za TM :( :( :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Kolejny pies przypłacił życiem bezduszność i kompletny brak odpowiedzailności władz Waszego miasta! czy mozna zrobic zdjęcie jej zwłok? potrzebne mi to dla burmistrza, który uważa, że nie ma w Brańsku problemu bezdomnych psów i nie trzeba się tym zajmować!
Zamieszczę je tez na naszym wątku o okrucieństwie w Brańsku
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Jutro spróbuje pójść i zrobić kilka fotek (jeżeli jeszcze tam leży, bo ktos ją mógł zakopać)

Myślę że ją mógł samochod potrącić :(

:placz: :placz: :placz: :placz:

Jeszcze sie z tym nie pogodziłam że jest za TM :( Karmiłam ją to napewno nie z głodu!!! Ja tak nie chcę!! :(

:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...