Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

Hehe, nawet jedna moja dziewucha się załapała! :)
Charly, tu się zgodzę! Byłam przy wydawaniu Gaji... Ci państwo od początku ją pokochali... A gdy usłyszeli skąd trafiła do schroniska, poleciało kilka łezy, wtedy już Gaja była sprzedana! Osobiście ją wyciągałam i ubierałam w psiarni w szelki! Jak nigdy była spokojna przy zakładaniu obroży/szelek! Ona czuła, że to jej zmiana :) że to jej nowe życie! :) Aga super filmik :)

Vitka, trzeba pogrzebać po galeria, Anu mi tam brakuje ^^ Bolka! :) O Tak, Baskir ile zdjęc z nowego domu wysyłał, ja mam zdjęcia Sophie :) Przeformatuję i wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest jeszcze dużo fajnych psów, które są na dogo i można tu umieścić. Aza i Anu na przykład. ;) Ja mogę to zrobić w przerwie świątecznej, ale nie chcę zabierać Twojego wspaniałego pomysłu, więc jak masz ochotę to rób. :) Potrzebujesz zdjęć to poszukam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Nie ma to jak dać kilka godzin psom na tolerowanie się i po pierwszych spięciach po prostu oddać...
Biedny Spajk...[/QUOTE]
To chyba nie tak. Prawdopodobnie sytuacja była tak napięta, że groziło pogryzieniem. Spajk jest wielki, ma ogromną siłę. Zaznałam tego na spacerach, gdy latam jak piłeczka na końcu smyczy. Spajk też wykazywał "nie zdrowe zachowanie" do innych psów na spacerach. Zadzwonię do tych państwa i spytam jak to było. Co nie znaczy, że nie dano mu dużej szansy.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]Wrzucę i tutaj. Mojej znajomej zaginą dziś psiak. Dziwoniłam już do Marleny w tej sprawie, wiem, że do schroniska, trafił piesek o tym samym imieniu, Ale nasz Ozi nie ma ogonka - taki się już urodził. Ma chip, zarejestrowany na ulicy Czerniakowskiej. Charly, to w gruncie rzeczy niedaleko Ciebie, a Ozi z chłopcami chodził na spacery na starówkę, może go gdzieś widziałaś? Tak czy siak, zostawiam jego zdjęcie, numer kontaktowy i liczę na cud.
Psiak wyszedł z szelek za suką z cieczką... :( Ozi zaginął dziś, szukają go od godziny 13...
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5797/obraz083k.th.jpg[/IMG]
Ozi ma już ogłoszenie na portelu. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][CENTER][COLOR=black][B]781_ 034 604 -kontakt do właścicielki Oziego.
[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_'][B][COLOR=red][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]Wrzucę i tutaj. Mojej znajomej zaginą dziś psiak. Dziwoniłam już do Marleny w tej sprawie, wiem, że do schroniska, trafił piesek o tym samym imieniu, Ale nasz Ozi nie ma ogonka - taki się już urodził. Ma chip, zarejestrowany na ulicy Czerniakowskiej. Charly, to w gruncie rzeczy niedaleko Ciebie, a Ozi z chłopcami chodził na spacery na starówkę, może go gdzieś widziałaś? Tak czy siak, zostawiam jego zdjęcie, numer kontaktowy i liczę na cud. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=red]Psiak wyszedł z szelek za suką z cieczką... :( Ozi zaginął dziś, szukają go od godziny 13... [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5797/obraz083k.th.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]





[B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=red]Ozi ma już ogłoszenie na portelu. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=black][B]781_ 034 604 -kontakt do właścicielki Oziego. [/B][/COLOR][/CENTER]





[/QUOTE]


dam znac jak zobaczę malucha- tzn postaram sie złapac.. Zaraz ruszam na spacer to będę patrzeć. Ale dziś duzo chodzilam i nie widziałam takiego. Powiedz im, zeby podrukowali plakaty, wsadzili w koszulki foliowe (odwrócić do góry nogami) i obkleili okolicę.
Jutro będę chodzić i go szukać.

ps. on uciekł na starowce czy gdzie?

Link to comment
Share on other sites

straszne. U mnie na podworku znowy jakaś cieczka i pełno psów biega- kaukaz jeden (ten, który już kilka razy był w schronisku) i dwa duże kundelki. Cięzko wyjśc na spacer, bo obwąchują Tosię, mi serce zamiera ze strachu, Filip się wścieka, a wlasciciele tych psow siedzą w domu i nic ich nie obchodzi. Cieszę się, że moje psy wszystkie pokastrowane. Mam satysfakcję, że z powodu mojej Tośki żaden pies nie ucieknie, nie zgubi się i skończy jak ten maluch.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do schroniska wróciła Mia...
Pani już dzwoniła w sobotę, że Mia się rozkręciła i warczy na najmłodsze dziecko. Dzisiaj już nie mogliśmy czekać co dalej się wydarzy, bo Mija skoczyła do twarzy dziecka z zębami...
Minusów tej adopcji mogliśmy się spodziewać, bo Mia to pies "niepasujący" do mieszkania w bloku, ale czy nie powinniśmy próbować? Pani wspaniała, dawała sobie radę ze wszystkim. Mija starsze dzieci akceptowała bez mrugnięcia, to najmłodsze jej nie pasowało. Tyle radości z adopcji a tu dwa powroty... na szczęście u Kudłatki wszystko dobrze - póki co...

Link to comment
Share on other sites

Każdego dnia przyjmujemy kilka psów. Dzisiaj trafia sunia - klon Eli... tylko, że młoda. Mamy starszego spanielka, bardzo wystraszony. Zapsione każde wolne miejsce...
Brakuje nam aparatu, brakuje zdjęć...
Od kilku dni mamy też taką boksię:
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3074/zdjcie0145q.jpg[/IMG]

Święta... nikt nie szuka swoich psów, bo jajka kupuje i karpie...

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam przed chwilą telefon od właściciela Hipolita, teraz Fidela - taki promyczek w tunelu, bo u niego wszystko super. Dla swojego pana mógłby założyć własną religię, pani jest najwspanialsza, bo daje jeść, na spacerach pies cudo, nie moga sobie wyobrazić życia bez niego! Śniegu nie lubi, do póki nikt nie zacznie śnieżek rzucać, gania za nimi jak postrzelony. Czekają do wiosny, żeby zabrać Fidela na jacht.
I przesyłają wszystkim serdeczne pozdrowienie i życzą wesołych i ciepłych świąt!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...