Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wiesz smycze zawsze się przydają. już znowu w sumie wszystkie są w strzępach.

będę strasznie płakać jak ona pójdzie do domu- biorę pod uwagę przeprowadzkę byle tylko była moja (ale to raczej niewykonalne auuuuuuuuuu). zobaczcie jak się uśmiecha

[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/841/img8319a640x480.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']wiesz smycze zawsze się przydają. już znowu w sumie wszystkie są w strzępach.

[/QUOTE]

ok w takim razie kupie kilka smyczy
wolalam spytac ,bo widze ze i z bazarkow cos bedzie to ja kupie smycze, a moze pozniej cos kasy bedzie to wysle na konto

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o rozpowszechnianie na wszelkich forach banerka na 1%

[URL="http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=161&Itemid=1"][img]http://img13.imageshack.us/img13/5118/baner1proc.jpg[/img][/URL]

Jeszcze trzeba coś zmontować w jpg, na naszą-klasę np, ale to już nie dzisiaj, muszę iść spać.

Dziękuję Wam za wszystko, jesteście kochani :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Jak tam sznaucerek? są jacyś zainteresowani? Te szczeniaczki kudłate są cudowne :loveu:[/QUOTE]

tak tak. dzwoniła dziś pani z Malborka, która weszła na stronę Malawaszki:) i zadzwoniła do nas. Sznaucerek podoba się koleżance tej pani ze Szczecina. zobaczymy co z tego wyjdzie- jutro będzie kastrowany:)

Link to comment
Share on other sites

nie potrafie odnaleść wątku Tujki, a ona jest w doskonałym stanie:) Wykazuje zainteresowanie czlowiekiem, podbiega, lubi być glaskana- to oczywiście nie jest (jeszcze) tak jak u innych psiaków- jeszcze trochę nieufności jest w niej, ale i tak przemiana jest niesamowita. trzeba będzie nakręcic filmik jak ona się porusza, mięcciutko, lekkuśko jak płatek śiegu sobie biega. cudowna jest.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę prześlijcie mi na maila każdy swoje zdjęcie, które umieścimy na jednej ze ścian. Zrobimy taką galerię wolontariuszy. Wasze roześmiane buzie będą zachęcały do adopcji :)
Proszę by każdy przysłał swoje, bo nie chcę nikogo na siłę uszczęśliwiać.
Borsuczka to ja mam jedno takie upatrzone ;>
[email][email protected][/email]

a'propos Borsuczku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :new-bday::BIG:

Link to comment
Share on other sites

Ona wygląda o niebo lepiej od tego jak trafiła do nas, myslę o jej wyglądzie.
Była nędzną , przygarbioną starowinką. Teraz życia ciekawa, biega, cieszy się , zrobiła się psem wystawowym .Nie wspomnę i innym naszym cudzie, okruszkiem do całowania, tulenia i noszenia na rekach, księżniczką wyciagnietą z rynsztoka. Ola wiesz o kim mówie ?
Mój Tz nie zgadza sie na 5 psa , nie wiem czy go nie zmienić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie potrafie odnaleść wątku Tujki, a ona jest w doskonałym stanie:) Wykazuje zainteresowanie czlowiekiem, podbiega, lubi być glaskana- to oczywiście nie jest (jeszcze) tak jak u innych psiaków- jeszcze trochę nieufności jest w niej, ale i tak przemiana jest niesamowita. trzeba będzie nakręcic filmik jak ona się porusza, mięcciutko, lekkuśko jak płatek śiegu sobie biega. cudowna jest.[/QUOTE]

Pierwsza :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/176100-Tuja-kudlata-starsza-sunieczka-pobita-i-wyrzucona[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzięki:)

ja wiem Basiu o kim mówisz- o tej rozkosznej pralince u mnie w biurze- dzisiaj krótko przed 17 wybiegła wraz z całą bandą za szczotą z budynku (szczota oczywiście jako nadworna otwieraczka wypuszcza wszystkie psy i one sikają na dworze---no przynajmniej niektóre;)), ale one są większe i szybsze, skręciły za róg i mała została sama...było ciemno, wiał wiatr i psy szczekały upiornie. trzeba było widzieć jakim sprintem z oczkami dużymi jak strach uciekała z powrotem do ciepłego i jasnego budynku:) Kochana jest.

Link to comment
Share on other sites

mshume pytałas o Tujkę:) Tujka to bardzo spoojny pies. koty jej nie interesują, z psami się zgadza. Jeśli chodzi o dzieci, nie sprawdzałyśmy, ale myślę,ze pyatnie raczeoj powinno brzmieć- czy dzieci będą dobre dla Tujki. Na pewno nie jest psem dla dziecka- w sensie zabaw, szaleństw, noszenia na rączkach. to starszy piesek i potrzebuje ciszy i spokoju:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...