Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No!!! Wiosna pełną parą :D :D :D Dziewczyny zdjęcia wstawiają, a najpikniejsza to PIKA z polikami :D Jak się kiedyś zmówimy na spacer po puszczy to poproszę w takim stroju!!! :lol: I makijażu!!! :lol:

[size=2]Byłam dzisiaj rano u weta, Irydzio moje słodkie zerwało sobie przyczep ścięgna[/size] :( Chodzi na trzech łapach :( Cierpi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][b]Adda[/b] stroju nie mam :( ale z makijażem problemu być nie powinno :D [/quote] No dobrze, to liczę na makijaż :lol:
[quote]A co Irydek robił, że se coś tam oderwał? :o Bidulek :( Wymyziaj maluszka i ode mnie :([/quote] On ciągle coś robi, rzadko kiedy jest statyczny :roll: Pewnie przy przeskakiwaniu przez siatkę na działkę sąsiada (obecnie wc starszych psów :oops: ), albo wpadł w jakiś dołek, który Lenka wykopała... nie wiem :-? Ale byłam dzisiaj rano w ostrej panice (jak zawsze gdy coś dolega dziecku), zadzwoniłam do weta i on jak usłyszał mój głos, to został w lecznicy po nocnym dyżurze i kazał mi przyjechać :roll:
Wymiziam moją mordeńkę :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]adda,[/b]
Ode mnie i Majki tez wymiziaj psiura i powiedz, ze do ogrodu sasiada przechodzi sie furtka, a nie lotem ptaka :roll: :lol:[/quote] Wymiziam bidulka, ale będzie miał dzisiaj pieszczot!!! :roll:
Nie ma furtki do sąsiada, jest tylko nisk siatka :D

Link to comment
Share on other sites

[b]adda[/b]
Wymiziaj i wytarmoś za uchem Irydka. Będzie dobrze.

[quote name='adda']No nic innego nie robiłam w domu, tylko go całowałam, ułożyłam w sypialni na łóżku i w ogóle... [/quote] A jak się chłopaczyna przyzwyczai do takich luksusów to dopiero będzie :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='adda']No nic innego nie robiłam w domu, tylko go całowałam, ułożyłam w sypialni na łóżku i w ogóle... [/quote] A jak się chłopaczyna przyzwyczai do takich luksusów to dopiero będzie :lol: :wink:[/quote] [b]Katerinas[/b] on od maleńkości przyzwyczajony :lol: Tylko dzisiaj mu bardzo dokładnie wygładziłam łóżeczko, żeby żadnych załamań nie było :roll: I wodę do picia do sypialni zaniosłam 8)
[b]Bogarka[/b], w imieniu Irydzia dziękuję, oczywiście wymiziam. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='adda']No nic innego nie robiłam w domu, tylko go całowałam, ułożyłam w sypialni na łóżku i w ogóle... [/quote] A jak się chłopaczyna przyzwyczai do takich luksusów to dopiero będzie :lol: :wink:[/quote] [b]Katerinas[/b] on od maleńkości przyzwyczajony :lol: Tylko dzisiaj mu bardzo dokładnie wygładziłam łóżeczko, żeby żadnych załamań nie było :roll: I wodę do picia do sypialni zaniosłam 8) [/quote] :lol: A pozostała dwójka nie jest zazdrosna (o kociakach nie wspomnę)? :wink:
U nas jak jedna ma wygodę (na przykład leżenie kołami do góry w naszym wyrku) to i pozostała dwójka chce tak samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']asiunia powiedz mi co Ty robisz że masz takie piękne włosy ...? :o :o :o Używasz jakiś odżywek czy co?
[/quote]
Hej!!

Souris-one maja takie zniszczone koncowki ze skzoda gadac-musze je troche podciac :roll:
A uzywac uzywam szampony Timotey :wink:

Link to comment
Share on other sites

A teraz w oryginalnym stroju policjanta :roll: ( tylko spódnica byla moja :wink: )
Organom ścigania oswiadczam, że fotki byly robione ponad 10 lat :oops: temu w związku z tym nastapilo przedawnienie 8)

[img]http://img164.exs.cx/img164/1529/police5vt.jpg[/img]

[img]http://img164.exs.cx/img164/5397/police23ui.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...