Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

Monika co Ty robisz, ze masz taki cudny brzuszek!
Ja też taki chce :angel:

A to wczorajsze :)

[img]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/KopiaObraz745.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/KopiaObraz785.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Olekqu[/b], no widzisz, jak dawno moich zdjęć nie było ? :roll: Gdzieś tam w początkach tego topiku.

[b]Dbsst[/b] - odwiedzaj lodówkę tylko i wyłącznie, kiedy jesteś [u]naprawdę [/u]głodna 8)

[b]Dianka[/b], nie zawsze oczywiście taki płaski jest, mnie też się zdarza czasami zjeść więcej niż trzeba :D Ale generalnie jestem typem osoby, dla której jedzenie nie jest ważne. Często dopiero głód mi o nim przypomina... :lol:
A co robię ? Nic - z wyjątkiem jednej rzeczy: na spacer z dwoma haszczakami chodzę w pasie, do którego smycze są dopięte. Jak ciągną, brzuch odruchowo się napina - i w ten sposób ciągle jest delikatnie ćwiczony 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu'][b]Dbsst[/b] - odwiedzaj lodówkę tylko i wyłącznie, kiedy jesteś [u]naprawdę [/u]głodna 8)

A co robię ? Nic - z wyjątkiem jednej rzeczy: na spacer z dwoma haszczakami chodzę w pasie, do którego smycze są dopięte. Jak ciągną, brzuch odruchowo się napina - i w ten sposób ciągle jest delikatnie ćwiczony 8)[/quote]

qrcze ale ja zawsze jestem naprawde glodna :lol:


heheh chyba sobie pas zaczne zakladac :D tylko nie wiem co Szpila na to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomic'][quote name='dbsst']
heheh chyba sobie pas zaczne zakladac :D tylko nie wiem co Szpila na to ;)[/quote]

Szpila sie zapewne ucieszy :lol:[/quote]

eheh no nie wiem czy sie ucieszy ten demon jak bedzie jeszcze mnie ciagac hehe bede robic za spoadochron (ale czy to mi pomoze w rzezbie brzuszka :-? :roll: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[b]dbsst[/b] to co sprawiamy sobie taki magiczny pas ;) ???

[b]Manu[/b] zazdraszczam :lol:

[b]Atomic[/b] fajny kolorek ale ładniej by to wyglądało gdybyś miała przedziałek w połowie prawej brwi (lub lewej ;) to rada dobrego fryzjera z wawy :P )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']No no no... muszę przyznać że nasze forum mamy chyba najładniejsze dziewczyny :lol:[/quote]

Paulinko zgodze sie z Toba prawie w 100 % nie zgodze sie z tym "chyba"

to oczywiste za na naszym forum sa naj dziewczyny i naj chlopaki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...