Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

to i ja sie przylaczam do zabawy i wklejam swoje zdjecia z psiami :D

[img]http://psiepola.w.interia.pl/dogomania/king_psy1.JPG[/img]

twarz ludzka to moja, ta czarna to Lara a ten żółty smutas to moj Melon :D

[img]http://psiepola.w.interia.pl/dogomania/king_psy.JPG[/img]

to takie zimowe zdjecie.... tyle sniegu w naszym lesie napadalo :D

[img]http://psiepola.w.interia.pl/dogomania/king_lara.JPG[/img]

no i ja z Lara w drodze na wystawe w Katowicach w tym roku, troszke na skalki na jurze powlazilysmy :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]U lala, Lara ujawiniła się. Nie tak sobie wyobrażałam[/quote]

a ciekawe jak? pewnie jako mlodociana susiare, albo zgrzybialego baboka, hi hi :wink: a tu guzik, taka sobie normalka :P

dziekuje drogie panie za komplementa :oops:

[quote]I powiem Ci, że piękny jest ten Twój beauceron[/quote]

milo mi bardzo, a mnie sie suczydlo tez bardzo podoba, taka elegantka chodzaca na szpilkach (ostrogi daja takie wrazenie) jak baletnica :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']a ciekawe jak? pewnie jako mlodociana susiare, albo zgrzybialego baboka, hi hi :wink: a tu guzik, taka sobie normalka :P [/quote] Trudno było mi wyrobić sobie zdanie... :lol: Ale raczej jako susiare :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']
[quote]I powiem Ci, że piękny jest ten Twój beauceron[/quote]

milo mi bardzo, a mnie sie suczydlo tez bardzo podoba, [b]taka elegantka chodzaca na szpilkach (ostrogi daja takie wrazenie) jak baletnica[/b] :D[/quote] noo... to jest super :D U briardów tego nie widać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]U briardów tego nie widać[/quote]

WIDAC!!!! maja takie piekne "piora" i jak taki briard biegnie to jakby tanczyl bez dotykania poduszkami ziemi :D
A poza tym widzialam niedawno briarda w letniej szacie, czyli w wersji krotkowlosej!!!! Ale sie dziwilam, ze taki beauceron tylko jakby w innym kolorze, tez szedl taki dumny piechol "w szpilkach" :D Bardzo uroczo wygladal, zwlaszcza mordka taka krotko ostrzyzona :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote]U briardów tego nie widać[/quote]

WIDAC!!!! maja takie piekne "piora" i jak taki briard biegnie to jakby tanczyl bez dotykania poduszkami ziemi :D [/quote] No tak ... widać że łapa jest taka jakaś większa :wink: A u beauceronów widać jak na dłoni :D Niemniej jednak ostrogi dodają im uroku :D



[quote name='Lara']A poza tym widzialam niedawno briarda w letniej szacie, czyli w wersji krotkowlosej!!!! Ale sie dziwilam, ze taki beauceron tylko jakby w innym kolorze, tez szedl taki dumny piechol "w szpilkach" :D Bardzo uroczo wygladal, zwlaszcza mordka taka krotko ostrzyzona :D[/quote] ooo .... A ja właśnie poruszyłam ten temat :D
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23393[/url]
Rozmawiałaś z właścicielem tego briarda? Dlaczego ostrzygł psa? Jak temu psu potem sierść odrasta?

Link to comment
Share on other sites

[quote]A widzisz Katerinas, a myślałaś, że za drobne postrzyżyny swojej Gali briardowcy będą się czepiać[/quote]

ha ha ha ale drobne postrzyzyny to nie fryzura a'la beauceron :wink: Ale fryzure polecam bo wygodna, chyba sama ja zastosuje bo n lato fajnie jest miec malo na glowie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Rozmawiałaś z właścicielem tego briarda? Dlaczego ostrzygł psa? Jak temu psu potem sierść odrasta?[/quote]

[b]katerinas[/b] - nic nie pytalam.... poza tym, jaka to rasa, bo mi cos nie pasowalo :o Pochwalilam tylko wlasciciela za pomyslowosc i sobie pozartowalismy. Ale briarda spotkalam w warszawie i nie byl ostrzyzony byle jak tylko fachowo, jakby sie taki urodzil. Mowie Ci, ze wygladal jak wypisz wymaluj plowy beauceron :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote]Rozmawiałaś z właścicielem tego briarda? Dlaczego ostrzygł psa? Jak temu psu potem sierść odrasta?[/quote]

[b]katerinas[/b] - nic nie pytalam.... poza tym, jaka to rasa, bo mi cos nie pasowalo :o Pochwalilam tylko wlasciciela za pomyslowosc i sobie pozartowalismy. Ale briarda spotkalam w warszawie i nie byl ostrzyzony byle jak tylko fachowo, jakby sie taki urodzil. Mowie Ci, ze wygladal jak wypisz wymaluj plowy beauceron :D[/quote] czyli otrzygli go na tak krótko jak beauceron? :o

Link to comment
Share on other sites

[b]Katerinas[/b] nie przerazaj sie tak :D Mowie Ci, ze piechol wygadal slicznie! Jakby moja Larke przemalowac / przefarbowac / przemaskowac na kolor plowy :D Bylo widac ksztalt glowy i cialka calego, ostrogi, sterczace uszka, ogonek w "J", no ciudo :D Sama jestem ciakawa ile czasu takie futro potem odrasta, no ale odrasta wiec bez paniki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']hi hi, [b]Katerinas[/b], ilosc futra na psie do ilosci piasku w domu ma sie nijak :wink: i tak zamiatnie raz dziennie wskazane :-?[/quote] Oj, chyba ma się :D Jak Katerinas podcięła tylko sierść na łapkach, to jej ilość piachu w domu zmniejszyła się w sposób dramatyczny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...