Jump to content
Dogomania

Pręgowano-szylkretowo-niebiesko-czarno-pieprzna galeria xD


puzzle

Recommended Posts

[quote name='puzzle']HA wymusilam:diabloti:!!!!! Ja to jednak mam dar przekonywania:diabloti:, eskimosom bym lodowke wcisnela:loveu:.

Mi tez sie moje psy i glosniczki podobaja:evil_lol:, cieszem sie, ze podzielasz moje zdanie:loveu:

prawdopodobnie walentynkowa w Bydgoszczy, ale nie mam jeszcze planu zajec i nie wiem czy bede miala wolne:roll:, a mam tak blisko, no i nawet nie wiem czy jak juz bede miala wolne to czy jeszcze beda wolne miejsca....:shake:[/quote]


jaki dar, ja po prostu się zlitowałam nad tobą :diabloti::eviltong:

bardzo fajne te głośniki, nie widziałam takich jeszcze tzn. takich do komputera, bo widziałam takie śmieszne do ipoda i myślałam żeby sobie je zamówić, ale później stwierdziłam że mi nie potrzebne bo na ipodzie słucham tylko muzyki jak gdzieś idę czyli przez słuchawki, więc nie zamówiłam w kocu.

O tam, planem się nie przejmuj, jak coś ci nie będzie pasować to sobie L4 albo jednodniowe macierzyńskie, powiesz że masz dziecko w domu i musisz z nim do Bydgoszczy jechać :evil_lol: i problem z głowy :evil_lol: To tylko jeden dzień więc wiele nie stracisz w szkole ;)
przyjechałabym cię zobaczyć ale do Bydgoszczy ale mam za daleko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej hej :loveu:

Głośniczki rewelka :loveu:
Ale sznupy jeszcze większa rewelka - zarośnięta Hebusia wcale nie jest taka zarośnięta :diabloti:
A szanowny Scoob coś wypłowiał - może stanie się pieprzakiem niebawem ? :cool3:

Kurcze kurcze, nie wiem czy tą smycz przepinaną od Ciebie brać.. :diabloti: Bo w sumie mamy smycz długą przepinaną i niezniszczoną..
Ale kusi oj kusi :diabloti:
A na co wymieniasz kolekcje? Na jakieś skórzane szmery-bajery?
Skórzata smycz to masakra ! Beaty Toscę prowadzałam na niej na Warszawskiej i odciski leczyłam przez tydzień :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kolekcje wymieniam na komplety ezydog, a na wiosne (ta lub przyszla) zamaiwam kompleciki skorzane;). Jezeli wybierze sie dobra skore, to jest ok, moja kolezanka ma smycz skorzana, ktora przesluzyla cale zycie bokserce, a teraz od czterech lat chodzi na niej bokser i jest wszystko ok;), a msycz jest mieciutka i wygodna.

Kusze dalej:evil_lol:

Tak szanowny Scoob ma ruda grzywke i taki w odcieniu "platyny" front, boki ma troche brazowe i wyrastaja mu pojedyncze biale wloski:roll:, on jest teraz bardziej szylkretowy niz czarny:evil_lol:, ale jak go wytrymuje i przystrzyge front z portki to bedzie znowu czarny:multi:.

Cieszem sie, ze glosniczki sie podobuja:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Scoob tez ma bullterierowa klate:roll:, on kiedys byl chudziutki jak Hebe, duzo biegal i zaczely rosnac mu miesnie i ma 3 lata i caly jest w miesniach i nadal rosna, taki kulturysta maly:evil_lol:. Swoja droga zastanawia mnie jak bedzie z Hebe, bo Scooby jest taki nabity, ze osoby, ktore mowia, ze jest gruby po dotknieciu oczy wychodza im z orbit, on jest taki twardy i mocny, jak sie Hebe taka zrobi to bede miala ttb, a nie sznupy:diabloti:.

Kusze dalej:diabloti:

Czekam na karme:cool1:, zamowilam w krak vecie i ani widu, ani slychu:cool1:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Scoob tez ma bullterierowa klate:roll:, on kiedys byl chudziutki jak Hebe, duzo biegal i zaczely rosnac mu miesnie i ma 3 lata i caly jest w miesniach i nadal rosna, taki kulturysta maly:evil_lol:. Swoja droga zastanawia mnie jak bedzie z Hebe, bo Scooby jest taki nabity, ze osoby, ktore mowia, ze jest gruby po dotknieciu oczy wychodza im z orbit, on jest taki twardy i mocny, jak sie Hebe taka zrobi to bede miala ttb, a nie sznupy:diabloti:.

Kusze dalej:diabloti:

Czekam na karme:cool1:, zamowilam w krak vecie i ani widu, ani slychu:cool1:...[/QUOTE]

Galina nigdy nie była chudziutka :evil_lol:
Ona generalnie jest bardzo potężna jak na miniaturę, ale nie cierpię z tego powodu. Dużo biega, jest wydolna, że tak powiem :diabloti: Tylko diety pilnujemy, bo ona może jeść w każdych ilościach..

Uparta :diabloti: No nic, zastanowię się jeszcze i jak coś dam znać :razz:

Ja nie zamawiam żarcia w internecie, bo potrafią 2 tygodnie sprowadzać, potem tydzień słać i właściwie powinnam od razu dwa worki zamawiać, bo jeden opróżnia w miesiąc. A większych niż 3kg nie kupujemy z racji alergii..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Galina nigdy nie była chudziutka :evil_lol:
Ona generalnie jest bardzo potężna jak na miniaturę, ale nie cierpię z tego powodu. Dużo biega, jest wydolna, że tak powiem :diabloti: Tylko diety pilnujemy, bo ona może jeść w każdych ilościach..

Uparta :diabloti: No nic, zastanowię się jeszcze i jak coś dam znać :razz:

Ja nie zamawiam żarcia w internecie, bo potrafią 2 tygodnie sprowadzać, potem tydzień słać i właściwie powinnam od razu dwa worki zamawiać, bo jeden opróżnia w miesiąc. A większych niż 3kg nie kupujemy z racji alergii..[/QUOTE]

Moje oba sa niejadki i chudzielce, jedyne co, ze Scooby jest umiesniony, a Hebula to taka zapaleczka, drobna. Uwielbiam Galine:loveu: (zreszta wiesz;)), to jest moj ideal psa domowego, ale jezeli chodzi o sznupy typu show to podobaja mi sie drobne suki i potezne psy, lubie jak suka, wyglada suczo, a psu nie trzeba pod ogon zagladac, zeby bylo wiadomo. Dlatego nie chcialabym zeby Hebe zrobila sie taka jak Scooby, bo to jest pies on moze byc potezny, nawet lepiej jak nie jest jakies chucherko, ale Hebe mi sie taka drobne bardzo podoba:loveu:.

[COLOR="Gray"][SIZE="1"]Kusze...[/SIZE][/COLOR]:diabloti:

Ja zamawiam 15-25kg worki:diabloti:. Przechowuje szczelnie zamkniete i karma jest swiezutka. Nie schodzi nam ona szybko, chociaz calymi dniami miska jest pelna, bo one sobie same dziela, kiedy i jak, ale przy dwoch psach to sie jednak bardziej oplaca. Zreszta kotom tez zamawiam 10kg worki, nieraz nawet 3 zeby mialy rozne rodzaje, nie lubie ciagle latac do sklepu;).

Byniulek moj kochany:loveu:

[IMG]http://i44.tinypic.com/wbry54.jpg[/IMG]

Zapomnialam wam powiedziec, ze Pyza skonczyla 5 lat drugiego stycznie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nic nie napisal, trudno bedzie ppp, ale musze sie pochwalic:multi:

[B]Patrzcie i podziwiajcie!!![/B]:laola:

Zwroccie uwage co ona robi!!!

[IMG]http://i44.tinypic.com/2dh9qox.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/ermxrt.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/k1z5er.jpg[/IMG]

ona [B][SIZE="7"][COLOR="Red"][FONT="Arial Black"]JE[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[CENTER]:multi::multi::multi:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

small :mad: nie pomagasz:placz:

ariss zjadla troche z wierzchu:roll:, no ale smakuje, co prawda w jej przypadku nawet tym co bardzo smakuje nie grozi przezarcie. To taka psia anoreksja, ciagle pytam sie wetow, czy to nie jest problem i slysze, ze nie:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Ona slodycze (psie) tez lubi;)

Badania krwi powtarzam co ok 3 miesiace, bo boje sie anemii, ale wyniki ma rewelacyjne, w sumie nie ma sie czym martwic, ale ona jest naprawde chuda:roll:. Czasami mam do siebie wyrzuty, bo ona podczas cwiczen zjada wszystko co ja uznam za nagrode, jezeli jest to zwykla karma, to ja wcina, bo "zdobyla to" wykonujac zadanie. Tym sposobem dostajac spore nagrody, potrafi dziennie podczas samych cwiczen zjesc dzienna porcje, ale ja nie zawsze mam czas na ciagle zadania i dokarmianie. Miska z sucha karma stoi caly czas, kiedys stwierdzialm, ze moze nalezy ja chowac, ale po calodniowej nieobecnosci miski jej pojawianie sie nie wywolywalo entuzjazmu, wiec sobie to darowalam, lepiej jak chodzi i podjada. I tak mnie caly czas zasatanawia ten moj niesamowicie zdrowy chudzielec:p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...