Jump to content
Dogomania

Spotkanie 19.03.04 w Katowicach


Wind

Recommended Posts

Postanowilam taki poscik organizacyjny wystosowac :-)

Jak rozumiem spotykamy sie (przynajmniej z czescia Yorkomaniakow) w Katowicach.

Godzina spotkania ok. 10.00

Ring 6 (yorki)

Przybycie zapowiedzialy:

yoreczka (wystawia jedna sunie)

elena

tygrysek

no i ja czyli Wind ;-)

Czy ktos jeszcze pokusi sie o przybycie?

P.S. Jesli udaloby nam sie zrobic jakies fajne zdjecia na wystawie to tez prosze je tutaj wrzucac :-) Bedziemy mialy mila pamiatke ze spotkania :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam, będę o 10-tej przy ringu 6. :D

Jadę z dzieciątkami. Męża niestety z nami nie będzie, bo musi jechać na CeBIT. :cry: Więc muszę się uzbroić w cierpliwość, bo dzieci pewnie szybko się znudzą, a wtedy... różnie to bywa!!! :roll: :wink:

Biorę cyfrówkę i będę robić fotki! :D

Wind i Yoreczkę mam nadzieję że poznam, a Wy poznacie mnie po dzieciach! :D :D

Link to comment
Share on other sites

A czy można wziąść swojego psiaka jak się go nie wystawia i nie ma rodowodu ??

Bo chciałabym wziąśc mojego Jerrgo gdyż chcę mu kupić ubranko i szelki a że on taki malutki łatwiej by mi było przymierzyć niż "na oko" kupować a mam sporą listę zakupów :)

Pozdrawiamy

Tygrysek&Jerry

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja już mam wypisany urlop i JADE!!

Bardzo się cieszę, że spotykamy się. Mam propozycje, może jakiś znak rozpoznwczy??

Może czerwona wandamka, albo chustka?

Do zobaczenia jutro o 10!! Będę napewno. Możecie mie dopisa do listy!!

Pozdrawian

Link to comment
Share on other sites

No to suuuper :)

Ale bedzie spotkanko :-)

Czerwonych atrybutow rozpoznawczych nie obiecuje ;) Ale ... ale jesli bedzie chlodno, pewnie bede w dluuugim czarnym plaszczu ... a jak bedzie cieplo, w bezowym (niby-kurtkowym) bezrekawniku a reszta tez na czarno ... No i mam dluuugie blond wlosy :-)

Mam nadzieje, że sie poznamy :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Witam Was oto pierwsza relacja z WYSTAWY KATOWICE 2004:

Ja już wróciłam z wystawy (niestety nie mogłam byc do końca bo chłopak miał na popołudnie do pracy :( ) było poprostu WSPANIALE

:laola:

i te kochane yorkusie :iloveyou: nie mogłam sie na nie napatrzeć, takie wymodelowane, uczesane, wygłaskane poprostu nie da sie opisać. Nigdy nie miałam okazji być na takiej imprezie ponieważ nie miałam psiaka ale od dziś jestem stałym bywalcem na katowickiej wystawie.

Oczywiście pojechałam tam ze wzgledu na yorki ale nie omiałam zobaczyć też innych ras i tak bardzo spodobały mi się BEAGLE, CHOW-CHOW oraz ALASKAN MALAMUTE :P .

Ogólnie jak dla mnie po raz pierwszy będąc na takiej imprezie, wystawa dobrze zorganizowana dużo wystawców psiaków oraz wystawców rzeczy dla nich. I co mi się bardzo podobało ludzie którzy oglądali tylko psiaki nie dotykali ich i tak właśnie też powinno być na ulicach, niestety już miałam okazję sie przekonać że tak niestety nie jest :( ponieważ była z Jerrusiem na spacerku bo już mogę z nim wychodzić :fadein:

No i oczywiście zakupy dla Jerrego udały się: kupiliśmy smycz autom., szeleczki oraz szapmon i mogłąbym jeszcze wiele rzeczy dla niego kupić niestety fundusze nie pozwalają :evil:

Nie spotkałam również nikogo z dogomani tzn może i chodzilismy koło siebie ale poprostu nie poznałam i nie wiedziałam którzy to z Was a raczej które :)

Podsumowując żałujcie ci którzy nie mogli a bardzo chcieli bo było na co popatrzeć.

A oto 2 zdjęcie może nawet tam są Wasze yorki :wink:

_231836_n.jpg

_231837_n.jpg

Pozdrawiamy

Tygrysek&Jerry

Link to comment
Share on other sites

No i my już jesteśmy w domku!

Yoreczków faktycznie było zatrzęsienie - całe 92! :D :D

Wszystkie takie milutkie, ale jakie różne. Niestety tygrysku, nie widziałam Ciebie!

Spotkałam tylko Wind i yoreczkę :D :D. One na pewno przedstawią szerszą relację z wystawy.

Moje dzieci pozwoliły mi obejrzeć tylko piesków juniorów, a potem to już tylko zakupy - szamponiki, kokardeczki... :D :D , no i portfel pusty :cry: :cry: . A oto trochę fotek:

jork.JPG

york1.JPG

york2.JPG

Trochę może nie w temat, ale ten Westik był taki słodki! :D

westik.JPG

Ale najlepsze w tym całym wyjeździe był powrót do domku i ucałowanie naszej kochanej stęsknionej i uradowanej mordki!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :-)

Ja dopiero teraz powrocilam ... ufff ... ale zostalam do konca :-)

Musze przyznac, ze bardzo sie oplacilo.

Yoreczko gratulacje dla Ciebie i dla BARBIE MISS YORK Cud Natury :laola:

Barbie uzyskala ocene doskonala i zajela III lokate (brazowy medal).

Konkurencja pomiedzy yorkami byla bardzo ostra. Przyjechalo ok. 90 yoreczkow, ktore byly oceniane przez prawie 5 godzin :o

Jak wspomniala elenka, udalo nam sie zorganizowac "trojkowe" spotkanko. Wlasciwie doliczajac slodkie dzieciaczki elenki to byla nas piatka :-)

Podobnie jak inni zakreceni wlasciciele psow udalam sie na zakupy. Kupilam szamponik, papilotki, gumki do papilotkow i lancuszek zaciskowy na egzamin PT.

Poza tym poogladalam inne teriery i pokaz zaganiania kaczek przez bc. Pokaz ten nawet sobie nagralam. Bylo na co popatrzec :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to musiało być naprawdę super :D A zdjęcia (a raczej pieski na nich) extra!!! :D Szkoda że mnie tam nie było. oczywiście gratuluję yoreczce i jej suni :wink:

Pociesza mnie to że za 2tyg wystawa w Wawie na którą się wybieram i mam nadzieję że z przynajmniej z częścią z was się spotkam :wink: :D

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Yorkies,

W Wawie licze na male spotkanko przy ringu yorkow :-)

Adiraja,

Ehhh ... co tam nasze zdjecia ... mam lepsza rzecz. Nagralam krotki filmik jak bordery zaganiaja kaczki. Wyszkolone byly suuuper :-) Robily to z pelna gracja i delikatnoscia. No i skutecznie, bo prosto zagonic 5 rozbieganych kaczek wcale nie jest.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Himka,

Maltanczyki beda dopiero w niedziele.

Oto stawka:

PSY

Klasa Młodzieży

3153 FIGARO WHITE DIAMANT Milagro

Klasa Pośrednia

3154 DIMITRI SIRE z Hradu Grabstejna

Klasa Otwarta

3155 DANTI Milagro

3156 JERRY of Scalnitas

SUKI

Klasa Młodzieży

3157 Blue Moonlight GOLDIE

3158 ELITE VANILE z Hradu Grabstejna

3159 SALSA Czek Leś

3160 SAMBA Czek Leś

3161 UNDERCOVER GIRL of Scalnitas

Klasa Pośrednia

3162 Apacs Laki SILKY INKA

Klasa Otwarta

3163 ALISSON LADY Milagro

3164 ANASTASIA BAST Astarte Gold

3165 ASTRA Biały Skrzat

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...