Jump to content
Dogomania

Spotkanie 19.03.04 w Katowicach


Wind

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie :-)

Ja dopiero teraz powrocilam ... ufff ... ale zostalam do konca :-)

Musze przyznac, ze bardzo sie oplacilo.

Yoreczko gratulacje dla Ciebie i dla BARBIE MISS YORK Cud Natury :laola:

Barbie uzyskala ocene doskonala i zajela III lokate (brazowy medal).

Konkurencja pomiedzy yorkami byla bardzo ostra. Przyjechalo ok. 90 yoreczkow, ktore byly oceniane przez prawie 5 godzin :o

Jak wspomniala elenka, udalo nam sie zorganizowac "trojkowe" spotkanko. Wlasciwie doliczajac slodkie dzieciaczki elenki to byla nas piatka :-)

Podobnie jak inni zakreceni wlasciciele psow udalam sie na zakupy. Kupilam szamponik, papilotki, gumki do papilotkow i lancuszek zaciskowy na egzamin PT.

Poza tym poogladalam inne teriery i pokaz zaganiania kaczek przez bc. Pokaz ten nawet sobie nagralam. Bylo na co popatrzec :-)

pozdrawiam,

To ja też gratuluję Yoreczce i jej śliczniutkiej Barbie!! :D :D

:laola:

Konkurencja faktycznie była duża! :lol:

Tak, Wind, dzieci są baardzo słodkie, ale żałuję że niewiele co widziałam na tej wystawie! :(

Do Warszawy nie pojadę ale na jakąś jeszcze wystawę się wybiorę :lol: :lol: . Może wtedy Majeczka już będzie na ringu? To będziemy Jej i Tobie kibicować !!! :D No właśnie od jakiej wystawy zaczynacie?

Link to comment
Share on other sites

Wind

Jeśli pozwolisz to parę wyjaśnień.

Wystawy w Grudziądzu nie ma. To oddział Grudziądz organizuje krajową wystawę, która odbędzie się w Kwidzynie, a dokładniej na teranach Stadniny Miłosna. Kwidzyn leży 38 km od Grudziądza, a Warszawa leży jakieś (na skróty) 280 km od Kwidzyna.

Aha w internecie widziałem gdzieś datę 12 kwietnia to też nie prawda. Wystawa jest 17 kwietnia. Oto link do informacji dotyczący wystawy: www.zkwp.org.pl/zkwp/wyst04pl/grudziadz.html

Megan jeszcze nie będę wystawiał bo jest za młoda. Ale sądzę, że włamię się z nią na wystawę i będę mógł się nią pochwalić. Zapraszam wszystkich dogmaniaków do Kwidzyna.

Link to comment
Share on other sites

Waldek,

Bardzo dziekuje za sprostowanie :-) Co do miejsca, to oczywiscie mialam na mysli Kwidzyn, ale wpisalam miejscowosc organizatora ...

Co do terminu ... to :-? natknelam sie na date 12 kwietnia, a ze jeszcze nie wysylalam zgloszenia (termin do ostaniego marca), to nie mialam precyzyjnej swiadomosci ;) No i decyzje co do wystawiania podjelam wczoraj, wiec podany przez Ciebie link do strony bardzo mi sie przyda :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Yoreczko gratuluję zarówno Tobie (bo to w końcu głównie Twoja zasługa) i oczywiście BARBIE MISS YORK Cud Natury (bo też się przecież musiała postarać) :klacz: i to z tak liczną konkurencją !!!!!!!!!!!

Ja również wybieram się na tą wystawę, więc DO ZOBACZENIA :P

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

Gratulacje dla Barbie!!

Byłam na wystawie, ale miałam pecha bo nie natrafiłam na nikogo z dogomaniaków. Za to kupiłam dla mojej Oliwuni torbę do noszenia (jej) i jedzonko. Kupiłam z royala dla wybrednych i wcina :)) !!!

Kupiłam gumeczki. W maju planuje kupić jej nowe posłenie, spineczki i szelki.

Yoreczki były prześliczne!! Była nawet babcia mojej Oliwuni. A tak apropo co oznacza ocena (nb). Było tak zapisane w wynikach.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też zakupiłam dla Rapsodii małe gumeczki od pani z Niemiec oraz kokardki

Teraz dzięki tym gumeczkom Rapsodia ma cały czas włoski spięte i chyba już się przyzwyczaiła do ogonka :)

Poza tym zakupiłam dla niej szampon i wiele innych drobiazgów - jednym słowem wydałam kupę kasy :P

Link to comment
Share on other sites

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej barkiem czasu na net :(

Widzę że sporo osoó było na wystawie i tak trzymać. Żałuję tylko ze nastepna jest tak daleko i niestety nie będe na niej bo poprostu mi się nie opłaca :evil: Ale cóż czekam na następną wystawę w Katowcach czyli za rok czy moze jest wcześniej jeszcze jakaś lub gdzieś w okolicach? Jak coś będziecie wiedzieć to piszcie.

Pozdrawiamy

Tygrysek&Jerry

Link to comment
Share on other sites

No więc spotkamy się wszyscy w niedzielę 4 kwietnia :wink: Mam nadzieję że się znajdziemy i poznamy :D Warazie czego jakby kręciła się gdzieś dziewcyzna ok. 17 lat w brązowych włosach do ramion(prawie) i w białej kurtce to możecie zagadać bo to będe ja :wink: :D Szczerze mówiąc to ja jeszcze nie byłam na wysatwie więc mam nadzieję że jakoś się połapie i nie pogubie :-? a wrazie czego mogę liczyć na waszą pomoc?

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...