Jump to content
Dogomania

Spotkanie 19.03.04 w Katowicach


Wind

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję że mi również uda się zobaczyć sunie yoreczki :D uważam że są cudne (a tak wogóle nadal szukam hodowli więc liczę że na wystawie w Wawie wybiorę jakąś ładną sunię :wink: ). Yoreczko z którymi suniami wybierasz się na wystawę???

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

yoreczka no to ciesze się że zobaczę na żywo przynajmniej jedną z twoich ślicznotek :wink:

Tak jak juz pisałam na wysatwie będę szukać ładnej suni no i chcę zamówić szczenię (po ponownych przemyśleniach doszłam do wniosku że jednak kupię sobie pieska a nie sunię z rod :wink: ).

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Wind nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę :wink: Ja już nie moge się doczekać takiego maluszka w domciu :) I chciałabym żeby był on właśnie od yoreczki bo jej sunie są śliczne ale wszystko wyjaśni się na wystawie bo posatnowiłam że właśnie wtedy ostatecznie podejme decyzję co do tego z jakie hodowli zamówić szczenię (i pewnie to zrobię:wink: ) :D

A nie wiecie może czy i jeśli tak to kiedy byłby dostępny katalog tej wysatwy w necie??? bo dziś sprawdzałam na stronach związku i nie ma go jesczze i wałsnie nie wiem czy będzie on wogóle dostępny w necie?

:-?

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A.... no właśnie wind co do tej choroby yorkowej...

to ostatnio doszłam do wniosku że jest ona zaraźliwa i przenoszona (chyba :wink: ) droga tego forum więc jesli ktoś nie chce żeby go dopadła niech się...STRZEŻE :lol:

Ja tak już się przyznam że ja chyba jestem w zawansowanym stopniu nią zainfekowana więc wątpie żebym się mogła ztego wyleczyć skoro juz 3 york "w drodze" :wink: :lol:

pozdrowienia :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Yorkies

Nigdy nie widziałem katalogu w necie, a tym bardziej na stronach Związku. Jedyne miejsce gdzie napewno spotkasz wyniki i zdjęcia to strona yoreczki no może jeszcze paru osób choć nie zawsze. Przykro mówić ale nasz Związek nie zauważył, że na świecie rozwijają się media. Na stronach oddziałów próżno szukać wyników wystaw, a jeśli to zaledwie kilku i to naturalnie wyłącznie u siebie organizowanych. Oddział w Poznaniu w ogóle zawiesił działanie netu no bo po co.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Yorkies

Na wystawie na pewno dostaniesz katalog. Jego koszt waha się od 10 do 25 zł.

Jeśli chodzi o szczeniaki to uprzejmie donoszę, że u Yoreczki urodziły się maluchy po Ildzie więcej szczegółów przekaże chyba yoreczka jak dojdzie do siebie.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...