Jump to content
Dogomania

Rudzik z ODGRYZIONYM NOSEM!!!!! Nie zdążylismy mu pomóc :-(((((


Beata25

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='desdemona']uwazam, ze warto pokazywac go kazdemu odwiedzajacemu. to chyba mu nie zaszkodzi a nuz pomoze:)[/quote]
Ok tylko na to trzeba miec czas, a jak ja dysponuje 4 godzinkami w sobote, to wpadam do schroniska i chce jak najwiecej psiakow wyprowadzic na spacerki, one czekaja na to jak na zbawienie i mimo calej chęci nie moge tego czasu poswiecic tylko jednemu psiakowi:-( Wiecie jak moje pupilki reaguja jak mnie zobaczą w schronie??? sikają ze szczęścia i jak ja mam im "wytłumaczyc" ze dzis na spacerek nie pojdziemy??? :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co napisac, na samą myśl o Rudziku literki mi się rozmazują :placz: Byłam w sobote w schronisku, chciałam go wyprowadzić na spacerek, podchodzę do jego budy a w środku siedzi jakiś inny bidulek, pierwsza mysl była najgorsza... co się stało gdzie moj Rudzik??? Z ugiętymi kolanami i łzami w oczach wchodzę do biura adopcji i tam dowiaduję się że Rudzik nie żyje, nikt oczywiście nic więcej nie chciał mi powiedzieć, domyślam się że odszedł ze starości.... Szkoda tylko że odszedł taki zapomniany, niechciany i niekochany przez nikogo-od 3 lat nie był na spacerze, nikt go nie głaskał, miał tylko swój metrowy łańcuch i starą budę....:placz::placz::placz: Cały week przeryczałam, to wszystko takie niesprawiedliwe..... Najgorsze jest to, że gdzieś tam jest osoba odpowiedzialne za jego los, cierpienie i ból....Tylko czy zdaje sobie z tego sprawe???

To jedno z ostatnich zdjęć Rudzika, smutny i zrezygnowany......
:placz::placz::placz::placz::placz::placz:

[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/psybeaty/rudzik5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O Boże to potworne :placz:
Na całym świecie nie znalazła się ani jedna osoba, ktora wyciągnęłaby rękę do tego malego samotnego bezbronnego stworzonka :placz:
To niesprawiedliwe!!!!!
Mam nadzieję, że jest teraz szczęśliwy, bo życie na tej ziemi było dla niego pasmem smutków :placz: Żadne zwierątko nie zasługuje na taki los...

Rudziku
[*] nie znałam Cię, ale wybacz mi. Wybacz nam wszystkim....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jego historja jest dla nas wszystkich ostrzeżeniem na przyszłość, a szczególnie dla tych co przechodzą obojętnie obok takich zwierząt jak RUDZIk........ Zróbmy tak,aby pomóc innym w potrzebie, to powinniśmy zrobić wszyscy, jesteśmy to winni RUDZIKOWI!!!!!!!!!!!!!!!

RUDZIK, dla Ciebie aniołku ........ :candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle:
mam nadzieję,że choćiażby za Tęczowym Mostem czujesz się bezpiecznie i jesteś szczęśliwy........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...