Jump to content
Dogomania

Wspaniały kumpel Bakster


Ancia9898

Recommended Posts

Co naglę to po diable, prosiłam, mówiłam że potrzebny jest czas ale nieee lepiej adoptować bo ma ładne futerko i lubi pieszczoty, a potem oddać. Nie wiem czy Bakuś zdaje Sb sprawę z tego co sie stało, ale moglo być gorzej, podobno przycxyna oddania był zly kontakt z synem, co on mu zrobił tego wole nie wiedzieć. Pod koniec dnia poszliśmy na szkolenie, skończyło sie jednak pieszczotami i drapaniem w kafelki. Jak nigdy wskoczenie do boksu poszlo sprawnie i bez szczekania za mną, chyba za dużo emocji dla niego jak i dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie byłoby znać więcej szczegółów nt. tego, co się stało w domu. Moim zdaniem, że na razie nie warto nic dodawać, jeśli nie masz pewności, co było powodem jakiegoś złego zachowanie. Fara wróciła do schroniska, bo ugryzła dziecko i przez to w opisie miała przez chwilę, że nie lubi dzieci - a akurat wydaje mi się, że dzieci same w sobie nie są u niej problemem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I kolejny spacerek za nami, widać już spory postęp bo Bakuś nie skacze na mnie z całej siły tylko zdarza mu się mnie popchnąć, ale do tego tez dojdziemy :) W sobote był wyjątkowo spokojny jak na swoja osobę i w sumie nie przeszkadzało mi to bo wreszcie na spacer poszłam z nim ja a nie on ze mną   :D Udały się również zdjęcia zapraszma :)12084795_922068747860719_973976070_o.jpg

12113076_922068481194079_1293148771_o.jp12113141_922068484527412_2085437721_o.jp12124187_922068607860733_1383940216_o.jp12085257_922069007860693_372730635_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Coraz bardziej podoba mi się  utworzona między nami więź. Mimo że zazdrośnik z niego okropny to przytulanka pierwsza klasa ;) Na szkoleniu bardzo chciałam się nauczyć jak oduczyć Bakusia skoków na mnie, krok w jego stronę miał go powstrzymać i owszem powstrzymał i co więcej nauczył się chodzenia tyłem co wygląda przezabawnie choć chyba ja brzmię gorzej powtarzając szybko słowa "pies idzie tyłem pies idzie tyłem..." ale działa :D Ćwiczyliśmy przechodzenie pod ławką ale po co pod skoro można nad, byle tylko przytulić się do pani i usłyszeć jakieś miłe słówko. Figlom nie było końca wszystkie szkoleniowe psiaki załapały zabawę na zjeżdżalni, może było to troche szalone ale coś się psu od życia w schronisku należy :) Dziękuje za uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam że z Bakstera jest wielka gaduła ale nie do takiego stopnia :O Zawsze szczekający wyjący witał mnie zza krat a dziś jedynie wydobył z siebie pomruk i gwizd, ktoś tu stracił głos ale temperament pozostał :) Spacer w parku minął spokojnie poza dziwnym wyskokiem z szelek które po wszystkim dalej były zapięte, magia? Dobrze że mój przytulak nie zauważył i wskoczył na ławkę. Dzień byłby bardzo udany gdyby nie nakręcił się pieszczotami jednego pana by dostać szału i gryźć wszytko co było najbliżej ( niestety mnie). Moje ręce miały już troche dosyć więc trafił prosto do boksu, chyba wiedział że zrobił źle bo nie próbował się przeciskać przez kraty tylko spuścił uszy i wyciągał łapę,gdybyśmy mieli więcej czasu na pewno poszło by to w kierunku uspokojenia ale nie zawsze jest to skuteczne. Za tydzień szkolenie, dziwne że wtedy nie ma takich odpałów. A co do prywatnego szkolenia to zaczyna kłaść łapki na wskazane części np ciała dziś był but i kolano. Zdechł pies wyszedł już dwa razy a 8 to na razie dla niego tylko komenda i darmowa parówka za krok blizej. CHodzenie tyłem mamy na 7sek filmiku więc może jakaś sklejka i zaistniejmy na YT ^^. To kilka fotek i udało się złapać jego piękny nochalek :D

EasySelfie00163.jpg

EasySelfieFront00168.jpgEasySelfieFront00167.jpgNa deser :3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...