Jump to content
Dogomania

DONka Ceres- ostatnia szansa na życie;-(


madziakato

Recommended Posts

A "usuń" musisz wybrać spośród innych propozycji pod czarnym trójkącikiem, potem nacisnąć "idź".

Udało się,dzięki :-) juz wiem dlaczego. Korzystając z neta w fonie mam jakąś "skróconą " wersję dogo bez wszystkich funkcji. Wystarczy przejść do pełnej i juz jest. Uff
Link to comment
Share on other sites

Strasznie mocno Wam dziękuję dziewczyny! Konto będzie podane w 1 poście, jak tylko sunia przyjedzie, ok? Nie chcę zapeszyć :smile:

 

Czyli znamy już datę ?

To ważny moment, tak jakby dzień ponownych narodzin :)

Skarpeta Owczarkowa jest gotowa do głosowania ;)

Możemy zaczynać ?

Link to comment
Share on other sites

Czyli znamy już datę ?
To ważny moment, tak jakby dzień ponownych narodzin :)
Skarpeta Owczarkowa jest gotowa do głosowania ;)
Możemy zaczynać ?

Marzenko kochana,myślę, że tak:-) transport prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia, dogaduje szczegóły z mężem, bo to jednak od nas daleko,a Jacko pracuje do 17.00... Ale może dogadamy się ze schroniskiem jak ostatnio -ze na nas czekali (przy Donku Maksiku tak było). Dzięki
Link to comment
Share on other sites

:( :( :(
ze schr Cieszyn jest Zofija
wolontariszka
moze Zofije zapytac .....

Info dostałam od Zosi właśnie. Smutna sprawa, no chyba ze jakimś cudem faktycznie ktoś ją wziął. Ale co Eris też? Ciekawe, który został, są dwie opcje albo Tytan albo Uran, ale chyba ten drugi, bo Tytan był bardzo zadowolony, że go ktoś zabiera... Jako jedyny wtedy.
Pojadę i tak do schroniska, nie daje mi ta sprawa spokoju, już kiedyś tak było,że pojechałam po Dona z tatoo, a dostałam bez, także... Może gdzieś tkwi w budzie bidula... :'(
Link to comment
Share on other sites

Jest mi cholernie smutno, bo to znaczy, ze wisi gdzies na łancuchu...
Ja rozmawiałam z Zofiją, ktora twierdzi, ze to schronisko nie usypia psów, a na pewno nie usypia zdrowych, nawet dzikich, czy niesocjalizowanych. Ale obawiam sie, ze Zofija tez moze nie wiedziec wszystkiego.
Czy da sie sprawdzic kiedy została adoptowana i gdzie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...