Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[URL]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10884664&postcount=1028[/URL] <--- no nie ja

tu tak napisane jest
ale ja się nie znam

tak tylko wyłapałam z wątku

jest napisane, że [B][U]prawdopodobnie[/U] do organizacji Animal shelter

[/B]a ktoś coś wie o tej org?
ktoś wie, do której miał jechać Pyś?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od weterynarza. Pysio ma już czip. Paszport odbiorę we wtorek/środę, bo wpierw kierowniczka musi dostarczyć potwierdzenie o szczepieniu Pysia od weterynarza schroniskowego. W paszporcie będą moje dane, musi być polski adres. Bo przecież jak można wpisać dane miejsca zamieszkania psa w tym wypadku niemieckiego, skoro pies dopiero do niemiec jedzie. Jak miałby się niby w polsce znaleźć? Uświadonił mi to weterynarz.

Dla Pauliny 112 zł.

Link to comment
Share on other sites

Pani kierownik (zreszta bardzo mila),chciala tylko porozmawiac z osoba,ktora miala kontakt z adopcja zagraniczna.Powolalam sie na Tundre i powiedzialam o naszych psach (Klusce,Chiłku,Kubusiu i Ciapku).Zalezalo Jej na informacji,co sie dzieje z psami,z nieudanych adopcji.Chyba byl lęk,ze za jakis czas,musialaby psa odbierac...z Niemiec)
Powiedzialam,zgodnie z prawda,ze sa wtedy psami organizacji i wracaja do swoich DT,w oczekiwaniu na nowy dom.

Dla mnie gwarancja bezpieczenstwa psa i pieczy nad jego losem jest Tundra:)
a na xxx52 tez mozemy liczyc.

Link to comment
Share on other sites

koss OK nie ma sprawy czekam na pieniążki.

Łącznie koszt to 144 zł.

I teraz jeszcze jedna dobra wiadomość, mój tata powiedział, że mógłby zawieść Pysia za zwrot kosztów paliwa bezośrednio z Ostrowa do Gostynia, 25 września popołudniu - tak około 18 byłby w Gostyniu.

Podaję jeszcze raz dane do przelewów:

Paulina Malińska
Łąkociny
ul. Raszkowska 18
63-410 Ostrów Wlkp.

WBK: [B]15 1090 1160 0000 0001 0449 1718[/B]

Z dopiskiem: Na Pysia :smile:

Zaraz jak dostanę jakieś pieniądze będę o tym informować na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny -chociaz nadal niewiele rozumiem-,bo to, ze p. Kierownik chciala dostac rzeczowe informacje od odpowiedzialnej osoby jest oczywiste- uwazam ,ze[COLOR=red][B] FAJNE Z WAS BABY[/B][/COLOR]...:evil_lol:
-miło było wrociwszy do domu poczytać o tym "Jak Pysio z pomoca przyjaciół do domku się:lol: szykuje..."
-uffffffffffffffffffffffffffff

Link to comment
Share on other sites

Na moje konto wpłynęło 60 zł od Koss i 30 zł od Marcik co łącznie daje 90 zł.

Do tej pory koszty wynosiły 144 zł + transport do gostynia (50 zł starczy? Później zapytam taty). Czyli będzie to około 194 zł.

Czyli do zaberania mamy jeszcze 104 zł (o ile koszt paliwa to będzie 50 zł).

Link to comment
Share on other sites

Dzis myslałam,dlaczego Pysio tak mnie poruszyl,doszłam do wniosku,ze łaczy w sobie 3 szczegolnie bliskie mojemu sercu psy.
Wigora (z mojego awataru pies),bo spedzil w schronisku cale swoje dotychczasowe zycie
Foksia-bo tez jest foksterierem
Rudzie-bo tez jest niepełnosprawny.Kiwa glowka jak Rudzia,tylko Rudzia jest niewidoma,ale słyszy.

Link to comment
Share on other sites

paulinko nadal brakuje 104 zlotych nic a nic sie nie zmniejszylo
mamy juz tylko 4 dni

uzbiera sie uzbiera..nie takie kwoty na dogo byly przeszkoda w osiagnieciu celu
poszukajmy w mapie pomocy i takie oferty jak pomoc finansowa sie tam znajduje tylko poszperac trzeba w starej mapie byly w nowej...hmmm zobaczymy

a propos Mapa juz na serwerze dogomanii!!! jeszcze chwillka i bedziemy mogli przez edyt wprowadzac sami zmiany we wlasnym wpisie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...