Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

Ja jutro nie mogę... a we wtorek schronisko jest czynne dopiero od 8, zanimby zabrać Pysia dowieść pociągiem do Poznania i z Poznania do Śremu to nie wyrobi się do 10 :shake:. Brakuje już mi pomysłu jak to załatwić. Trochę za mało czasu bo przecież była mowa o czwartku w Gostyniu, wszystko było zapięte na ostatni guzik a tu taka klapa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina87']Ja jutro nie mogę... a we wtorek schronisko jest czynne dopiero od 8, zanimby zabrać Pysia dowieść pociągiem do Poznania i z Poznania do Śremu to nie wyrobi się do 10 :shake:. Brakuje już mi pomysłu jak to załatwić. Trochę za mało czasu bo przecież była mowa o czwartku w Gostyniu, wszystko było zapięte na ostatni guzik a tu taka klapa.[/quote]


Czy Ty jutro caly dzien nie możesz? kompletnie caly? Bo moze znajdziemy kogos kto go w Poznaniu przetrzyma. ostatecznie Supergoga pisala, ze chyba go przekima u siebie.

chodzi mi o to czy po pracy wieczorem nie mozesz go zawiesc? Tzn. bylabys pozno w domu (moze kolo 23:00 czy cos takiego) Czy to jest mozliwe?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny mi zaraz chyba wszystko siądzie bo juz strasznie wolno sie poruszam. jesli Paulina mozesz go zawiesc ( to w sumie pytanie honorowe;), bo on nie ma innej opcji innej szansy niz tylko Ciebie), to Supergoga pisala ze przekima,a do Srema (czy jak to sie zwei), byc moze albo supergoga albo WEronia go zawiezie. tylko to trzeba zgrac w czasie i trzeba im powiedziec ze bedzie zwrot kasy, jak bazarki się skonczą. bo z tego ci widzę są dwa:loveu:

to napiszcie do nich za mnie co? bo mnie co chwila wyrzuca i zachwile stanie pewnie wszystko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Ale schronisko jest czynne tylko do 19. No i dopiero jutro czy nawet dopiero we wtorek będzie do odebrania jego paszport. Nie wiem co robić :shake:.
Znowu się nic nie układa... znowu będzie, że nie dopilnowałam sprawy. Ale to jest zdecydowanie za mało czasu.[/quote]

a do której Ty pracujesz? rozumiem, że nie zdazysz go odebrac po pracy?
1. a przed praca? Czy on moze u Ciebie w domu poczekac, az przyjedziesz i go zawieziesz? Czy ktos z rodziny moze go za ciebie odebrac?
2. paszport jak piszesz bedzie albo jutro, albo we wtorek.
3. zadzwon jutro do Tundry czy p. Izy i zapytaj czy w razie czego mozesz ten paszport doslac pocztą priorytetem poleconym i co tylko w to miejsce gdzie p. Iza będzie przebywac we wtorek. Bo byc moze nie jada od razu we wtorek, czy jada?

Link to comment
Share on other sites

Paszport można też nadać jako przesyłkę kierowcy autobusu. Wtedy jest nawet szybciej niż pocztą bo priorytety szwankują często.

Napisałam do Weroni na gg z prośbą o zajrzenie do wątku ale o tej porze nie dziwię się, że nikogo nie ma.

To jest jego jedyna szansa ;(

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli dojechałabym jutro do Ostrowa pociągiem to nie mam jak dojechać spod dworca do schroniska i zabrać Pysia, a do schroniska spod dworca jest spory kawałek. No i mogłabym go przetrzymać do wtorku rano, ale ktoś musiałby go zawieść do Śremu.

Ja mogłabym być jutro o 17:36 w Ostrowie jak uda mi się wszystko załatwić.

Tylko teraz jest tak późno, że nie mam nawet z kim się skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Ja idę spać... wstępnie mogę powiedzieć, że po niego pojadę, ale gdybyście wymyśliły inne rozwiązanie to będzie lepiej, bo ja nie obiecuję na 100%.

Tylko musi się znaleźć ktoś kto zawiezie go we wtorek rano do Śremu bo ja tego zrobić już nie mogę... na 13 idę do pracy a połączenia Śrem Poznań są kiepskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Nawet jeśli dojechałabym jutro do Ostrowa pociągiem to nie mam jak dojechać spod dworca do schroniska i zabrać Pysia, a do schroniska spod dworca jest spory kawałek. No i mogłabym go przetrzymać do wtorku rano, ale ktoś musiałby go zawieść do Śremu.

Ja mogłabym być jutro o 17:36 w Ostrowie jak uda mi się wszystko załatwić.

Tylko teraz jest tak późno, że nie mam nawet z kim się skontaktować.[/quote]

Ok.
1napiszę do Weroni i supergogi czy moze psa zawiesc do Sremu rano we wtorek z Poznania. odpowiedz bedzie jutro rano najwczesniej, bo weronia teraz juz chyba spi.
2. Paulinko pomysl, jak zrobic zeby go jutro wyciągnąc ze schroniska. mozna napisac wez taksowke, ale wiem jak to brzmi, jesli kasy brak...Moze ktos z rodziny pomoze? Wierze, ze cos wymyslisz:lol:.
3. i prosze poinformuj się z rana czy będzie na jutro paszport i kiedy mozesz go odebrac, tak zeby razem z paszportem i psem do poznania pojechac.

Link to comment
Share on other sites

Szukam auta żeby go zawieźć. Mój TZ na 6.00 wyjeżdżą do pracy poza Poznań samochodem.
KOło 12.0 mam wiedzieć co i jak - Rozmawiałam z Rene&Rabik. Jesli Margolka nie będzie miała planów transportowych to pojedziemy jutro rano. Jesli nie da rady,mysle o innych mozliwościach. Jedno pewne. Musi tam dojechać.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ,rozwiazanie MUSI sie znalezc ,i piesek musi dojechac ,nie widze innej oobcji po tych wszystkich perypetiach!:-(
Dziewczyny to jest tylko nascie kilometrow do zrobienia,zeby psu dac szanse,to nie sa setki tysiace.nie widze naprawde zadnego problemu.
W wtorek jest wyjazd ,jest naprawde malo czasu na decyzje!
Dlaczeka Paulina nie moze zawiesc,przeciez to ona powinna tym sie zajmowac,nie widze zadnego wytlumaczenia dlaczego ta osoba nie moze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Ale piesek kiedy do Poznania przyjezdza???
Bo ja go muszę wczesnie odebrac, jakoś tak o 8..

I nie wiem czy trafimy w 10 punktualnie.. kto go w Śrenie odbiera i czy można się spoźnić??[/quote]

Pies w poznaniu z tego co ja wiem, bedzie juz dzis i Paulina go przekima u siebie. JUz podalam MIssy i Paulinie Twoj numer.

Paulina skontaktuj prosze p. Ize i Tundrę z Weronią, zeby dziewczyny mogly się dogadac, gdzie i co i jak mają jechac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...