Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Cola']Rany...nerwy straszne, o Emilce nie wspomnę :evil_lol: grubsze niż wyższe...

Emilka w ciąży, na dniach rodzić będzie, leży w miejscu.. a ja mam przez nią syndrom wicia gniazda :roll::evil_lol: dzisiaj umyłam pralkę we wszystkich zakamarkach :stupid: o reszcie nie wspomnę[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Może ;-) A jak z temperaturką?[/QUOTE]
wiesz co , teraz jest 36,6 .. znaczy było godzinę temu
[quote name='Tengusia']myslalam ze to juz :roll:




Alicja daj no jedno piwko bo przeciez ja nie zniose takiego stresu :diabloti:[/QUOTE]
ja mam piwo , ale musze o suchym pysku ... w razie jak by coś ...

swoją drogą , jakby "cuś" .... to ja mam auto wypchane po dach drzewem :) bo nie miałam dziś suły wypakować .... tak ze 2 tony drzewka :grins:

ktoś chętny ?

aaaa i troszkę węgla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Czyli jakby spadek...a jak się zachowuje?[/QUOTE]
śpi , cały czas śpi .. nie je , śpi w porodówce , na spacer poszła siłą na smyczy ... troszkę pije
jest taka bez życia jakby .. brzuch tylko żyje ;)

noc zakładam będzie spokojna , jutro 60 dzień ... więc zapasik czasu jest ... ale jak do piątku nic się nie wykluje , to jadę z nią do weta

oczywiście beka i pierdzi , prócz tego że śpi

kocham czekać :grins:

nowość to taka , że kocha swoją porodówkę i wcale nie chce z niej wychodzić :)

PS nie umiem być rozsądna , denerwuje się strasznie .... temu siedzę z dala od psów , by im się nie udzielało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Wygląda, że jeszcze spoko. Powinna stać się deko nerwowa, tzn. kopać w porodówce, ziajać, szukać miejsca. Na moje oko nocka faktycznie zapowiada się ok.
Będzie ok Vectra :-)[/QUOTE]
wiem że będzie OK , powiedz to mojemu środkowi :evil_lol: rozum wie że będzie OK .. wnętrzności się stresują mimo to :)

Jest spokojna , śpi sobie


więc ja też idę spać , jutro mam dużo pracy ..... drzewienko poskładać :placz: posprzątać troszkę ... i czekać , czekać :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...