Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Napiszę tu
Evl - genialne ... ale więcej zdjęć :p opisy miód i dobry podkład muzyczny by się przydał ... takie coś wyrywające serce ;)[/quote]

chciałam więcej, ale na zaprezentowanie tego miałam 15 minut a i tak gadałam ze 30 :diabloti:

stres mnie prawie nie zeżarł, tylko bawiłam się długopisem... :evil_lol: i jedna laska stwierdziła, że karmy inne niż chappi, pedigree... są tak strasznie drogie, że się nie opłaca...to jej mówię - chappi'ego Ci pies wtrąbi wielką michę i dalej będzie głodny chodził, a choćby acany zje mniej i mu coś z tego zostanie... ale nie... :shake:

cóż, nie można mieć wszystkiego... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ufffffffffff, nadrobiłam - ponad 20 stron:crazyeye:
Po pieresze GRATULACJE DLA MANI:loveu:
Po drugie cieszę się, że z Franiutkiem już lepiej:multi:
A po trzecie - nie obrażając Twoich świnek, w pełni świadomie narażając się na Twój gniew powiem -AJDA JEST BOOOOOOOOSKA!!! ŁADNIEJSZA OD PROSIACZKÓW!!!!!!!
[url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/21%2005/21052009-018.jpg[/url]
Pierwszy raz widzę ją w pełnej krasie i nie przez kraty:crazyeye: Zakochałam się:loveu::loveu::loveu:








[COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Tylko nie bij[/SIZE]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']:-(

[I][B]A jeszcze powiedz mi...ten opisik pod avkiem to oznacza , że...?:cool3:[/B][/I][/quote]
jaki opisik :cooldevi:

Evl , bardzo fajne :klacz:

Astela , Doginko - ładny wygląd , to nie wszystko :evil_lol: Ajda może jest i ładna , bo to też pojęcie względne :cool3: jednak ja wolę warchlaczki .. ona też jest szalenie inteligentna , miła , słodka i urocza .. w porónaniu z groteskowym wyglądem staffików , faktycznie ona dostaje z marszu - miss ;) ale to prymityw , który uważa , że wie wszytsko najlepiej :evil_lol:

Medorowa widzę Cię w emajlu , jak się tu ślinisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']wszyscy byli zachwyceni, że Twoje psy na zdjęciach nazywałam po imieniu, choć ich nie znam :evil_lol: uff, cieszę się, że to już za mną... teraz jeszcze sesja egzaminacyjna... :roll:[/quote]
a jaka ocena :razz: u mnie 6 , za brak pomyłek w imionach :loveu: :diabloti:


łeb mi pęka , przeklęta pogoda :angryy: :angryy:

Darianna , no nie wiem czy wybaczę ten spam :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Musze zacytowac portreciki i nie tylko.:lol::loveu:
[URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/21%2005/21052009-028.jpg[/URL]

[URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/21%2005/21052009-054.jpg[/URL]

[url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/21%2005/21052009-055.jpg[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']niedobre :diabloti: a wiem co mówię ;) o wiele lepsza jest zwykła babka ziemniaczana, na toto nawet ziemniaków szkoda... do tego te proporcje tam są jakieś walnięte :cool1: musiałam szynki dokładać bo mięsa było za mało, a ziemniaków i tak zostało... sosu wyszło za dużo. To tak jakbyś zrobić chciała :diabloti:[/quote]
właśnie wstawiłam do pieca .... tylko użyłam podwójnej ilości mięsa

jak będzie bleeee ,to zjemy kluski z truskawkami - też nie lubię , ale nic innego moja kuchnia nie serwuje dziś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
a pytanie mam , robił ktoś z Was , danie zwane POMYSŁ NA - zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym ? czy to się nadaje do jedzenie ? :evil_lol:[/QUOTE]
niedobre :diabloti: a wiem co mówię ;) o wiele lepsza jest zwykła babka ziemniaczana, na toto nawet ziemniaków szkoda... do tego te proporcje tam są jakieś walnięte :cool1: musiałam szynki dokładać bo mięsa było za mało, a ziemniaków i tak zostało... sosu wyszło za dużo. To tak jakbyś zrobić chciała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']lepsze kluski niż nic :evil_lol: u nas dzisiaj makaron z pieczarkami, [B]borem [/B]i boczkiem w sosie z sera pleśniowego:loveu:[/quote]

a cóż to takiego? :crazyeye: btw, czemu u Ciebie jest już 21.20? :evil_lol:

[B]Vectra[/B], nie na ocenę tylko na zaliczenie, ale ludzi poruszyło czyli swój cel zrealizowałam :razz:

'pomysłów na...' używamy czasem z TŻ jak nie mamy pomysłu na sos do zapiekanki :eviltong:

aaa patrzcie, jaki fajny wąteczek! :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f997/takie-male-pytanko-o-klatke-137920/"]http://www.dogomania.pl/forum/f997/takie-male-pytanko-o-klatke-137920/ :roflt:[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f997/takie-male-pytanko-o-klatke-137920/"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]hehehe dobrze wiedziec mam to w szafce :)
ewus ja sama robie taka zapiekane gotowane ziemniaczki, pokrojone w practerki przdkładam serem, cebulka przypieczona, kukurydza i co kto lubi i na sa koniec duziooo sera i sosik czosnowy paluszki lizac :):):) [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Dobra , zdam relacje , jak smakowało ... pomysły na , są niezłe .. bardzo lubie te sosy śmietanowo -ziołowy i śmietanowo - koperkowy .... obrzydliwe są te roladki schabowe ... psy tego nawet nie chciały :evil_lol:
Tylko do tych dobrych sosów , zamiast kurczaka czy też ryby , dodaje wieprzowinę ... gdyż nie lubię ptaków i ryb , bo mi śmierdzi błotem :cooldevi:

a jeszcze zawsze zdarzę , pojechać na pizze .. ew TZ zje zupkę chińską - bleeee , a ja płatki kukurydziane z mlekiem - mniam ....

znowu muszę jechać na zakupy :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Haa, Pomysł na...? Jutro będę miała na obiad tego kurczaka w woreczku xd *swietne jest, jak sie konczy piec to w calym domu pachnie :loveu:*

evl, swietna ta prezentacja. zwlaszcza dopasowanie ostatniego zdjecia do poprzedzajacego go tekstu :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']właśnie wstawiłam do pieca .... tylko użyłam podwójnej ilości mięsa

jak będzie bleeee ,to zjemy kluski z truskawkami - też nie lubię , ale nic innego moja kuchnia nie serwuje dziś :evil_lol:[/QUOTE]

noo, chociaż z tym mięsem dobrze :diabloti: ciekawe czy ta twoja też taka słona będzie:roll:

lepsze kluski niż nic :evil_lol: u nas dzisiaj makaron z pieczarkami, porem i boczkiem w sosie z sera pleśniowego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Melduje , że pomysł na - zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym - całkiem smaczny .... Tinka przez tą wędlinę , którą dodałaś - smak się popsuł , bo dość delikatne w smaku danie , dodatek czegoś wędzonego spwodował nadmierną słoność.
Następnym razem jak to zrobie , dodam dużo ziół , by smak był bardziej zdecydowany ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...